Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • norie

    camp rock

    Hej jakoze uplne nejlepsi film co sem kdy videla je tam moje nej skupina...
    kevin nick a hlavne JOE!!!!je k sezrani
    davaji ho na jetix
    no proste the best!!!§ *4* *1* *14*
  • norie

    Camp Rock 2

    jo 6-7. cervna bude camp rock 2 a nick jonass prozradil, ze tam bude ece vic pisnicek a romantiky a mozna,ze si da mitchie ze shaneem i pusu... *14*
  • norie

    Camp Rock

    Camp rock je uplne nejsuprovejsi film,a uz se strasne moc tesim na dvojku!!!!!!
    a na demi lovato a jonas brothers!!!!§ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • _terinqa_

    OOu bezkOnkurenčnÍÍ..!!

    Tfléé..!! jkOO camprOck??.....mnO nejlepčÍÍ..!! *14* jkOO jOnásci tam??....upe rOzkošný,bOmbOvý..!!...Hlavně teDa KeVča..!! *14* ....kOráát tDa ani malá pUsa..... *7* ..Ae tO neva...asi byCh neChtěla jvidět JOea jak se lííBa s nákOu hOlkOu..!! *14* *1* ...Ae jinAQ .....bOmba..!!...hOlky..jkOO nej filmíík tOtO.!!
  • demi-lovato

    Camp Rock

    Je to ten nejsuprovější filmík jaky kdy mohl byt. *4* *4* *4*
  • Camp rock

    Camp rock je prostě nejůžasnější film.. MT ... a já prostě zbožňuju Jonas brothers <333 MT.. jsou úžasný!!!! :-* *14* *14* *14* *14* *3* *1* a KDO, ŽE TADY NA NĚ MÁ mail?? jestli ho někdo má tak prosím ať mi ho pošle na mail HrisNY.MuFinEcEK@seznam.cz děkuji vám a prosím pošlete mi ho :) *3* *9* *14*
  • lelepas

    Nemá někdo Camp rock na DVD?

    Cau.E$
    Nemááte někdo prosíím Camp rock na DVD nebo ho stáhnutý v PC celý?Zkoušela jsem ho sehnat ale nepovedlo se ..*16* prosím kdyby někdo něco měěl napište prosíím..Camp rock je prostě nejlepšíí film co znáám těšíím se na dvojku..:))

    Zatíím caute,,♥
    • Re: Nemá někdo Camp rock na DVD?

      ja ho mám a koupila jsem ho normal v obchodě *1* no jako dostala to segra ale čumim na to já *15*
      • lelepas

        Re: Re: Nemá někdo Camp rock na DVD?

        jou Už HomÁm TěŠ_:) *14*
  • norie

    internetova novinka

    Jestli chcete získat AUTOGRAMY JONAS BROTHERS,nebo se dozvědět něco nového o filmu camp rock a všech jeho hercích,podívat se na camp rock videa,nebo si jen tak přečíst texty pisnicek z camp rocku,nebo se podivat na čupr fotecky a mnoho dalsiho
    jděte na WWW.JUST-CAMP-ROCK.BLOG.CZ *14*
  • norie

    norie

    Ten film je THE BEST OF WORLD!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • disneygirl

    CampRock

    Tenhle film miluju uz se těšim až dostanu DVD to se od telky hodně dlouho neodlepim *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit