Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Camp Rock na DVD??

    Ahoj nemáte někdo Camp Rock na DVD¨?POkud jo napište na mail zaplatím za kopii i poštovné. *3*
    • Re: Camp Rock na DVD??

      jasne že je má moje kamoška nikola které jsem jí ho přebrala haha a není mijí líto
    • 77nikola77

      Re: Camp Rock na DVD??

      ahoj nemusis to delat tak slozite staci si ho stahnout na netu uz davno je *3*
      • lelepas

        Re: Re: Camp Rock na DVD??

        ahojky
        nevííš kde na netu?Já jsem to hledala a nenašla jsem to nikde *9* ..jednou sem to stáhla ale nešlo to pustit *8* _plss Napiš mi
  • MIIluju

    aa ten filmík miluju hlavně kvůli joe jonas *14*
    • domiishek

      ...

      Jako tenhel film se mi docela libi..:-) ale jenom kuli tomu,ze tam je jonas brothers.jinak ani tak mco ne...=( *3*
      • 30.04.1998

        Re: ...

        ste mimo, to Demi tam dala tu pravou šťávu!!! *13*
  • Camp Rock

    Ahoj Tábor Rocku se mi vážně moc a moc líbí. Kvůli všem co tam hráli, protože bez nich by to už nebylo ono.Ať je to Demi, Joe,...tak byli suproví. Když říkáte, že se vám to líbilo jen díky Joemu a Jonas Brothers, tak to je jako kdyby v tom filmu hráli jen oni. Chybí tam ta Demi a ostatní.Chápete? *4*
    • Re: Camp Rock

      Máš pravdu *3* *1*
  • je to super a je to prča *16* *12* *1*
  • pavlisa

    Dost skvělý film:-)

    Tak jak bych ohodnotila tenhle film.Kromě toho že jsem to viděla anglicky na youtube mě dostaly ty songy a kvalita skvělého scénáře.Typický teenagerovský muzikál.N¨ěco na způsob HSM,ale mě se to líbilo díky tomuto filmu jsem se dozvěděla o jedinečně suprové skupině Jonas Brothers.Film je skvělý fakticky si to doporučuju pustit!
    • Re: Dost skvělý film:-)

      hele vy už ste ho viděli ten film??? :-O a nevíte kdy bude i v češtině já totiž moc nerozumim anglicky :-( prosím odpovězte
      • pavlisa

        Re: Re: Dost skvělý film:-)

        Já jsem ho viděla na youtube asi 10x:-D a musím říct že je úžasnej i když neumím báječně anglicky stjně jsem jim rozuměla a co ne sem si domyslela a v češtině nevím kdy vyjde snad kdyby to dali na novu nebo na jetix jako HSM:-)
        • Re: Re: Re: Dost skvělý film:-)

          sak to bylo na jetix
  • suuper

    tenhle filmík je upa ten nej už jenom že tam hrajou jonasové *14* *14* *14* upa je milunkám sou rozkošný ae upe nej je nick a nejmín se mi líbí kevin *15* ae asik je to ten věkovej rozdíl *14* *14* miluju je ae nemam ráda tu demi a nesnášim selenu!!!!
    • Re: suuper

      Camp rock sem viděla o víkendu na STV 1...upe boží film!!!!Stojí za to abyste ho taky viděly
  • senford

    Podívejte se

    Tady se muzete posivat na film Tábor roku:-)))http://www.filmy-serialy.c om/Html/newfilmy2/1/html/camp.htm *3*
    • ajulina

      Re: Podívejte se

      jo dik ale ja sem to uz videla *3* *5*
  • domcus

    ?

    Já nechápu,že každá druhá píše,že má na ně ICQ a mail..........ale už je vidim jak si z ameriky píšou se všema češkama=D.....
  • ivca-ivik

    Nej Nej Nej film na svete

    Je to ten uplne nejkrasnejsi film pod sluncem. U me uplne prevalcoval high school musical. A ty jonas brothers jsou fakt k sezrani mam je proste mocinky rada a uz se tesim na 6 cervna protoze bude camp rock2 a bude tam hrat male bracha jonas brothers franki tak sem fakt zvedava *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Nej Nej Nej film na svete

      *5* *5*
  • rad0vka19

    je to nej film

    je to ten nejlepší film....každej den se na něj musim koukat.....pořád do kola... *3* ale hlavně na JOA JONASE *14* ...kterej je úplně nádhernej..samozřejm že i jeho bráškové NICK a KEVIN.....prostě je to nejlepší film...je to milionkrát lepší než muzikál ze střední.... prostě mě to chytlo..pořád a pořád dokola se na něj koukám...prostě nej film!!!!! *15* *14* *14* *14* *14*
    • norie

      Re: je to nej film

      jo to s tebou naprosto souhlasim ve vsem!!!!§ jonasove jsou uplne nejlepsi na svete a ten film je milionkrat lepsi nez high school musical a taky se na neho musim porad divat, pac je dokonalej...uzasnej nejlepsííí
      sou tam bezva pisnicky a bezva herci. *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit