Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • norie

    POZOR!!!§

    PRO VŠECHNY,KTEŘÍ MÁTE RÁDI FILM CAMP ROCK,NEBO JONAS BROTHERS DEMI LOVATO.....
    CHODTE SEM NA TUTO STRÁNKU CAMP ROCKU ČASTĚJI,AT SE UMÍSTÍ NA LEPŠÍM ŽEBŘÍČKU VE FILMECH TED JE NA 7. MÍSTĚ
  • jana291995

    dvd camp rock

    Hoy...já jse v BRAVU vyhrála DVD CAMP ROCK..uplně boží film...je tam karaoke show,pak fotky,pak videa jak při natáčení kluci blbly,jak se to natáčelo..prostě bomba....MILUJU JE...I LOVE...MUAAAAH
  • vikus

    Camp Rock

    Ja som na tento film cakala od Oktobra07 a fakt ma nesklamal. Demi je uplne uzasna spevacka a medzi nou a Joeom to riadne iskrilo.
    • pavlisa

      Re: Camp Rock

      jj,ale jen ve filmu:-D
      • vikus

        Re: Re: Camp Rock

        Sak pravdaze :D
        ale zase Demi je asi jedina ktoru by som ne-nenavidela ak by s nim nieco mala :D:D:D
        • pavlisa

          Re: Re: Re: Camp Rock

          jo já jsem jí zaviděla už jen při this is me a to co se mi včera zdáloxD
          • Re: Re: Re: Re: Camp Rock

            jo me taky *15*
  • hanka2341995

    h

    Ještě jsem ho neviděla ale z ukázek to vypadá jako super film. Doufám že bude stejně dobrý jako Muzikál ze sřední!! Ale stejnak zůstanu největší fanoušek pro ten muzikál. Ale jinak se na Camp ROck moc těšim
  • escarlate

    CR

    Tak jsem to konečně viděla a rozuměla jsem tomu!! *1* Úplně šupa filmík!! *14* *14* Demi Lovato je úplně supr herečka a zpěvačka! :) A Kevin Jonas má drsnou roli *1*
  • Dnes

    Furt jsem žila celý měsíc mánií Rock Tábor a strašně jsem se těšila .. Konečně jsem to dneska viděla a jsem strašně ráda ... Je to supwer film .. xD Akorát nechápu kdo psal ten popis k filmu ... To se ty lidi pak nemaj na co těšit ...
  • elimoun64

    Nej filmik

    Je to muj druhy nej filmik!!Prvni je HSM!!Potom Camp Rock,Hannah Montana a H2O
    • kikinka128

      Re: Nej filmik

      souhlasim s tebou *3* *1* *4*
  • ajulina

    ........

    Ahojky....hele asi sem pozadu...ae nevite jestli uz to bylo v kine?? *8*
    • ivca-ivik

      Re: ........

      no jeste ne a asi ani nebude aspon to nikde nerikaj
  • Budka

    a stejne Shayne svýmu bráchovy tu budku nepostavil *1* *16* chudák Kevin Jonas *9* heeeeeeehihaaaa
  • camp rock nejlepsi film

    camp rock je nejlepsi film *3* hlavne proto ze tam je jonas brothers moje nejoblibenejsi skupina a libi se mi joe jonas *3* *14* *14* *14* je k sezrani *14* *14* *14* *14* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit