Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • norie

    prosba

    hejky lidi chodte sem castejc,a budte tady aktivni at se camp rock umisti na lepsim miste ted uz je na 8 a byl na 6.
    *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Pokec o Jonas Brothers

    Ahojky nechcete pls někdo pokecat o Jonas Brothers?Moje Icq je 281603102.díky moc..pište pište *3*
  • norie

    zprava

    cau lidi kdyby vas to zajimalo tak v nedeli 8 brezna 2009 budou na jetixu ve 14:15 a ve 20:00 hod davat camp rock tak se dyztak mrknete.... *3*
  • pavlusqa

    Uža filmík

    Já Camp rock zbožnuju a moc se teším na další filmy disney jako třeba Princess Protection Program( hl role Selena GOmez a Demi Lovato) a nebo taky Moderní popelka 2 to už jsem videla a moc doporučuji *4*
    • 30.04.1998

      Re: Uža filmík

      Jo tak tyhle tři filmy uplně zbožňuju, když už se chci dívat na telku, nic jinýho tak nedám!!! miluju je<33333333 + kouzelníky z Wavwrly film, normální seriál a sonny ve velkém světě-__- SEM DO NICH ZALÁSKOVANÁ!! Demi a Sel 4ever *14* *14* *14* *14*
      • 30.04.1998

        Re: Re: Uža filmík

        a taky samozřejmně Camp Rock 2 *14* *14*
  • dianna114
    *4*
  • o.blesk

    camp rock

    supr filmek
  • o.blesk

    čus já jsem taky z prostějova *1*
  • rose-mallow

    ...

    filmik boží ale chyběla mi na závěr PUSA!!! *1*
  • Fajn

    Camp Rock sa mi celkom páčil ale myslím, žeby bolo lepšie, keby sa ankoniec Mitchie a Shane pobozkali. Krásne pesničky. THIS IS ME - to je asi moja naj. A ešte sa Mitchie nemusela tak škeriť vždy. *1*
  • Nej filmík!

    Čauky kdo jste tento filmík ještě neviděli určitě na něj mrkněte je fakt boží! všichni kdo v něm hrajou jsou super! Nádherné písničky prostě celé je to bomba! I love CAMP ROCK!
    • usjarca

      Re: Nej filmík!

      ahojky nedal by mi sem někdo odkaz nějakej abych se na to mohla taky kouknout hrozně ráda viděla. miluju jonas brothers hlavně joa a nicka *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší