Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mak.mak

    supeer

    ještě jsem ho neviděla jenom ukázky ale už se děsně těšíííím bude určitě suprovej už ted se mi líbí *1* *15*
  • gabusinek

    joe jonass

    no tak je to film boží nejj na světe a už se teším až ho budou dávat v kinech *15* jo a joe jonass je nejhezčí na celym světě *14* *14* *4*
    • Re: joe jonass

      tak to teda stebou souhlasim je rozomilej a nejlepsi kluk na calim svete *14* *3* *15*
  • punk-erka

    jetix

    tak ja se na ten film těším jak mala bude davat 15.listopadu na jetixu takze pohoda *15*
  • anka94

    Film

    pic:)já ten film viděla a je prostě úžasnej *14* *14* vsem doporučuji *3* *4*
  • mak.mak

    Jéje

    už se děsně těším taky na 15. *14* ale nejvíc se těším na 2. díl *14* *14* a ro jsem ještě neviděla ani ten první *1* *1*
    • nikaa

      Re: Jéje

      jednotka je supeeeer *14* *14* *14* ..mas sa na co tesit *4*
  • nikaa

    Camp Rock :)

    camprock je moj najoblubenejsi film odkedy som ho videla....je proste naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj *14*
  • TWiGGy_JB

    ludia je to najlepsi film aky som kedy videla.. hlavne preto ze tam hraju jb :D.. a demi.. proste skvelee.. *3* *14* *14*
    no a okrem toho ja mam CAMP ROCK po anglicky s ceskými titlukami a po slovensky :) takze kto by chcel tak mi napiste na
    icq 365397081 alebo..na skype- delisa1000 :)
  • pavlisa

    Nezapomenutelný film!

    joooo mazec film.Já už jsem ho viděla začátkem července na youtube po anglicky a hrozně se mi líbil.Taky díku němu sem oběvila JB.Opravdu úžasnej film.Hlavně že proslavil Demi a JB toe nejlepší na tom jako HSM.I když HSM je pode zdrojů víc slavnější i tak se proslavil taky že po nich všichni šílej.Tleskám!!!
    P.S.já jsem si to stáhla z mého donucení neměla jsem co poslouchat a tak ty písničky jsou boží a film taky!!!Doporučuji ne já rozkazuji!!! xD *14*
  • wertulda

    camp???,,ROCK"???

    Nechápu přoč tomu dali jméno Camp,,Rocku"...Jestli ty písničky, co tam byli jsou rockový, tak Kurt Cobain zpíval disko. Jinak ten film nebyl tak hroznej jako HSM&HSM2.Potlesk pro Disney!!! *4*
    • Re: camp???,,ROCK

      camp rock se to jmenuje proto že v americe má slovo rock víc významů...znamená to smaozřejmě rock jako styl hudby..ale taky to může snamenat že je něco super taky dkyž je někdo slavnej tak se o něm říká "he rock" ...takže tady to abni tak enbylo že je to rockovej tábor....ale spíš hudební tábor na kterým vzniknou hvězdy...to je jen významovej řpeklad....jinak samozřejmě doslovnej je rockovej tábor... *4*
    • hanka2341995

      Re: camp???,,ROCK

      HSM JE SUPER!!!!!
  • petra-us5

    camp rock

    ted to je najetixu zas hej co tam ma kevin za hlasky stou ptaci budkou *3*

    I love Kevin
    • Re: camp rock

      to máš pravdu,nebo jak je tam kevin objímá:-D *1* je to nářez film *14* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit