Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • demi-lovato

    Camp Rock

    Je to nejlepší filmík.Je prostě super a hlavně tam hrají moji oblibenci Jonas Brothers a Demi Lovato. *1* *4*
  • joe jonas

    v camp rocku je joe jonas nejhezci *14* *1* *14*
  • Joe

    Prostě skvělej film...sice vim že je to honě podobý HMS který moc nemusim,ale Camp rock je prostě lepší..(možná kvůli JB *1* )...hlacně Joe a Nick... *14*
    • disneygirl

      Re: Joe

      Jo a CampRock má hlavně jiný námět než HSM, kterému uškodil hlavně třetí díl protože ten byl strašnej. nevíte kdy bude camprock v česku?
    • nick.ol.cka

      Re: Joe

      Souhlasííím *15* *15* *3* *1*
      • ivca-ivik

        Re: Re: Joe

        jo joe a nick to jsou moji milacci aplne je zeru *14*
  • Mě se ten film líbí. Demi tam je docela hezká. Ale druhej film je asi lepší.
  • 1fanynka1

    fakt bomba

    Camp rock je vážně super.Sice jsem ho viděla už asi 10x ale furt mě baví.A nejlepší je když ho dávají na jetixu a s textama písní tak si můžu i zvívat *14*
  • 1fanynka1

    fakt bomba

    *zpívat
    • Re: fakt bomba

      *8*
  • norie

    pozor

    Představte si ze Farná nazpívala v polštině písničku this is me no fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuj
    je vidět,že nemá inspiraci *16* *16*
  • majda005

    Camp Rock

    Je to ten nejlepší film jakej jsem kdy viděla!!! *14*
  • zuza-nyje

    Camp Rock !!!!! Nééj !!!

    Camp Rock je fakt upe BOMBA nej nej film, už jsem ho viděla asi 8x mohla bych na to koukat furt jak jsem se do toho zažrala...Fakt super, super písničky, super herci, super všechnoooo... Demi Lovato má fakt krásnej hlas a mám jí fakt ráda-myslim jako herečku. Jediný co bych tomuhle filmu vitkla je, že si Mitchie a Shayn nedali na konci pusu *14* *4*
  • norie

    změna vysilani

    kinopremiera camp rocku 2 ma byt az 9 cervna. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit