Přejít na výpis diskuzí

Tábor Rocku

FILM 15.7.2008 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cool Film

    Je to uplne Good filmik pisnicky si zpivam porad, sou dobre jak cip. Hlavne This Is Me! A z kevina tam udelali uplneho debila xD Cínove pravidlo proboha xD *15* *15* *15*
  • Camp Rock

    Ahoj,moje nej-postava je Tess a pak Mitchie. A z kluků? To je jasný Shane Gray. A Camp ROck je nej- film na světě. Jen by to chtělo ještě další díli!!!!!!!! Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *4*
    • miley27

      Re: Camp Rock

      Camp Rock je Nej filmík jakej jsem kdy viděla nejlepší je tam Joe,Kevin a Demi myslim že je to lepší než HSM ale to je můj názor.
  • terina007

    Supr Film!!!

    Ahoj tak sem konečně na JETIXu viděla Cam Rock.Řeknu vám: můj nejoblíbenější film je HSM a už se těším na 3,ale jak sem viděla cAM rOCK JE TO URČO O NĚCO LEPŠÍ!!!!!!!!!!!!
  • negri.baju

    Camprock!

    Takze, videla jsem camp rock uz pred tim, v aj nez byla premiera u nas na jetixu. A rikam vam, kdo jste to videl v cj a libilo se vam to, kouknete se na to i v aj a TO teprv budete valit okulary! Jinak me osobne se asi libi vic Camp rock nez HSM, protoze uz to neni tak pro deti....hsm je plny barvidecek a sladkych pisnicek....to ale nerikam, ze se mi to nelibi, ale u me vitezi CAMP ROCK. a taky hlavne pro to, ze tam hraji JB. Zaca moc nemusim, ale zato JOEA!!!! NEJWÍÍÍÍÍÍÍC!!!! proste uzasnej.....moje jednicka! *14*
    • Re: Camprock!

      Ahoj taky se mi víc líbí Camp Rock *1* Taky se ti tak moc líbí Joe Jonas *14* *14* Je to ten NEEEEEJ!!!! kluk na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Camprock!

        jooo me se taky mocinky libi joe ja ho zeru *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • miley27

    Camp Rock

    Camp Rock is best. *4* *4* *4*
  • vashley

    Kde? :(

    Nevíte kde se na to můžu kouknout??? *9* *8*
    • Re: Kde? :(

      na jetix
  • Kevin

    na Kevina nikdo nemááááá*14* ... Kevin je upe bestovní ze všech a ještě ta jeho "BUDKA" to nemelo chybu *8* ... aby viděl víc ptáků.. jako z toho jsem už fakt nemohla.. *15*
    • mak.mak

      Re: Kevin

      kevin je tam upe nej *3* nejdřív jsem ho moc nemusela *9* ae ted ho mám ráda *3* teda joe je joe ae no prostě jsou všichni nej *14* *14* a celej film je suuuuper *14* *14*
  • the best''''

    Tak Camp rock je uplně nejlepší film, ketrej jsem kdy videla!!Nej jsou hlašky Kevina z nich jsem nemohla!!
    Prej jedno slovo:Polib si!!!(joe)
    To jsou dvě slova!!!!(kevin)
    No prostě the best!!!!!!=D *3* *14* *14* *1*
  • Camp rock

    No tajže za 1.ten co psal popis filmu zřejmě ten filmvyděl na přeskáčku a něco si i domyslel takže=ŤULPAS!!!!2.Camp rock je upe mocky nejvíts fajne filmešeeekk *14* *14* *14* *14* *13* Nazdar!!!!!
  • negri.baju

    t-music!

    hlasujte vsichni ta t-music.com !!! Pro pisen When you look me in the eyes od Jonas Brohters!!! (novinka) !!!sup sup, at je dostaneme aspon do top 5! prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim *14*
    • ivca-ivik

      Re: t-music!

      ja pro ne hlasuju kazdej den a uz jsou na 2. miste *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit