Přejít na výpis diskuzí

Dívčí parta

FILM 18.2.2009 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michalqadarkstarphoenixbizarre

    ...

    Naprosto skvělej film a navíc se naprosto vidim v Dylan :D taky furt jen jim a pak nadávám že sem tlustá :D
  • O ČEM JE ALPHAS?

    nevím, o čem je knižní série Alphas. Vím že o Skye a jejích kamarádkách a to ej všechno. Nevíte o nich něco víc? :)
    • já teda nwím co je nějká série.. alphas. a nevím co to u powídáš o nějké Skye.. Nb co..? *12*
  • Infoo :D

    Já čtu celou ecici DP.. musím uznat, že knížky jsou lepší než film, ale je to otázka vkusu.. Nejde mi zobrazit stránka s odkazy, nechce mi to někdo vypsat? ráda bych se na nějaké ty blogy o DP jukla ^^ Mě se nejvíc asi Líbí Messie ale i ostatní holky jsouh super :)
    nevíte, kde se dají sehnat ty speciály DP? našla jsem jen Massii a Dylan na prázdninách a to ještě k tomu na netu--
    ale dp doporučuju, je to super i film i knížky!! *14* *14*
  • mp3

    caute prosim rekli byste mi název písničky jak jdou do školy? děkujy!! :):-* *14*
    • Re: mp3

      ta pisnicka se jmenuje Look but don't touch a je od Juliet Shatkin ... dlouho jsem ji shanela a nakonec jsem ji nasla na strance www.mp3raid.com :)
  • :)

    Ahojte:)Takovýto filmy jako je Dívčí Parta sou Boží:)Neznáte ještě nějaký takový?Už nemám na co koukat:)Aspoň 5 názvu děkuju:):-*
    • Re: :)

      ahojky :) znám i pubertačku.tam je taky parta holek. nebo pusinky taky dobrý :) *4*
      • Ano.. PPubertačka..je skwělěj film. ae Dívčí parta je lepšíí... *14*
  • web

    Ahojky jestli hledáte nějaký informace o filmu koukněte sem : http://the-clique-story.blog.cz/ *1*
  • kikimelka

    Claire+messie

    ja jsem četla všechny díly dívčí party a claire se pridá k mp(modní policii) *1* ps napsala to lissi harison a da se to sehnat ve vsech knihkupectvi a knihovnach prominte za ty chybi spechala jsem *15*
    • We všech knihkupectví je nemaj.. pořád scháním jeden díl.. a prošla jsem několik knihkupectví i knihoven a nikde.ho neměli..
  • .....

    lilinka:Aj Samantha Boscarino aj Bridgit Mendler hrali v J.O.N.A.S ...

    Samantha hrala v ep. 9 dievca vo vytahu a Bridgit hrala Penny v 1.diely....
  • .......

    Nevie niekto co povedala Layne Massie pri tom obede ked sa Massie pohadala s kamoskami... ze Massie:no comprendes s luzri nemluvim....
  • Jo a ještě..

    taky vám připadalo, že jim je tak 15 a ne 13? Dost divný.. navíc takhle chodit po škole vymóděný, tak to se maj =D Chjoo.. To je tak super *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit