Přejít na výpis diskuzí

Dívčí parta

FILM 18.2.2009 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film právě stahuju, četla jsem, je úúúžasný *3* Bod
    Souhlas, souhlas a souhlas
    Nejvíc se mi líbí massieniny hlášky jako: M: Claire, nejsi řízek? C: Ne. M: Tak proč jsi celá obalená?!
    *3*
  • Film jsem neviděla,ale stahuju si ho.Jenom jsem četla knížku. *15*
  • mess je cela ja *1*
  • Asi před 2 lety se uvažovalo o natočení Dívčí party 2. Ale vybraly na to holky, které si byly podobné jako vejce vejci. Byly ošklivé, všechny hnědovlasé a neměly ani prsa. Takže to bylo zamítnuto a rzhodnuto, že DP 2 nikdy nebud.
    • Tento film je úplně boží!!! *14*
  • Já si myslím že je to suprovnííííííí Film!A Mes je na tom nejlepšíí má dobré triky na to jak udělat s nějakého člověka blbce a to se mi líbí ...taky si na to s mojima kámoškama hrajem a je to sranda *3* ......a však to je dobře že nebudou mít kámošky přece mají jen sebe a nepotřebujou někoho jinýho ne? *1* *3* *3*
  • No Mess je namyšlená nanynka, nejraději v tom filmu mám Claire, ale jinak se mi nejvíc líbí smaozřejmě Samantha Boscarino,jo a massiekur, když si na to s holkama hrajete, moc kámošek mít nebudete:( *1*
  • ja mam desne rada tu mass,je proste uzasna...s holkama se je snazime napodobit a mame i svoji partu...je to bezva filmik *14*
  • Do bohatého domu, kde žije krásná Mass, přijíždí nesympatická Claire s tupým obličejem, aby ji začala nonstop otravovat, ztrapňovat, přebírat kamarádky i dosti nevábného hocha, a vůbec dělat ze života peklo. A žádným holčičím způsobem se nedá zahnat pryč. Ach! Opravdu jsem trpěla *10*
  • Ten Film.. Miluju.. Chtěla bych i další díly..! se stejnými herečkami.. ale asi mám smůlu protoze těm herečkám je 18.. tkže 12letý holky už asi hrýt nebudou..
  • ahojky

    Ahojky..nevíte kolik je už natočených filmů?Viděla jsem jen 1 a nevím jestli jsou další.. pOradte prosim!!! *4* jo a kokněte se na můj blog- http://coolanncool.blog.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit