Přejít na výpis diskuzí

Hunger Games

FILM 3.10.2011 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle je ten nejjjjjjjjjjjjlepšíííííííííííííííííííííííííí film na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kheso17
    nemělo by se to jmenovat Hladové hry?? *16*
  • Je to to nejlepší co jsem kdy viděla - chci se na koukat znovu a znovu a znovu a absolutně nechápu , proč to někteří idioti srovnávaj se Stmíváním . Hry jsou napínavější , lepší a pořád se tam něco děje . Teda proti stmívání nic nemám , ale tohle je prostě bomba !!! TWL a v nějakým rozhovoru s Joshem moderátorka řekla " Někteří lidé srovnávají Hunger games s Twilight "
    A on " Jo , to jsou idioti nechápu to - náš film je mnohem napínavější." Já si teda myslím to samí !!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • První díl je fakt úžasnej!!!! Už se nemůžu dočkat toho druhýho, fakt se strašně těším!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Film je úžasnej ( mám DVD ) a když si to pustíte v originále , je to mnohem lepší - ten dabing neni nic moc :
    1) Katniss mluví jako osmiletá holčička
    2) Effie nemluví jako namyšlená pindulína
    3) Haymitch ve vlaku nezní opile
    4) Když si pustíte scénu kde umře Clove v originále hystericky křičí a s dabingem zní tak jako...... 'falešně '
    • cherry1
      lépe bych to neřekla *1*
  • Miluju Hunger Games!!

    Má nejoblíbenější věta, kdo souhlasí "like" :)

    - ,,Miluješ mě"?
    Skutečnost, nebo iluze?
    - ,,Skutečnost".

    Katniss Everdeen, Peeta Mellark
    • Já to taky miluji! To je v tom posledním dílu, že? *14*
  • aluska33
    Nej.. a krásnej filmík stejně je na tom všem nejlepší Liam Hemsworth Josh Hutcherson :* *14*
    • kikina888
      stím souhlasím *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Knížka bude super a ve středu mi přijde film !!!! MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOc se na něj těšim !/!! *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nejlepší film na světě !<3
  • Prostě božský !!!! Totálně lepší než celá sága Twilight ( Nevim , jak se to píše) !!! Četla jsem knížku a film byl ještě lepší !! Teda je ještě lepší ! Vždycky když ho dokoukám , tak mám chuť pustit si ho znovu a už se totálně nemůžu dočkat dalšího dílu ! A Josh se na Peetu totálně hodí !! I Liam - popravdě jsem si ale myslela , že ve filmu bude Liam víckrát , ale co .... Prostě úžas !! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit