Přejít na výpis diskuzí

Poslední píseň

FILM 9.4.2009 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miley

    Mě se Miley zdá teď taká divná. Pořád se s tím Liamem ( nebo jak se jmenuje) cucají atd. :) Je to její věc... Liam se mi zdá taký divný... Miley už není jako dřív čím víc dospívá, tím víc je divnější. To je mi líto nejwíce... *9* *9* *9*
    • bobule

      Re: Miley

      Mas naprostou pravdu..Ja Miley posloucham a sleduju od roku 2006,to ji tady ete nikdo skoro neznal a byla upe jina..Ted je takova vazna,uz neni takova prastena a ukecana..Nevim jestli v tom hraje i roli namyslenost,ale to doufam, ze ne. Ten Liam mi taky pride zvlastni.No,ale kdyz je s nim happy.A jak jsi rekla,nejvic ze vseho me to mrzii.. *9*
      • Re: Re: Miley

        Tak má spoustu jiných problému.Je pravda že se trochu změnila ale podle mýho názoru na tom má největší podíl Liam který jí od léta dělá partnera a mění jí.Jinak je stále tak praštěná jak byl i když ne tak často a ukecaná se ani nedivim kdo by byl kdyby ti denodeně stálo před barákem 40 fotografů a ty by jsi se bála dojít jen na záchod.
        • Re: Re: Re: Miley

          Já jí mám taky ráda a nevadí mi že se změnila je to její život.Prostě každý má právo něco udělat.Někdy se stává že hvězda trochu povyhasne ale ne navždy.Proto mi to nevadí zatím ahoj.
        • Re: Re: Re: Miley

          nevim mam miley ráda a nechápu jak můžete říct že jí znáte nikdo z vás pokud nejste ovšem její kámoši osobní tak jí neznáte a nemůžete jí soudit stejně jako někdo kdo vás nezná nemůže soudit vás
          • Re: Re: Re: Re: Miley

            pravda pravda,máš recht.
  • ashleynka24

    Ash

    Škoda že tam nehrá Ash:( Mohla by byť jej máma a Scott táta xDD
  • těším

    Tenhle film vypadá dost dobře, určo na něj půjdu i přes ten malej detail, že hlavní protagonistku dvakrát nemusím. :D *3*
  • THE LAST SONG V KINECH

    Německo - 1.4.2010
    USA -2.4.2010
    Řecko - 8.4.2010
    Nizozemsko - 15.4.2010
    Turecko - 16.4.2010
    Itálie - 30.4.2010
    Argentina - 6.5.2010
    Finsko - 7.5.2010
    Norsko - 7.5.2010
    Česká republika - 24.6.2010
    • Re: THE LAST SONG V KINECH

      To je SRANDA? V Turecku je to jako dřív než u nás tak jako to je děs u nás je to vždycky jako poslední !!!!!!!!!! To není fér a v něměcku je to taky brzo už mají i Trailer ale my se nedočkáme!!!!! *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • the last song

    pro ty co se ptaji jestli to bude v ceskych a slovenskych kinech - urcite... je malo americkych kino filmu ktere by se nedostali k nam.. ale pochybuju ze to bude s ceskym/slovenskym dabingem.. urco jenom s titulky
  • addlevel

    kino

    premiéra tohoto snímku je stanovena distributorem na
    24.6.2010(http://falcon.cz/nabi dka.aspx?id=872&find=Last%20Song )
    • addlevel

      Re: kino

      ten odkaz je špatně http://falcon.cz/nabidka.aspx?id=872&find=Last%20Song
  • cristiii

    ??

    Ahoj..hele nevíte kde by se dala sehnat ta knížka....je mi jedno jestli by byla v češtině nebo v angličtině..:)děkuju*3*
    • Re: ??

      Ahoj jj wím ale asi ti to moc nepomuze bydlím v bruntále a dá se tu koupit v knihkupectví DAKO :)asi nejsi z bruntálu newadí aspon vis kde se lze koupit :)a newim jestli je v anglictine nebo v čestine :)
  • alusqa99

    Už se těším

    Už se moc těším na The Last Song *14* .
    Miley Is BEST *14*
  • devilishsmile

    :-*

    už se na toho milajška těsim..konečně neco jineho nez hannah..doufám že to bude v českych kinech..jinac..mocinky bych to chtela videt..:-*..jujki a doufám ze se miley staví do prahy zahrát si nejaky ten koncert..heh..:D..ani Ostrava by neva..ale pochyby..nebo spise..ani nahodou..:P..
    :-*..<3..MILEY..& lt;3..:-*
    • Re: :-*

      Miley bude 3.6 v praze
  • ashleynka24

    THE LAST SONG AND NEW MOON<33

    Ja sa moc teším na THE LAST SONG to bude NEJ filmík a ešte nej bude NEW MOON *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    I love Miley, New Moon, The Last Song<3333333 nej *14* *14* *14*
    • devilishsmile

      Re: THE LAST SONG AND NEW MOON<33

      JJ THE LAST SONG..A NEW MOON..HEY HOLKA TY SI MUJ CLOVEKK..:DD
      • janahermiona

        Re: Re: THE LAST SONG AND NEW MOON<33

        heeej můj taky :-D :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit