Přejít na výpis diskuzí

Poslední píseň

FILM 9.4.2009 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martikabieberova

    Kino

    Nevíte kdy půjde do kin tady u nás v české republice? Dřív se mluvilo o tom že 24.července! ale to už je dávno pryč! *10* *10* *10*
    • fun.miley

      Re: Kino

      promin.. ale tento film byl stazen z kin.. taky me to stve ale co se stim da delat..
      • ajulina

        Re: Re: Kino

        důvod??
  • The Last Song-kvalitní download

    http://www.hellspy.cz/the-last-song -rar/967966 <-- kvalita je super, jako z půjčovny ;) je to větší zážitek, když je to kvalitní :)) sice se tam musíte přihlásit, ale myslim, že to je otázka 2 minut, ne?? ;) to za to stojí..
  • anettka-upirrka

    :)

    Právě jsem si to stáhla sice trošku horší kvalita ale uvidim snad to bude pěkný.. *7* *4*
    • Re: :)

      Ahojky prosím tě kde jsi stáhla ten film? Díky moc za odpověd. :-) *3*
      • Re: Re: :)

        http://uloz.to/5179391/the.last.son g.2010.ts.xvid-prism-www.kinotip.cz -.avi
        ale je to v horsi kvalite.:) tady jsem to stahla ja
      • anettka-upirrka

        Re: Re: :)

        Tady je odkaz..:http://uloz.to/5179391/the. last.song.2010.ts.xvid-prism-www.ki notip.cz-.avi
        Ale je to kinorip..takže trochu blbá kvalita ale ten film za to stojí protože je uplně *D*O*K*O*N*A*L*E*J*....:) *14* *14*
  • michaela23

    Film

    Já sem ho už viděla,sice bylo to né moc v dobré kvalitě, ale tenhle film je nejlepší,Nejlepší film co sem kdy viděla, prostě tohle se jim povedlo.A přitech smutných chvilkám sem brečela jak prtě. *4* *14* Best film..!!! *14* *14*
  • 4barushka4

    Filmík

    Jestli se na ten film chcete podívat tak ho najdete na kinotipu.. :)
    • Re: Filmík

      Ale na kinotipu to není,kde to ještě může byt??????? *9* *9* *9*
      • Re: Re: Filmík

        http://filmy.sleduj.org/?p=10800
  • Otázka

    Nivíte kdy tenhle film bude i unás *7*
    • blond.girl.third

      Re: Otázka

      jeste tuten rok ... (ja si odhaduju listopad )
  • Kdy?

    Ahojkyy, prosím nevíte kde by se dál tenhle film stáhnout? Strašně moc bych ho chtěla vidět, ale nikde to nejde. Na slovensku to mělo premiéru už včera a pořád nic. *9* Předem thx za odpověd :)
  • werma

    HELE JAKO!!!

    hele jako nekte ji bejt ja sem taky z USA z new yorku a prihlasim se sem uplne lechce jo takze ji laskave nic nerikejte *16* *16* *5* sory z aa chyby to vite cesky uz moc neumim *15* *15*
    • fun.miley

      Re: HELE JAKO!!!

      jestli zijes nebo ses z USA tak proc pises sorry s jednim s? pise se to sorry ne sory *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: HELE JAKO!!!

      takže u nas je premiera v 26 června ? :/
      • Re: Re: HELE JAKO!!!

        Né u nás The last song vůbec nebude :( . A kdo ví jestli vůbec nejáký DVD Vyjde. Hlavně že všude jinde bude a u nás ne!
        • blond.girl.third

          Re: Re: Re: HELE JAKO!!!

          to jsou keci ... na net jsem četla ze jeste tenhle rok bude ...
          • blond.girl.third

            Re: Re: Re: Re: HELE JAKO!!!

            Psala jsem na informace na palacecinemas.cz tohle:
            Dobrý den,
            chtěla jsem se zeptat, jestli bude ve Velkém Špalíčku premiéra filmu The
            Last Song (Poslední píseň). Jestli ano, tak kdy?
            Děkuji Kristýna Š.

            A oni mi odpověděli tohle:
            Dobrý den,
            premiéra je stanovena distributorem na 24.6.2010. Nasazení jednotlivých
            kopií v našich multikinech bude teprve upřesněno. Sledujte, prosím, průběžně
            naše internetové stránky www.palacecinemas.cz , kde bude informace včas
            zveřejněna.

            S pozdravem

            Markéta Roškotová
            Palace Cinemas



            -----Original Message-----
            From: hrachovinova5@seznam.cz [mailto:hrachovinova5@seznam.cz]
            S ent: Saturday, March 20, 2010 7:56 PM
            To: palace.info@palacecinemas.cz
            Subje ct: The Last Song *5* *5*
        • denisqa.f

          Re: Re: Re: HELE JAKO!!!

          JAkto ,že nebude?
    • nickner

      Re: HELE JAKO!!!

      dik za podporu.. jo s tou cestinou to znam.. ;) ceska gramatika uz mi taky nic moc nerikaj :D ;)
  • Víte

    Víte to že Last song nakonec do kin u nás ani nezavítá takže to bude asi stejně jako v Polsku že rovnou vyjde DVD a buhví jestli,což myslim že by byla škoda.
  • beast

    ...

    vo co ze tadle sracka neziska ani jednoho oskara ?!
    • Re: ...

      ono nejde o oskary bože,spoustu dobrých filmu nedostalo oscara.Tady jde o to jestli ten film zapůsobí tak jak má a zatim to plní na jedničku.Lidi ho mají radi a na konci se rozbrečí,tim pádem naznačuje že ten film umí vtáhnout do děje a že to člověk prožívá z hrdiny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit