Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne tak dobrý já sem se překoukla *1*
  • jj *15* odedneška ještě měsíc....to musíme ještě nějak přežít *2*
  • přesně tak..už počítám dny protože je to příšerný..umřu nedočkavostí.. *2*
  • Premiéra Města z kostí u nás je jediný důvod proč se těším na září a konec prázdnin. Docela bych si přála aby už to bylo v kině, když si představím že musím ještě čekat více než měsíc..........asi to nevydržím *4*
  • Ale štve mě že není celá :( a tu ukázku taky miluju :D ostatně všechny :)
  • Ta píseň je vážně úžasná tady je http://www.youtube.com/watch?v=2daN7rlvRJA *4* Tahle ukázka je moje oblíbená http://www.youtube.com/watch?v=Fj__qLfHY7Y nevydržím až do září *9*
  • http://www.youtube.com/watch?v=Y-jWYnATjxo pokud jste neviděli všechny upoutávky tak mrkněte na tuhle protože sem se do ní zamilovala :) a ta píseň *1*
  • No právě já taky .se zbláznim :D
  • jak si psala ty datumi premier tak 21. a 23.8. jsou premiery mi čr...a psalo se že premiera u nás bude 29.8. no ale nakonec je to až toho 5.9. :(((
  • to ne proč až tak pozdě nevydržím tak dlouho čekat :((((( to nemůže být 29.8.
    Já se na ten film těším už přes půl roku....a jak říkáš ty že to bude tvoje nejočekávanější událost tak pro mě to platí stejně :D už se nemůžu dočkat :))))
  • Milé dámy a možná i pánové právě sem se dozvěděla že bude naše ( teda aspon moje) zatím ta nejočekávanější událost... v českých kinech až 5.9 :( to nevydržím já se snad na místě umlátim paličkou *1* *16*
  • Přesně :D jo tak to jsem ráda ale nevíš kdy bude město z kostí v kině ? protože někde píšou 21.8. někde 23.8 a někde až 29.8 prosím ? :D *1* *1*
  • já už to zbožňuju teď.... četla jsem na jedný stránce že od 23 září 2013 se začne natáčet druhý díl :)))))
  • *1* tak to jsme na tom stejně...ale tak já tomu dám šanci :D
  • Já jsem sice fanoušek stmívání (po přečtení TMI už ne tak velký) ale k smrti nenávidím herce v hlavních rolích Roberta Pattinsona a Kristen Steward. Za to v City of Bones jsem spokojená z obsazením do hlavních rolí teda zatím jen podle trailerů. fakt doufám že tento film bude mít u lidí úspěch a zfilmují všechny díly *15* *2*
  • TO bude 100% lepší než Stmívání tím sem si jistá :D pudu na to klidně stokrát *1*
  • konečně nějaká česká stránka na téma The Mortal Instruments *2*
  • to jsem ráda že je někdo stejného názoru :D ....taky doufám že to neposere ale podle trailerů to vypadá že ne......no a doufám že natočí všechny díly bylo by to stokrát lepší než stmívání *3*
  • úplně s tebou souhlasím, on je na to jako dělanej...a taky podle všech ukázek co jsem zatím vydělala tak to bude bomba :D doufám taky že to nezkazí! *1*
  • Četla jsem všechny dosud vydaný díli a dost mě štve že poslední díl vyjde až příští rok v březnu :((( ....jinak na film se moc těším a doufám že bude stejně dobrý jako knížka a nechápu ty lidi kteří nesouhlasí s tím že se Jamie Campbell Bower nehodí do role Jace podle mě on je ten nejlepší do tý role...I Love Jamie C. Bower....Team Jace :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit