Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju celou sérii! Četla jsem knížky dříve než jsem viděla film (což se mi třeba u jiných mých oblíbených fantasy sérií nestalo) a na rozdíl od většiny (Eragon nebo Hunger Games) mě film ani trochu nezklamal! Miluju obsazení. Prostě všechno! Bezhlavě bych pobila všechny, co tvrdí, že je to jen další "twilight" pro teenagery. Tak tohle ne!! Je to promyšlené, má to nápad! Ten, kdo nečetl knihy navíc nemá právo říct, že je to takové a makové. Ví o tom kulový. Takže si svoje pomluv strčte na klobouk a jděte prudit někam jinam. Tady o vás nikdo nestojí!
    I LOVE MORTAL INSTRUMENTS
    • Vidím to stejně *3* Já sama odbdivuju tyto dva herce a oni jsou v hlavních rolích, hrozně mě to potěšilo :) A co je pravdy na tom že letos v létě 2016 vyjde město z popela ??? *8* *1* *3*
  • Clary
    Město z popela se bude natáčet!!!! Natáčení začne až příští rok, takže si budeme muset na druhý díl ještě nějakou dobu počkat. První díl si podle producentů nevzdělal velkou částku kvůli tomu, že se zaměřili se při natáčení zaměřili jen na malou část fanoušků a to na teenegri. Sérii Nástrojů smrti totiž nečtou jen teenegri a je třeba se zaměřit i na zbytek fanoušků. Tak by mě zajímalo co vymyslí ve druhém dílu, aby se to líbilo i staršímu publiku. Ale hlavní je že pokračují v natáčení a doufám že nikoho z hereckého obsazaní z City of Bones v City of Ashes nevymění. Mě osobně byli všichni herci příjemní. BYE SHADOWHUNTERS :D
  • bellathor1996
    film jsem ještě neviděla ale teď čtu knihu a nemůžu se od ní odtrhonout fakt super *14* *14* *14* *14*
  • tak tenhle film me dostal..stejne jako me dostala twilling saga..tak jako ona me dostala a herci uplne skvele obsazeni..a jace a clary..no proste skvely..moc jim to slusi..doufam ze budou spolu..uz sem to vydela asi po 3krat.a nemuzu se dockat kdy bude dalsi dil..doufam ze budou vsechny dily myslim vsech 6dilu..podle knizek..nevite nekdo zda bude dalsi dil??a kdy asi?slysela sem ze bude dalsi dil..nemuzu se dockat..milujuu ten film..dee *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • To se asi nedočkáš, protože prý řekli, že další díl totiž nebudou
    • Pokračování nebude
    • Další díl nebude, místo toho se začne točit serial a nejspíš úplně od začátku *4*.
  • Clary
    Konečně tu je celá písnička od Demi Lovato Heart by Heart k City of Bones a je úplně boží: https://www.youtube.com/watch?v=MBS95dG5sYM
    • Konečně jsme se dočkali *1* konec je stejně nejlepší :)
  • Clary
    Konečně jasem se dočkala a včera jsem šla na City of Bones do kina. S přáteli jsme se oblékli celý do černého ve stylu Shadowhunters a skvěle jsme si to užili. A moje hodnocení? Četla jsem knížku a na film jsem se hrozně těšila a nezklamal mě, i když sem tam bych něco změnila(třeba jako delší vysvětlení Lukovi minulosti) nebo doplnila (těšila jsem se na upíří motorky, ale oni je tam nedali :( a nebo Simona proměněnýho v krysu) Kdybych ale nečetla knihu asi bych film vůbec nepochopila, chybělo tam vysvětlení různých věcí atd. Jinak herci byli skvělí a do svých rolí se prostě všichni hodili. Jamie C. Bower zahrál Jace výborně a ty jeho hlášky...no prostě boží. Gofrey Gao byl v roli Magnuse Bane taky skvělej a hrozně mu to slušelo. Akorád mě vadil výraz Lily Collins v roli Clary. Jako kdybych já zjistila, že mi zmizela máme a jdou po mě démoni asi bych nedokázala mít takovej klidnej výraz jako ona. A Jonathan Rhys Meyers v roli Valenýna byl taky suprovej. Jinak film se mi vážně líbil a doufám, že natočí i pokračování. :D No a na film bych šla klidně znovu.
    *3*
    • Jaký Jaceovi hlášky. Oproti knize tam nebyla ani jedna.
    • Presne,nepochopila jsem proč tam Simon nebyl ta krysu. Byl normál clovek. A jeste mi připadalo ze to bylo moc sestříhaný ale jinak Best film :D
    • Úplně s tebou ve všem souhlasím :D Já se taky těšila na letající motorky atd :D nebo taky mmi vadilo že tam není Isabelle v kuchyni :D ta scéna by se mi taky hodně líbíla :D OMG JAMIE A GOFREY :DDD
  • LilyCampbellBower
    Mě se film také 'totálně' nelíbil. S herci jsem spokojená byla. Přenesla jsem i pohled na Jamieho Campbella Bowera jako Jace, kterého jsem si potom naopak oblíbila. Když jsem si jako poprvé přečetla knihu, tak jsem udělala dobře, protože bych filmu asi tak nějak nerozuměla. Kniha by ode mě dostala plných sto procent. Film naopak asi 64%. Film byl moc sestříhaný. Nejdřív byli u Magnuse, najednou v tom kostele a za malinkou chviličku v hotelu kde měli zachránit Simona. Nebo jak tam Clary přišla a byla s Hodgem v knihovně a za malinkou chvilinku přišel Jace a řekl jí že jí čekají mlčenliví bratři. Ale co se dá čekat. Kniha vždycky bude lepší než film. Velký dík patří asi nejlepší spisovatelce Cassandře Clareové za to že mě seznámila s tak fantasy úžasným světem a lovci stínů. Ano svět s hnusnými démony není ono ale, když jsem si přečetla tu knihu hned mi to připadalo jako bych do toho děje patřila také. Počkám si tedy na tenhle rok na druhý díl a budu zvědavá jak se jim povede. Ale i tak se těším, i kdyby to měl být propadák roka. Ale to přece ne. :)
  • Clary
    Já už se tak nehorázně těším :D lidi kdo je na tom stejně??? *3*
    • 4 dny a je to !! ooooo božeeeeeeeeeeeeee *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Clary
        já už mám zarezervovaný i lístky *3* jdu na to v pátek a jsem nedočkavostí bez sebe *3*
        • NO já nevim jestli si je mám rezervovat a nebo na to kašlat a doufat že tam nepříjde moc lidí :D
  • Clary
    Někteří lidé a kritici si myslí, že The Mortal Instruments jsou druhý Twilight. No sou tam nějaký podobnosti třeba jako upíři, vlkodlaci a milostný trojúhelník mezi hlavními postavy. Ale vážně! City of Bones má k Twilight stejně daleko jako Alex Pettyfer k postavě Jace. *3*
    • bože, nechápu to :( asi chtějí prostě něco kritizovat a nekoukají jaký je to umělecký dílo :D Twilight mi příjde moc takový o ničem, spíš mi přijde že tam jde porád o jedno a to samý !! :)
  • Já jsem na tom dnes byla v kině a moc se mě to líbilo bohužel jsem ještě nečetla knihu ani jsem o nich nevěděla a jsem s toho taková zmatená chci se zeptat oni budou vážně sourozenci ???? :D :D :D docela mě to dostalo!!!!
    • Oni nejsou sourozenci *4*
      • Zkazil/la si zápletku *1*
    • Clary
      Přečti si knížky :) V dalších dílech je to mezi nimi ještě zajímavější. Knížky rozhodně doporučuju *3*
    • Přečti si knížku a uvidíš :D stojí to vážně za to !! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit