Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ja sem spis nepochopil to ze ta mala vyroste a bude ji 18, ale upiri prece nestarnou *8*
    • Ta nessie je poloupír proto muze starnout,protoze kdyz ji bella cekala byla jeste clovek takz je to jasne...

      PS:uz se na to desne tesim!!
    • já teda se ještě nedostala ke čtení rozbřesku,ale mám za to že je na půl upír a v 18se sekne a už nebude růst (stárnout) a vyroste rychleji než obvyklý smrtelník,ale nevim nechci psát hlouposti *3*
  • ahoj ,ja jsem nasla na internetu ze uz za 2 měsíce budou ukázky z 2 části jo a mekk foj bude hrát Reneesme celou druhou část , jen ji upraní na počítačí zatím newm jak ale zjistim to a pak to sem napisu protoze tesko by hledali tak podobnou holku jestli jste videli 1 část tak temeř na konci má jake předtuchu a v ní ukazuje jak bude Nessi vipadat jako 18 letá asi odhaduju tak se juknete a přesvečte se sami pa pa *3* *14* *14* *14* *14*
  • no mě by asi zatím stačil trailer. . . . *2* ale jinak je asi jedno kdo bude hrát renesmé vybraná holčička je celkem pěkná ale v knížce pokud se nepletu je holčička blonďatá s vlásky jako prstýnky,. . . . tak nevím jak z této hnědovlásky udělají blond. . . . *5*
    • co je v knize a ve filmu bych moc nerozebirala... ted jsem zacla cist stmivání a už i tam koukám na nějaké rozdíli a že vypustili nějaké detaili je škoda... *3*
      • your-darling
        stmívání je hodně jiný, ale podle mě se film od film drželi čím dál tím víc detailů :))
    • your-darling
      není blonďatá, ale zdá se mi, že v knížce byla mladší než Mackenzie... *4* *4*
  • weu
    Ahojte prosím nevíte kdy bude official trailer na 2 část ? teda pokud už neni *1* *1*
    • *10* *10* *10* JÁ SE NA TO TAKY PTÁM *16* *10* *16*
    • Letos v listopadu :))
    • bude 15.11 2012 *4*
  • Prosimvás kde najdu ukázku na druhou část????????? *9*
  • Ano Mackenzie Foy bude hrát dětskou roli Renesmeé ale ženskou roli bude hrát nějaká jiná herečka, nevím která to je ale Emma Roberts to není. Doufám že už v tom máte všichni jasno :D :p
    • your-darling
      nevím jak vy, ale mě se Mackenzie jako renesmeé nelíbí... Když jí v knížce popisovali jako maximálně šestiletou holčičku a bude jí hrát holka, který je jedenáct a ještě vypadá starší.. nevím no...
  • ivure
    Jaka Emma Roberts???? Renesmee bude hrát Meckenzie Foy!! A když o tom nic nevíš tak sem takový kraviny nepiš
    • your-darling
      Emma Roberts bude hrát Renesmeé jako starší, ale jako malá to bude Mackenzie... :)
  • to ne ona hraje jeji matku a jakob neumre budou spoluz edward a bells :)
  • Renesmee bude hrát v 2. části Emma Roberts
  • ALE Dakota Fanning hraje přece Jane *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit