Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Renesmee bude hrát Dakota Fanning... *7*
    • devilishsmile
      A hlavně Dakota Fanning tam už hraje.:D:D A myslíte že jí bude hrát jen Meckenzie?? Jakože jestli tam nebudou i jiné herečky, hrát jí třeba už starší..
    • No jasně ;) ...to si vzala kde ?... *1* ...Renesmé bude hrát -> Meckenzie Foy ! ;)
  • Jestli bude až 2.část v Listopadu příštího roku tak to se asi zblázním *1* strašně se těším *1*
    • your-darling
      kdo ne? :D je to děsně bláznivý... :)) Když si vezmu kolik holek na světě se na to těší stajně bláznivě jako my :D :D
  • to tu premiéru nemohli dat třeba v červnu ?! šak už to mají natočemé ...... nechápu je .....!!!!!
    • nedaji to napr. v cervnu protoze by jim ten film nevydelal prachy neprodali se dvd a melo by to nasledky *3*
  • Selena Gomez tam hrát nebude! Renesmee hraje Mackenzie Foy *3*
  • Mám dotaz.Na youtube jsem viděla,že v 2. části Rozbřesku bude Renesmee hrát Selena Gomez,myslíte že je to pravda? *7* *7*
    • your-darling
      to byl jenom fanmade, takže tam mohli použít kohokoli :))
    • já jsem si taky myslela že se dá 2část sehnat ukázka... ale prý ne...v diskuzi u rozbřesku 1části jsem s tím byla jemně *11* takže to cojsi viděla nevim co to bylo *1* ale na druhou cast maj zatím jen jednu herecku malou 11letou *4*
  • nebojte neumře jen na chvily než zapusobi jed Edwarda viděl sem to v kině *3* *3*
  • lemonka123
    hele na youtube jsem se koukala na trailery a tam bylo, že Jake umře. Že to není pravda?! *13*
    • ahoj no podle knížky Jacob neumře :).to bude zase nějakej výmysl.a když v knížce neumře pochybuju že by ve filmu umřel.
  • veverka14
    2.cast bude az 15.listopadu :( :( :( to si hodne dlouho pockame *13*
  • 16.11.2012 bude 12 část :'(
  • kdy bude druhá část??? už se nemůu dočkat *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Premiéra druhý části bude 15.listopadu 2012 takže až za dlouho taky mě to štve!.. *13* Zjistila jsem to teprv včera..:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit