Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to boží film
  • twilight sagu jsem vydela milionkrat skoda ze nejsou dalsi dili kdyby jo jasala bych nejvic se mi libi vlkodlaci jsou uza *14* *14* *14* *14* *14* *2* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *4* *4* *4*
  • ta 2.část byla nejlepší *14*
  • Tohle je nejlepší díl Twilight ságy... *15*
  • To je snadné jak zemřeli to byla budoucnos která se nestala víš klame to
  • Rozbřesk-2.Část je super film,akorát jsem vůbec nepochopil ten konec.Vůbec není jasné,jestli tam opravdu zemřou Carlisle,Jasper,Jane,Aro a Caius.
    • No, tak podle mě je to jasné naprosto přesně. Nikdo z nich nezemře. Aro celou tuhle bojovou pasáž pouze "zahlédl", když četl Alici myšlenky a ona mu ukázala budoucnost.
    • Ne neumřou :) je to udělaný tak, aby ten film měl nějakou akci, ta bitva v knize vůbec nebyla. Je to vlastně "Alicina vize - Arova budoucnost", kterou Arovi ukazuje, co by nastalo, kdyby se Aro rozhodl špatně, tedy tak, že by je Volturiovi uznali vinými :) A Aro přeci nedopustí, aby umřel, že? :) Takže nakonec se rozhodl správně, tedy, že se Cullenovi neprovinili a Volturiovi odešli :)
  • Podle mně, jedna z nejlepších Volturiovských scén ze všech dílů
    http://www.zkracovatko.cz/KEZLJT
  • Já už chci další dííííl nemuzu se dočkat!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
    • Já taky,-nemužu se dočkat:-)
    • jaký další díl? Žádný už není, bohužel
  • Ten film je nejlepši na světě. Nevim co jim je. Doma mam všechny dily. A pořad si to pouštim. A ten EDWARD je nadherny. <3 <3 <3 Ten je nejhezči. A maji natačet dalši dil ketry se bude jmenovat Pulnočni slunce. Už se těšim. :D :D :D :) :*
  • ten film zbožnuju je nejlepší na světě viděla jsem všechny díly. mám je stáhnuté na notebooku. už musím jít si je zase shlídnout *12* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit