Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak už nemám na co chodit do kina *11* *13* *9* Chci Twilight comeback!
  • Kristen Stewart má narozeniny ve stejný den jako já! *14* *4* *3* Jsem zato ráda! *4*
    Ale Twilight sága je dobrá jako to datum *8* *7* *4*
  • ten poslední díl byl super *14* *14* *14* *14* *14*
  • Celá sága twilight je naprosto dokonalá je to něco víc než obyčejný film je to příběh který neprožije každá holka :-)nestává se často vidět upírá ve školní jídelně tady v tomto dějí panuje naprostá pomahanost je to hlavně vidět v Rozbřesk 1.část ,tomhle příběh jako by se odehrál opravou jen si přestává mě že se to stalo věřte že celá sága je bombastická a příjemná napúnava podívaná
  • xbrbla
    ůžasná pitomost.
    • Text Vašeho příspěvku *16* *16* není to pitomost
  • Ty jo uplne uzasny jsem do toho cela zazrana furt na to koukám a je to strasne hezky a kež by bylo treba 20dilu opravdu moc hezky.
  • Twilight sága se mi líbila až do rozbřeku(1.část),trochu sem váhala jestli tam mám jít ....
    A VYPLATILO SE ..
    tento díl je super ta bitka na konci(pravda docela legrační)...
    ale byla jsem z toho nadšená teším se na dvd
    měli tam i dobrý hlášky,Cituji:Ty si přejmenoval moji dceru po lochneské příšeře :D ...
    ty co byli vědí o čem mluvím..

    *3*
  • Miluji Twiling sagu a upřímě si myslím že by měli natočit další a další díly nemůžou s tím jen tak přestat když to mělo takový uspěch!
    • mas naprostou pravdu brala bych tak 2000 dalsich dilu miluju je :D *1* *2*
    • máš tam velikou chybu neni to twiling ale twilight sága
      Ale musím stebou souhlasit *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Že se do ní zamiloval je dost jednoduše řečeno.
    Prakticky to znamená, že jí nikdy nedokáže odepřít nic, co by chtěla. Bude tím koho potřebuje - bratrem, přítelem, ochráncem.
    Hlavně jí může říct, že je vlkodlak. Staří Quileute si mysleli, že se otiskují, aby byli schopni splodit mocnější vlky.

    Až Renesmee vyroste, tak ji opravdu bude milovat jako ženu, ale dokud je dítě, tak takhle Jacob vůbec neuvažuje. *2*
    • kiss.miss
      aha dík za vysvětlení.... já původně myslela že to znamená že si jí vybral jako družku tak sem moc vedle nebyla ne :-):-D
  • kiss.miss
    já Twilightu sice moc neholduju ale něco by mě zajímalo ...co to znamená že se Jacob do Renesmee otiskl??? díky za odpověd :-D
    • To známená :DDD že se do ní zamiloval :D
      • kiss.miss
        díky :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit