Přejít na výpis diskuzí

Titanic

FILM 4.3.2007 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ddaaddaa

    Oscary

    Za co vsechno dostal oscary?
    • Re: Oscary

      Oscarů dostal 11 - za Nejlešpí film, Nejlepší režie, Nejlepší píseŇ ( My Heart Will Go On), Nejlepší výprava, Nejlepší kostýmy, Nejlešpí kamera, Nejlepší efekty, Nejlepší střih, Nejlepší masky, Nejlepší scénář, Nejlepší hudba.
      Zajímavé je, že nevyhrál žádného hereckého Oscara - ale nominováni na Oscary byli Kate Winslet( nominována na nejlepší herečka v hl. roli), Leonardo Dicaprio (nejlepší herec v hl. roli) a Billy Zane ( nejlepší herec ve vedlej. roli) - ale ani jeden z nich Oscara nedostal, dostali pouze nominace.
  • Titanic a vše kolem něj

    Když jsem byla malá,maminka mi nechtěla dovolit se na tento film podívat.Když jsem se jí zeptala proč,odpověděla že bych se bála.Ve škole někdo říkal že to je kravina a někdo zase že to je krásný a že u toho musí vždycky brečet.Byla jsem moc smutná z toho že už ten film všichni viděli jenom já ne....Když mě bylo 9 let tak jsem si přála pouze jedno jediné:vidět ten film.Náhodou bylo,že jej zrovna v den mých narozenin dávali.Maminka nakonec svolila ale dodala,že až se budu bát tak za ní s tím nemám chodit.Mě to nevadilo protože jsem byla štastná jako nikdy před tím.Byla jsem velmi překvapená ,protože jsem nečekala,že normální lidi můžou vytvořit tak nádherný příběh lásky a spojit ho s tak velkou tragédií.Tento film byl první který mě doopravdy rozbrečel.A když jsem potom časem přemýšlela proč jsem tehdy brečela a proč vlastně brečím stále kdykoliv titanik uvidím,tak to je z části smutkem,že tak velká láska a tak mnoho lidí ztratili život právě tady.Větší část má však ale štěstí.Je to štěstí,že tak velká láska vůbec vznikla.Je to důkaz toho,že tak obrovská láska může vzniknout i v normálním životě.Je to důkaz toho,že není pouze láska romea a julie.Velmi totiž pochybuji že by někdo z nás byl princeznou atd...Tady vidíme,že nemusíme mít modrou krev aby se nám něco takového stalo.Když se stala ta událost o potopení titaniku,bylo to jistě velmi otřesné to ano,určitě to vzbudilo veliké ohlasy a dohady.Nebylo to však tak velké jako ten film.Odvážím se říct že tento film byl zajímavější než sama skutečnost.Tento film zaujal a rozbrečel snad i více lidí než ve skutečnosti sama potopa titaniku.Když byla v Brně výstava ohledně titaniku a já tam šla,docela mě to zklamalo...čekala jsem od toho víc,ale když jsem nad tím později přemýšlela,řekla jsem si,že udělali co mohli protože ztvárnit to lépe je snad nadlidský úkol.Jeden člověk to ale dokázal.Smekám před tímto režisérem protože jeho dílo vždycky zůstane tak jak je a nebo lépe hodnocené,uznávané a obdivované.
    • Re: Titanic a vše kolem něj

      tak to jsi napsala výstižne,já jsem když to dávali,musela furt na to myslet jak proste jak je to úžasný,ani se nedivim že to dostalo myslim že 11 oscarů *4* *4* *1*
  • Prosím o radu

    Prosím, jak se jmenuje Herečka - Matka ROSE? děkuji

    Jinak film je samozřejmě super, mám ho rád a viděl jsem ho nejvícekrát ze všech filmů, které existují.
    • Jmenuje se.............zjisti si to sám,idiote!!!!!!!!!!!!!!!!! *1*
  • Titanic The Best

    Dnes som akorát pozeral Titanic vážne je to jeden z najlepších filmov aké kedy boli vobec natočené ja ho pozerám stále ked mám čas iný film ma tak nebaví ako Titanic,Kate a Leo nemám slov sú úžasný. *4* *3* *14* *14* *14*
    • sophiekarblova

      Re: Titanic The Best

      Jojo, to je jasné! Je to i moje číslo jedna. Můžeš skusit i film Forrest Gamp, ten je taky nádherný. *14* *4*
  • irma116

    Katastrofa

    lidi ten film je fakt nej! ale představte si jak těm lidem muselo bejt.... *9*
  • xx-paula-xx

    Titanic = Nelepší film na světě

    Já titanic naproto miluju naprosto mně to chytlo za srdíčko. Ten film je nelepší na světě. Vždy bulím a musím ho min. 1 do týdne vidět nebo se zhroutím *14* *14* Není lepšího filmu a lepších herců než je leonardo a Kate *14*
  • energer

    Titanic

    Moc krásný film ,herci režie,kamera,prostě dobře natočený film je supeerrrrr *4*
  • patricie81

    Titanic

    titanic je ten nej film který jsem vyděla je naprosto bezchybný a herci ještě lepší. *14*
  • starstable

    Titanic vs. Trhači rekordů

    Cameron natočil opravdu spoustu filmů. Vezmeme kupříkladu trilogii Terminátor a nebo trhák roku Avatar, ale ani jeden z těchto drtičů žebříčků neměl na Titanic. Mohu dokonce trvdit že z mého pohledu je tento film mnohem lepší než Twilight sága. Možná proto že byl natočen podle skutečné události... Ale taky musíme říct že kdyby Titanic byl čtyřhodinový dokument o jeho stavbě a rozložení plánů tak by nás to nebavilo ani v nejmenším. Ale tento Titanic nás uchvátil protože se v něm objevila milostná zápletka a ještě když uvážíme že tento film byl natočen podle vyprávění a na Titanicu opravdu plula nějaká Rose DeWitt Bukaterová a Jack Dawson jsme uchváceni ještě víc. Ale myslím si že lidé na Titanicu nepociťovali stejné uchvácení jako my. Sama ani nemůžu posoudit co bych dělala na místě pasažéra. Nevím jestli bych bezhlavě utíkala sem a tam a nebo se pomalu uchýlila do postele a umřela v klidu a pohodě. To nemůžu posoudit, ale jedno posoudit můžu. Myslím si že Titanic byl a navždy bude ten největší trhač žebíčků a žádný Nový Měsíc nebude lepší než on...

    s pozdravem starstable
    • Re: Titanic vs. Trhači rekordů

      přesne tak žádný film nikdy a nikdy nebude dokonalejší než titanic!!!!a už vubec ne avatar...
      • sophiekarblova

        Re: Re: Titanic vs. Trhači rekordů

        Jo, já jsem na něm byla a očekávala jsem od toho víc romantiky a toho krásnýho... na konci toho boje na mě bylo docela moc... No ale jinak je to skvěle propracovanej film. Ale TITANIC je prostě NEJ!
        Beze sporu ;-) *14* *14* *1* *1*
    • sophiekarblova

      Re: Titanic vs. Trhači rekordů

      Bereš mi dech! Napsala jsi to nádherně! Já bych to líp nenapsala... A Twilligh sága ani jiný film na TITANIC nemá! :-) PS: můžu si tě přidat do přátel? *4*
  • Titanic-best

    Zrovna jsem se na Titanic dokoukala a podle mého názoru, je to jeden z nejhezčích filmů na světě...kam se na něj hrabou filmy typů Stmívání atd. neřikám, že jsou to špatný filmy, to ne, ale Titanic skutečně vede.
    • Titanic

      Ten film je fakt dobrej tz triky a vůbec!No prostě super *3* *3* *9* *14* *4* *16* *14*
    • titanic.foreverinmyheart

      Re: Titanic-best

      Ahojte lidi kdo má rád titanic nebo aspoň Leonarda nebo Kate tak plsss přidávejte fotky nebo komentáře prostě aby byl titanic na 1 kdyz se budeme snazit tak to udelame diky *14* *14* *3* *3* *3* *3*
      • sophiekarblova

        Re: Re: Titanic-best

        Já sem asi před 3 týdny přidala kolem deseti fotek, a ani jedna se tu ještě neobjevila... :-(
    • sophiekarblova

      Re: Titanic-best

      Jojo :-D *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit