Přejít na výpis diskuzí

Titanic

FILM 4.3.2007 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Titanic je nejlepší film i Kate Winslet a Leonardo DiCaprio
  • máš poloviční pravdu
  • Titanic jsem viděla letos poprvé a to mi je 11 let. Před měsícem jsem si ho pustila podruhé a dnes po třetí. A dnes jsem se rozplakala. Ten konec je moc smutný a je mi líto, že všichni vyčítají, že na tom kusu se mohli zachránit oba. Možná ano, ale to by bylo zase né tak dojemné, kdyby přežili oba dva. Titanic je VŠEOBECNĚ NEJLEPŠÍ
  • já no tedy ten film je mov krásny až na ten konec proč musel jack zemřit ?
    ja bych nemohla žit jako na jejim mistě vzdycky kdyz nekdo hraje v nejakem filmu tak k sobe patri a sluší jim to..tak páá *14* *3* *15* *9*
  • bože tobě nejde čeština vid?
  • miluju kate winslet , ona je skvělá .....
  • ten film *14* *14* bil moc heski ale leonardo dicaprio haral dobře a taki Kate Winsle heski hrala nakonec sem brečela jeto moc smutne ja ten film miluju
  • Luky1987
    Titanic je bezva film, Leonardo DiCaprio a Kate Winslet tady nemají chybu
  • veru
    suprrrrrrr Film Cute -fajn
    wondertuk nadherně
    -- *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tento film je vážně úžasný....Viděla jsem ho sice několikrát ale vždycky se na konci rozbrečím,ta hudba a všechno mě k tomu prostě donutí *1* ..... Je to vážně perfektně natočený a herci byli samozřejmě taky skvělý *3* *14* *14* *14*
  • víš ale toto je film ... v pravém titanicu možná žádný jack nebyl proto pořád žije (žil-ve filmu ).. je to natočené podle skutečné události ale Jack je tam přidaný aby to bylo dojemnější
  • úplně lovískuju tento film *_* ....
  • ten kdo che vidět titanic na živo může si jako velki pučit ponorku a plout do atlantiku a úplně na dno atlantiku tam ude *5*
  • já bich na tenhle film tak smutný konec necekal protože co se říká tragické románki mají mít vždicki štastné konce *13* chudák Jack
  • já vím kolik lidí zmizelo hloboko v atlantiku 1500 lidí zemřelo *13*
  • 1 titanicu je nej nejvíce se mi líbí ta hudba kdiž si všimnou ledovce ale na konci sem brecel hodne moc jak Jack zemřel ale taki sem ho v 5 letech nemohl dokoukat protože sem bil z toho videšen jak všichni tam ječeli ale to bilo minulosti a ted si ho poustim hodne krat *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *7* *7* *7* *7* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *9*
  • ja titanic 2 videl je o tom ze ho smete vlna od kusi ledovce a začne se naklánět na bok ale jedna je o hodně leší *16* *16* *16*
  • Když jsem se na něho dívala brečela jsem jak malá. Bylo to tak smutné.Ale i strašně romantické.
    Výborně natočené.Děkuji *9*
  • dívám se na něj úplně pořád a nikdy me neomrzí. Nikdy............... *4*
  • Je velmi smutny, Ked vidim kolko zeleza sa topi *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit