Přejít na výpis diskuzí

Titanic

FILM 4.3.2007 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to vážně skvělý film
    I když na konci hodně smutný
  • Je to pěkný film,ale na konci je to vážně smutný a ji jsem u toho brečela *13* *13*
  • aaa dik ja ted nevim ,ale bylo to na markize nebo na joj plus nejhorsi jak tu jednu holku privrely dvere fuj hnus !!!!!!!
  • je titanic 2 ale je to kravina fakt hruza nema to zadny dej a sou tam nesmisli o nejake vlne tsunami no proste titanic z roku 1997 je nej
  • je to uzasny film i kdyz ma smutny konec *3* *14* *14*
  • zoe že jo
    mě kamos rika ze je harry potter 8,9,10 jak vzdit zabil voldemorta *10*
  • ,ojí ségry nej film
  • ty si ale kentaur *12* *14*
  • Mě se to taky líbí!!!!! *16* *16* *16*
  • Právě tim, že tě to emočně dostane (rozbrečí - smutně,dojemně, rozesměje..atd) tak to se pozná, že je to dobrej film. A titanic je 100% dobrej, protože nakonci řvu jak malá *15* *15* *1*
    Avatar to samý *14* ale ten se mi líbí i víc. Je nej *14* *14* A u něj taky bulim *2*
  • Víte, že je to smutný, jak se to může mí ségře líbit *16*
  • Skvělý DiCaprio, skvělá Winslet, skvělé vizuání efekty, skvělý děj, skvělý Cameron a skvělý nápad za velký prachy zato s jedenácti Oscary
  • kamosky rikaji ,ze je titanic 2 to tezko o cem by to bylo
  • Nejkrásnější film na světě!! děkuju celému producentskému i hereckému týmu...:)
  • Ten film miluju...:) a leonardo je tam tak nádhernej...:) *14* je to dokonalej film a mohla bych se na něj koukat pořád...:)nejhezčí je že se na něj koukám už asi 4 roky snad každyý měsíc alspoň jednou a vždycky mě tak v půlce hodněkrát i dřív rozbrečí.. *13*
  • film titanic žeru zrovna dneska se na něj koukam na počitači kdo ho chce vidět cely tak dejte na ulož to titanic cz.avi a trvá to jednu hodku tak a ten film trvá 3 hod a 6 min tak si to užijte papa
  • To je divný.Titanic se potopil roku 1996,a Jack furt žije.To je divný,jinak ten film miluju))
  • london123
    Když vidim tenhle úžasnej bulim.Prostě bulim kvůli Jackovi....Jacku!!!!!!!!! *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • 101. let kdy Titanic viděl ranní světlo
  • Já při každým takovýmhle filmu brečím, protože když si představím, že já,mamka a taťka plujem na zaoceánské lodi a stane se nám něco tak strašného a jenom já s mamkou se dostaneme v pohodě domů a taťka by umřel zimou v tom oceánu já bych se zbláznila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit