Přejít na výpis diskuzí

Titanic

FILM 4.3.2007 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proc to pises me?????
  • Je to dobrej film. A neslo tam o to, aby to byl pribeh podle pravdy. J. Cameron chtel ukazat jaka to byla katastrofa, tak do toho vlozil romanticky pribeh, aby to bylo vic dojemnejsi(kdyz Rose prisla o Jacka)
  • Film dobrej ale pribeh tech dvou je smyslenej on byl topic a ona tam vubec nebyla jinak dobrej film
  • :-DDD bečala?? já jednou napsala že jssem na konci titaniku BEČELA! :-D
  • Přesně! :-) hele ale já si porád myslím že se mohlo zachránit mnohem více lidí! :-( je mi fakt dost líto že jich tolik umřelo :-( umřelo asi 1500 nebo kolik... (už si to mc nepamatuju) :-(
  • Hele když takhle urážíš tak běz radši jinam!!!Takhle si ukázal že si ubožák!!! On se jen slušně zeptal! kdyby řek třeba: Hej vy idioti jak se menuje máma Rose? nebo něco takovýho tak chápu ale jako když ti nic neudělal tak ty nic nedělej jemu ! *16* *16* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10*
  • je to jenom herec!!!to je toho!!!!!!!!!!!!!!!! *12* *12* *16* *16*
  • no je to od celine dion a jmenuje se titanic ;D my heart will go on ;) jono ten film upe miluju a hlavně dicapria <3 a tu kate tam s ním upe krásný pár :)) taky sem vždycky u toho filmu vždycky brečím :DDD ... <3
  • Prosím nevíte jak se jmenuje hudba nebo písnička jak hrajou na konci na lodi na hudební nástroje jak se potápí ze se mi moc líbí.
  • IsabellSwanCullen
    Je to mocinky moc krásný film *14* *14* *3* *3* a jako pokaždé když ho vidím samozřejmě brečím *4* *4* *4* *4*
  • Jmenuje se.............zjisti si to sám,idiote!!!!!!!!!!!!!!!!! *1*
  • Titanic je opravdu nejlepší film na světě!Ani se nedivím,že dostal tolik ocenění!Kdo se mnou souhlasí,ať mi napíše e-mail: lilly-jenny@seznam.cz Titanic je nejlepší!!!
  • Leo a Kate jsou sladký pár kterému ten film patří :) Bez nich by to nebyl ono :) Pěkně to zahráli..:) Tenhel film je nejlepší na světě díky nim.. Moc děkuju :)
  • Titanic

    Titanic je najlepší film na svete,Kate a Leo sem zapasovali keby tam nehrali tak by to nebolo také dobré!!!
  • Prosím o radu

    Prosím, jak se jmenuje Herečka - Matka ROSE? děkuji

    Jinak film je samozřejmě super, mám ho rád a viděl jsem ho nejvícekrát ze všech filmů, které existují.
  • lynette

    Chyba ve filmu

    Když už je prakticky loď celá zatopená a pod vodou, lidi na palubě panikaří, skáčou do ledové vody atd., přeskočí děj dovnitř lodi, kde leží bohatý pár - stařenka a stařík na posteli ve své kajutě, evidentně kajuta pro movitější pasažéry a pod postelí již proudí voda... Hned na to ale je záběr z té nejchudší třídy, kde irská maminka dává dobrou noc svým dvěma dětem v kajutě pro chudé pasažéry, kde přitom není po vodě ani stopy.. Což je hloupost, kajuty pro chudé byly níže než pro movité pasažéry, tudíž v tom čase musely býti tyto kajuty už dávno zatopené vodou... Jakožto byla v tom čase částečně zatopená i paluba lodi. :-///
  • Re: Re: Ahojky

    ale jinak moc hezký film. vzdávám poctu Jamesi Cameronu.
  • Re: Ahojky

    Naše pocity z filmu byly opravdu velmi dojemné a smutné. hned jak Titanic skončil jsem hledala, kde je kapesník.
  • Titanic

    Ten film je fakt dobrej tz triky a vůbec!No prostě super *3* *3* *9* *14* *4* *16* *14*
  • 99

    99 tak nám příští rok oslaví 100 škoda no :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit