Přejít na výpis diskuzí

Titanic

FILM 4.3.2007 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem zatím viděla Titanic z roku 1996 a tenhle Titanic z roku 1997 ale mě se líbí oba dva. PROSTĚ SKVĚLÍ FILM! *14* *14* *14*
  • Jo na "Ulož to" je to určitě.
    Jo abych se přiznal já moc na romantický filmy nejsem, radši mám komedie, ale tenhle film si obdiv zaslouží velikej jak ode mě, tak asi i od všech lidí na téhle planetě
    STARÉ, ALE DOBRÉ
  • Titanic je nejlepší film, který jsem kdy viděla a to jsem jich vidêla hodně. Ten kdo si dovolí říct, že je Titanic špatnej nebo i hůř, ten je asi pacient a evidentně ho nikdy neviděl, protože James Cameron (režisér Titaniku) by ho asi špatně natočit nemohl a poctu musí samozřejmě sklidit i všichni herci hlavně Kate a Leo, kteří byli vynikající a samozřejmě dalsí lidi kteří na filmu spolupracovali beznichž by film nevznikl, ale nechci protahovat, prostě HUSTEJ A VYJÍMEČNEJ FILM na který se nikdy nezapomene a když se řekne Titanic každý normální si hned uvědomí a představí co to je...
  • Strááááášně hezkej film!!! *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *5* *5* *5* ,myyslela jsem že je to kravina ale když jsem to viděla.....Je to jeden z nejhezčích filmů!!!
  • Já vim, jsem se sekla.
  • Na internetu ho zdarma určitě nenajdeš, ale stáhni si ho na ulož to.
    *3*
  • skus to na Uloz.to *3*
    Jinak Titanic je užasný film..
  • Ahoj, nevíte kde by se dal film shlédnout? Myslím někde na internetu. Dík
  • Titanic narazil ve 23:40 *3* *3* *3* ale jinak peknej komentář
  • gretchenm
    Kdo jste na Facebooku, přidejte se k nejzajímavější stránce o Titanicu! Denně nové fotky, informace a zajímavosti z natáčení *3*

    http://www.facebook.com/pages/Titanic-3D/465528053463797
  • Včera jsem byla na 3D to bylo super prostě je to krásný film *14* *14* a zase jsem brečela prostě je to nádherný film *14* *14* *5* *5* *4* *14*
  • Vcera jsrm byla na titaniku ve 3D BOZI Z Kamoskou A Zase A Opet JsemBRECELA DOMA U NEJ SEDIM FUR NIKDY ME NEOMRZHI *9* *9* *3* *3* *3* *3* A DU ZNOVA DO 3D A Vezmu SI Vic Nez 2 Baliky Kapesniku *3*
  • musím obdivovat s jakou důstojností i autentičností si s tím James Cameron poradil. Ukázal všem tragickou historii jednoho z nejkrásněších parníků světa. Je to krásný film na který se budu vždy rád dívat. je to krásný film, který je pro mě nejspíš tím nejlpším co jsem viděl a asi uvidím.
  • TITANIC
    Titanic je mocmoc nádherný film.Můžu nato pořád koukat a jeto skvělí.
    Dnes je 15.dubna 1912.Před několika minutami bylo(14.4.)23:11hod.=před 100 lety potkal Titanic osudný ledovec a 2:20hod(15.4.)se potopil.
    Jeto už 100 let!!!! a lidé se o Titanic pořád a pořád zajímaj.
    Hold jeto třída a skvělej film!!
  • film je upe boží *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *1*
  • Byla jsem v kině, viděla jsem ho úplně poprvé..brečela jsem jako želva *13* *4*
  • a kde ta premiéra je??? *4*
  • Myslim, ze pisnicka, kterou myslis, se jmenuje Nearer my God to thee:)
    http://www.youtube.com/watch?v=r4LyoUGxVd8
  • Taky se mi libi a zajimalo by me, jak se jmenuje. Teda pokud myslis, jak tam hrajou na ty housle, violoncello a tak:D
  • 6. dubna premiera Titanicu ve 3D, kdo pujde?:D ja urcite i s tunou kapesniku:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit