Přejít na výpis diskuzí

Titanic

FILM 4.3.2007 
214 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mmm

    Titanic.. Bóóže takovej paradní a smutnej film proste nejlepší na konci sem fakt bečala!!!..
  • kata12

    Ahojky

    film je upe uzasnej na konci se asi este 30 min brecela je hrozne dojemnej vsem ho doporucuju *3*
  • Titanic

    Titanic je môj najlepší film u mňa na 1.mieste jednoznačne.Mám ho aj na DVD originál s českým dabingom dve CD je tam vela bonusov ako sa Titanic natáčal rozhovory s Leom a Kate aj klip Celine Dion My Heart Will Go On,vždy si to rád pozriem. *4* *3* *14* *14*
  • sophiekarblova

    Re: titanic

    Můžeš na to kouknout na youtube.com, ale asi tě zklamu, alternativní konec nemá nic společného s Jakem, ale spíše se starou Rose. Dej do vyhledávače "titanic alternate ending" a něco se ti najde. Ale nic moc kvalita a je to anglicky. Takže doporučuju to DVD, já už si na něj taky brousím peněženku ;-)
  • jacicek

    Fakt super filmeček

    Fakt super filmeček *1*
  • titanic

    Nevíte někdo kde by se dal stáhnout Titanic s alternativním koncem,je to jen na originálním dvd,chtěla bych vědět jak to tam končí jestli nakonec Jack umře nebo ne....jinak Titanic se dá stáhnout na uložto.cz
  • Titanic

    Titanic je najlepší film na svete môj najoblúbenejší hlavne Kate a Leo nemajú chybu,pozdravujem všetkých čo majú radi Titanic tak ako ja aj Kate a Lea. *4* *3* *14* *14*
  • Re: TitANiC

    Njn, jako u nás v jednom testu z ájiny-Titanic is more interesting than Avatar. XD
  • TitANiC

    Je to jeden y nejhezčích filmů...pokaždé, když ho vidim, si neodpustim pár (litrů) slz *1* *14* opravdu, Titanic pro mě bude vždycky na prvnim místě *14*
  • Titanic aj Avatar

    Avatar som už videl nie je to podla mna až také zlé,páčilo sa mi to.Mám rád Titanic aj Avatar obidva sú výborné filmy. *4* *3*
  • sophiekarblova

    Re: Avatar dole, Titanic nejvýš

    http://www.showpark.cz/james-camero n-titanic-se-2-diskova-verze-dvd-A0 010026000012817593.html
    Tady jsem něco našla. Myslím, že je to celkem spolehlivé a taky levné. Přesně tohle DVD mám doma a je super :-D. Snad se ti to bude hodit. A jinak máš s tim co jsi napsala úplnou pravdu. Taky si mysim že Avatar nemá na Titanic! *3*
  • Avatar dole, Titanic nejvýš

    Avatar jsem sice neviděla , ale kamarádky
    říkali , že Avatar je sice hezkej , ale na Titanic nemá !! Leonardo DiCaprio svou roli hrál přímo výborně - stelně výborně jako Kate Winslet! Titanic se pokouším sehnat i na DVD , protože ho mám jen na VHS a už bude skoro vohraný . kdybiste prosím věděli kde Titanic sehnat byla bych moc ráda kdyby jste my to sem napsali na DISKUSE ,byla bych vám moc vděčná !!!!
    DĚKUJU!!!!!!!!! *4*
  • Re:Leonardo

    No tak to idem hned do Prahy,nevie niekto kedy presne tam bude,dík. *4* *3*
  • sophiekarblova

    Re: Leonardo

    Fakt??? *4* *14* *14* *14* *1*
  • Leonardo

    *3* hele, lidi Leo bude teď někdy v praze?? *4*
  • sophiekarblova

    Re: Titanic The Best

    Jojo, to je jasné! Je to i moje číslo jedna. Můžeš skusit i film Forrest Gamp, ten je taky nádherný. *14* *4*
  • Titanic The Best

    Dnes som akorát pozeral Titanic vážne je to jeden z najlepších filmov aké kedy boli vobec natočené ja ho pozerám stále ked mám čas iný film ma tak nebaví ako Titanic,Kate a Leo nemám slov sú úžasný. *4* *3* *14* *14* *14*
  • sophiekarblova

    Re: Re: Titanic-best

    Já sem asi před 3 týdny přidala kolem deseti fotek, a ani jedna se tu ještě neobjevila... :-(
  • titanic.foreverinmyheart

    Re: Titanic-best

    Ahojte lidi kdo má rád titanic nebo aspoň Leonarda nebo Kate tak plsss přidávejte fotky nebo komentáře prostě aby byl titanic na 1 kdyz se budeme snazit tak to udelame diky *14* *14* *3* *3* *3* *3*
  • Re:Titanic

    Lukáši máš pravdu. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší