Přejít na výpis diskuzí

Titanic

FILM 4.3.2007 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lovemiki

    TITANIC

    TITANIC je nejůžasnější. Nikdy jsem neviděla lepší film. Úžasně spracovanej, role byly vybraný naprosto bez chyby. I samotnej příběh je úžasnej. Ten film jsem viděla aspoň stokrát, ale nikdy mě nepřestal bavit! Ten film jsem viděla poprvé když mi bylo asi osm, nebo devět, ale vyprávěla mi o něm moje mamka kdyš mi bylo sedm let. Už když mi to vyprávěla bylo mi do breku. Byla to fakt největší katastrofa, která se kdy stala, ale přitom jí předcházelo jenom pár maličkostí. Největší chyba byla v rukou kapitána. Ten pak, ale odešel se svou lodí. Titanic je prostě nej!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • ferrerrka

    Re: Legenda

    Jj přesně tak...ten nás přežije všechny a ještě za 100 let to bude trhák:)
  • Ttianic

    Titanic je ten nejlepší film a vždycky bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • miluju

    ja si myslim ze tenhle film nikdy nezestarne! je upa uzasny! dokazu se u nej i rozbrecet a kdyz si jeste predstavim ze je podleskutecnosti! proste en film miluju
  • Legenda

    Myslím, že tenhle film se stal legendou a legendou taky zůstane *4*
  • super film.

    tenhle fim je total... doják je úžasnej *3* *3* *4* *4*
  • Titanic

    Viděla jsem film Titanic hodně krát a pokaždé u toho musím brečet!!!! *3* *9* To je škoda že se Titanic potopil! *9* Kdyby se Titanic nepotopil, tak bych tam mohla být s Péťou Bendem! *4*
  • Nej Titanic

    Mno tk tenhle filmik je proste nej a nic na nej nema já dřiv jsem se na nej podivala a jako jo libilo se mi to awe pak jsem se na nej koukla ted nekdy znova a je to nej divam se na nej skoro každej den a když ne mam depku *3* *3* *3*
  • Hm..

    tenhle film je proste super..ted uz je to trochu komerece ale kdyz to bylo na spicce tak to bylo proste super...je to fakt pekny...myslim ze Titanic uz nic neprekona:)
  • titanic

    Moc krásnej film, ale ta představa, že takhle to bylo i ve skutečnosti je velmi krutá!
  • i love titanic

    myluju titanic je to bomba chtěla bych se plavit na tý lodi jako Rose je to super film *14* *14* *14*
  • Titanic

    Ten film je vážně zaslouženej na 11 oscaru! Opravdu skvělý. Strašný na tom je to že se to opravdu stalo a v tý době kdy se potopil to musela být témat a lidi na ulicích se o tom museli bavit
  • Hezky!

    Tohle je moc dobrej film *4* Miluji tematiku potopeních lodí a Titanic je proste naj... *14*
  • 1

    Sice už trochu starší filmek,..ale šíleně hezkej... *14* ....miluju romantický filmy.. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit