Přejít na výpis diskuzí

Titanic

FILM 4.3.2007 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikines

    Re: jako to je fakt

    já taky
  • marcikrckova

    Titanic

    a tohohle filmu se i brecela je to fakt uzasnej film a mooooc se jim povedl *15* *3* *14*
  • elinor

    Titanic

    Oni si to dneska ani lidi neuvědomujou... ale když já si představim že sem na tý lodi když se to hroutí tak je to strašná představa!V první třídě cestovalo 324 lidí,ve druhé 285 a třetí 708... a s toho přežila ani né polovina! je to hrozný a lepší je na to nemyslet. Dneska je Titanic na dně oceánu a nikdo to co se stalo nezmění. Prostě to byla katastrofa
  • kordelie

    titanic

    je to ten nejkrásnější nejromantičtější a zároveň i ten nejsmutnejší. Musela jsem brečet když se titanic potápěl a taky kvůli tomu že se jack a rose zamilovali do sebe jen na pár dnů je to hrozně smutný skoro nic na tom není veselýho škoda že je už titanic na dně oceánu
  • raziel88

    TITANIC best loď a My Heart Will Go On nej písnička.

    Já mám strašně rád Loď TITANIC i když už je na dně Atlantiku celých 96let a každou chvílí se rozpadá to mě vhání slzy do očí A Céline Dion k tomu filmu nazpívala překrásnou písničku My Heart Will Go On *14* a vokální podbarvení děje .Céline má užasnej hlas.TITANIC má krásný leč tragický a smutný příběh.Dva lidi se setkají a jejich životy se propeltou do sebe.I když je každý z nich z jiné společenské vrstvy v lásce na tom nesejde.James Cameron odvedl kus práce když se kvůli tomu musel potápět ke skutečnému Titaniku.TITANIC byla nádherná loď .Vyjímečná jak svou velikostí(na tehdejší dobu) tak luxusem a designem. *3*
  • dianna114

    super

    Toto je nej S-U-P-E-R romantický film na světě.
  • elinor

    Titanic

    No zrovna teď sem se na něj dokoukala *9* a musim říct že sem to celý probrečela *9* , prostě to neni film pro citlivky *13* Ale jinak je to krásnej film,krásně udělanej a Rose a Jack svojí roli hrajou výborně =)
    Ale stačí vidět jedou *1*
    No určitě bych na Titaniku bejt nechtěla! *8* Vůbec!!! já bych jim tam umřela z toho zmatku,! prostě vůbec!!!nechtěla bych to zažít! *13* *13*
  • Re: VÝSTAVA TITANICU

    no my jsme tam se školou taky byli a já jsem byla paní allen oliver becker bylo mi 36 let místo nar. indie 3 děti třída 2........atd.tu kartičku mám pořád u sebe *3* *3* *3* *3* *3*
  • vanessa-baby-v

    Titanic

    Titanic is good the movie *5*
  • Titanik!

    Titanic je nejhezčí film z tich co znám!!v ten rok co se se ten film vyrobyl sem se zrovna narodila.když se dívám na ten film pokaždí se rozbrečim já bych chtela na Titaniku být nebo aspon se na nej z bliska podivat ale at je to Titanik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: VÝSTAVA TITANICU

    http://img.osobnosti.cz/smiles/20.g if *14* *7* *9* *9* *13* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • e.l.i.s.k.a.19996

    Titanic,to je nejklásnější film jaký jsem kdy viděla.Je hodně smutný,ale je fakt moooocinky klásnej *14* *14* *4* *14* Lepší filmík jsem ještě fakt neviděla.Je kouzlený. *14* *14* *14* *14* *14*
  • jako to je fakt

    jako mala jsem si ten film poustela treba 7 za sebou.bylo mi asi 6 a to jsem sedela jen u videa a brecela.je to neco neuveritelneho ale ve skutecnosti to muselo byt hrozny.je to fakt spicka. *3*
  • avrillavigneisik

    titanic :-*

    Hezké ale Moocinky smutné :) *1* brecela sem sem u nej
  • Re: VÝSTAVA TITANICU

    tak to muselo být opravdu fajn......hejki ja mam titanic taky hodně ráda no a prostě vsechno ce se týká historie nebo tajemna a ten film je prostě nesmrtelný *4* *14*
  • 99.christina

    VÝSTAVA TITANICU

    JE TO NEJÚŽASNĚJŠÍ FILMA NEJKRÁSNĚJŠÍ A I TITANIC SAMOTNÝ EJ PRO MNE ÚŽASNÝ A TAJEMNÝ , BYLA SJEM AN VÝSTAVĚ ARTEFAKTŮ TITANICU V PRAZE , CO RPOSTĚ VYLOVILI A NAŠLO SE A DALI NÁM TAM KARTIČKU JEDNOHO ČLOVĚKA CO ODOPRAVDY BYL N ATÉ LODI BYA JSEM KATE MARSMALLOVÁ A BYL JSEM TAM S PŘÍTELÉM A SAMÉ ÚDAJE O MNE AN KONCI TE VÝSTAVY JSEM SE DOZVĚDĚL AŽE JSEM PŘEŽILA , MŮJ PŘÍTEL NE AL ENEWADÍ BYLO TO MOC ÚŽASNÝ A ZÁŽITEK AN CELÝ ŽIVOT :-)
  • anetajs

    Re: Titanic je nej nej nej

    tak jistě jako Titanic je kouzelná Celine a její hlas kterej pro mně nikdy nevymře,ale i hlas Joshe Grobana!!!Joshe miluji celým svým tělem,srdcem,celou svou duší a myslí!!! *14* *4*
  • anetajs

    Titanic je nej nej nej

    Titanic,film i skutečnost Titanicu je má nej láska a útěcha ze zrady mý nej(bohužel falešné)kámošky.Titanic forever in my heart,dreams and mind!!!Ilove Titanic forevééér!!!prostě sháním za každou cenu v každých obchodech cokoliv o a vše s Titanicem *3* ale i song My heart will go on je nej,je v ní prostě kouzlo,ale pozor v každým jiným jazyce má jiné kouzlo a moc tak tajemné a super kouzelné!!! *4* *4* *14*
  • vejula

    titanic je nejlepsi

    Titanic je ten nejkrasnejsi film co sem kdy videla *14* nekdo muze rikat ze je to kravina na kterou uz by se nepodival ale pro me je to ten nejlepsi film a keci ze uz je ohranej nesnasim *8* titanic me proste nikdy neomrzi *14* a navic skveli herci co dodat.... *14*
  • intoska

    titanic

    ach ta romantika......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit