Přejít na výpis diskuzí

Titanic

FILM 4.3.2007 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mileyxd

    good

    good film koukam na nej ae blíží se to k potopení a už začínám bulet *9*
  • rose11

    leo

    ahoj jestli se to ještě neprodalo prosím mám zájem díky za odpověd! *4* *3*
  • sophiekarblova

    Re: Sbírka obrázků

    To sem zase já..... taky bych si tohle vzala :)
  • lucia22lee

    Sbírka obrázků

    ahoj pošlu zadarmo sbírku o tomto filmu...stačí když písnete na mejla ecips@seznam.cz a o co máte zájem...je mi to líto vyhodit tak snad to udám
  • avrilka-aja

    xD

    Když se jdu koukat na Titanic vždy se svým kamarádem!KAPESNÍKEM!
  • aliceb

    Re: titanic

    Mně se nejvíc líbí ta scéna, jak chtěla Rose skočit na zádi do moře a jak ji Jack zachránil. A ještě ty její nádherné šaty... Takové tak mít! *3*
  • Sweet.Amber

    taky jsem byla na výstavě Titanicu. Představovala jsem si od toho víc, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem tam šla. Člověku se nepřihodí taková šance pořád...
  • Re: Titanic a vše kolem něj

    tak to jsi napsala výstižne,já jsem když to dávali,musela furt na to myslet jak proste jak je to úžasný,ani se nedivim že to dostalo myslim že 11 oscarů *4* *4* *1*
  • sophiekarblova

    adresa

    Online video na : http://www.megavideo.com/?v=IPNCAOM K *14*
  • sophiekarblova

    Re: nazor

    Teď je s Leonardem a Kate nový film Nouzový východ, nemůžu posoudit, ještě sem ho neviděla
  • janasrumova

    Re: pravda

    mě se taky líbil.první v seznamu filmů je Titanic a druhý je Harry Potter a princ dvojí krve
    Fakt nejlepší film *14*
  • nespesna

    titanic

    jo bylo to supppppppppppppppppppppppppppeeeeee eeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrr *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • martias14

    nazor

    mohli by udelat dvoju v nove dobe!nebo treba nejaky novy podobny film?
  • Titanic a vše kolem něj

    Když jsem byla malá,maminka mi nechtěla dovolit se na tento film podívat.Když jsem se jí zeptala proč,odpověděla že bych se bála.Ve škole někdo říkal že to je kravina a někdo zase že to je krásný a že u toho musí vždycky brečet.Byla jsem moc smutná z toho že už ten film všichni viděli jenom já ne....Když mě bylo 9 let tak jsem si přála pouze jedno jediné:vidět ten film.Náhodou bylo,že jej zrovna v den mých narozenin dávali.Maminka nakonec svolila ale dodala,že až se budu bát tak za ní s tím nemám chodit.Mě to nevadilo protože jsem byla štastná jako nikdy před tím.Byla jsem velmi překvapená ,protože jsem nečekala,že normální lidi můžou vytvořit tak nádherný příběh lásky a spojit ho s tak velkou tragédií.Tento film byl první který mě doopravdy rozbrečel.A když jsem potom časem přemýšlela proč jsem tehdy brečela a proč vlastně brečím stále kdykoliv titanik uvidím,tak to je z části smutkem,že tak velká láska a tak mnoho lidí ztratili život právě tady.Větší část má však ale štěstí.Je to štěstí,že tak velká láska vůbec vznikla.Je to důkaz toho,že tak obrovská láska může vzniknout i v normálním životě.Je to důkaz toho,že není pouze láska romea a julie.Velmi totiž pochybuji že by někdo z nás byl princeznou atd...Tady vidíme,že nemusíme mít modrou krev aby se nám něco takového stalo.Když se stala ta událost o potopení titaniku,bylo to jistě velmi otřesné to ano,určitě to vzbudilo veliké ohlasy a dohady.Nebylo to však tak velké jako ten film.Odvážím se říct že tento film byl zajímavější než sama skutečnost.Tento film zaujal a rozbrečel snad i více lidí než ve skutečnosti sama potopa titaniku.Když byla v Brně výstava ohledně titaniku a já tam šla,docela mě to zklamalo...čekala jsem od toho víc,ale když jsem nad tím později přemýšlela,řekla jsem si,že udělali co mohli protože ztvárnit to lépe je snad nadlidský úkol.Jeden člověk to ale dokázal.Smekám před tímto režisérem protože jeho dílo vždycky zůstane tak jak je a nebo lépe hodnocené,uznávané a obdivované.
  • patricie81

    Titanic

    titanic je ten nej film který jsem vyděla je naprosto bezchybný a herci ještě lepší. *14*
  • kolikopolik

    pravda

    je to ten nej film který jsem viděla
    *14* *14* *14* *14*
  • veselda

    tak tak

    taky ho moc zbožˇˇnuju je moc hezkej *14*
  • xx-paula-xx

    Titanic = Nelepší film na světě

    Já titanic naproto miluju naprosto mně to chytlo za srdíčko. Ten film je nelepší na světě. Vždy bulím a musím ho min. 1 do týdne vidět nebo se zhroutím *14* *14* Není lepšího filmu a lepších herců než je leonardo a Kate *14*
  • energer

    Titanic

    Moc krásný film ,herci režie,kamera,prostě dobře natočený film je supeerrrrr *4*
  • emokids2

    Re: I love titanic !

    já taky a pokaždé.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit