Přejít na výpis diskuzí

Třináctka

FILM 4.3.2007 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vykyska

    Dokonalý film

    Dokonalost *14* Tento film upe nejvííc milujuu *14* ... Neznáte ještě nějaký podobný ? *7*
    • Podobnej film, i když ne přímo, je melissa p, není nadabovanej česky, ale slovensky.. stáhnejš ho na ulozto.cz ... melissa p je spíš o tom, jak se z ní stane..ku*va..a zachází to dost daleko ...
    • kajinek011

      Re: Dokonalý film

      žánrově trochu podobný bych možná řekla,že je Mluv a Secret Cutting
  • cathrine14

    Evie- nejvíc závist

    hej tak to je upe super film... ta Evie je upe drsna.. kurde chci vypadat jak ona.. upe zavist... *14*
  • zanesskaaaa

    hodn.

    ale joo teď sem ten film dokoukala a byl docela hustej jako*15* ... a nikki je fakt skvělá herečka *14*
  • hm

    ten filmnehcápu jak by se na něj moh nikdo koukat vypadaj jako lesby
    • kajinek011

      Re: hm

      předpokládám,že teď tě baví jen filmy jako hannah monatana a witch, možná za něajký ten rok tě bude bavit i tohle a nevím,proč ti ty dvě připadají jako lezby,jsou to uplne normální teenagerky
    • kikines

      Re: hm

      jdi do prdele je to super film *16*
  • stahnout

    Jestli si tenhle film chcete stáhnout tak na ulozto.cz ale je to na dvě části *4*
  • nikollekk

    pls=)

    Ahoj..tenhle film semuž jednou vděla a chtěla bych ho vidět znova..jestl někdo má tu příležitost, tak mi ho kdyžtak prosím pošlete na mail..=) nika.179@seznam.cz ..kuju..=) *3*
  • lalu403

    Super filmík

    Týý joo...Toe super film.Ta Evie je sice ku**a,ale je pěkná...(já nejsem lesba) *13*
  • kajuska4

    fajne

    fajne filmik mam ho doma origos *3* *14* ach jooooo cesky ho mam!!! *15*
  • Boží film

    Včera v noci jsem se na film Třináctka dívala poprvé a musím říct, že to je opravdu dokonalej film. Kéž bych vypadala jako Tracy, nebo jako Enie. *4* Prostě nadšení největší. Je to jeden z nej filmů, které jsem v poslední době viděla. *14*
  • nelca.pelca

    Stahování

    hej lidi nevíte kde bych stáhla celej film? bud cesky nebo anglicky s titulkama a moc prosíím
    • Re: Stahování

      je ke stahnuti na uloz.to v cestine na dve poloviny
    • Re: Stahování

      film Třináctka najdeš na www.pozeraj.eu v drama na 6.stránce a bude v cestine

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit