Přejít na výpis diskuzí

Trója

FILM 4.3.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč vlastně

    Ten příspěvek byl sice dlouhý, ale proč ne.
  • Proč vlastně?

    Jo, hezký film, ale smutný. Vždyť stejně zničení Tróje bylo na nic. Mrzí mě, jak to dopadlo s Achillesem, Hektorem a Priamem. Achilles a Briseis - to byla hezká dvojice a nevím, proč spolu byli tak krátkou dobu. A Paris skoro nebojoval a přežil. Dal vlastně záminku k válce. Neměl to dělat nebo si měl odejít s Helenou jinam a Priam mu to neměl dovolit a tahat toho koně za hradby. A jejich příběch nebyl extra romantický. Zemřelo tolik lidí. A protivnej Agamenon se toho stejně nedožil. Patrokles měl poslechnout a nepřevlíknout se za Achillea a Achilles neměl zabíjet za to Hektora ( kolik zabil protivníků - ale jinak tam nechtěl nikoho zabíjet - pak brečel nad Hektorovým mrtvým tělem ) a Paris zastřelí šípy Achillea, aby ochránil Briseonu, kterou Achille přitom přišel zachránit! Noto je už moc *8* . A ta Hektorova žena byla fajn taky. A Briseis. Nevím, proč tedy upřednostňují Diane Kruger, když tam není déle a není hezčí ani lepší.
    • gabka521

      Re: Proč vlastně?

      jenže ta Helena byla jenom záminka k tomu aby byla ta válka Agamemnémon byl chamtivý on chtěl napadnout Tróju on tu Helenu skoro podstrčil tomu Parisovi. On za to nemohl, že se zamiloval taky se jednou zamiluješ poznáš jaké to je.. taky mě mrzí jak to dopadlo ale za vše mohl Agamemnon!! ale máš pravdu s tím Achileem že neměl zabíjet Hektora...
  • timo12345

    re:troja

    veeelmi pekny film...ale i dost smutny
  • brad-pitt

    brad pitt

    troy je nejlepsi neni tu pro mne taky nejaka trojanka ? *1*
  • kajuska.b

    troja

    I love Achilles *14* *14*
  • darkdragonfly

    Hector <3

    I love Hector forever!!!!! *15* *14* *15* *14* *15* *14* *15* *14* *15*
  • Troja

    Moc hezký Filmík:) střašně mě mrzí že umřel Hektor a Achill :(...ve skutěčnosti by měl umřít i Parid:)
    Nejlepší Briseovna+Achilles ♥♥♥
  • troja

    Troja je super film mam ho asi 2 roky,a poustim si ho dokola mam ten film moc rada protoze miluji historicke filmy a miluji Breda Pitt moc ho obdivuji je tam skveli. *1* *1* *1*
  • hmm

    *7* kdyz uz ty dejiny Amici predelali podle svyho gusta a nechali parida zit stastne az do smrti s helenou tak se mohli slitovat a nechat zit i achilla *9* no ne? *1* ja bych jim to za zly nemela
    • Re: hmm

      No vis ty Amici si to nepredelali podle sviho takhle to doopravdy bylo i kdyz ucebnice rikaji neco jineho
  • nespesna

    film

    je to dobrý film.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit