Přejít na výpis diskuzí

Tudorovci

FILM 4.9.2008 
218 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Tudors

    Taky jsem nikde nenašla, kdy to bude Nova vysílat. Ale můžeš si to stáhnout na cz sharu.
  • Tudorovci

    Četla jsem tuto diskuzi a nechápu, proč jsem někteří pletou úplně jiné téma, to se nemáte kde jinde vykecat? Koho tady zajímají vaše soukromé problémy? Seriál se mi moc líbí, shlédla jsem obě série. K Anně Boleynové: v první a druhé sérii do 8 dílu jsem ji nesnášela, jak se chovala a zesměšňovala Kateřinu Aragonskou a diktovala panovníkovi. Ale v posledních dvou dílech mi ji bylo líto.Poté co porodila dceru Alžbětu,ji král začal podvádět se služkami, po tom, co ji sliboval věrnost na věky věků a začal ji odmítat jako ženu. Pak, co podruhé potratila, už byla jako manželka, která mu dá syna, odepsaná. Proto král uvěřil tomu, že jim Bůh nepřeje a sňatek je neplatný. Nelíbilo se mi, jak na ní svalili, vinu z cizoložství a incestu, když ty muže mučili, kdo by se nepřiznal, když by vás natahovali na skřipci?Jen jediný pan Wayet, s kterým spala před králem měl vinu.Ale Jindřichovi to mohlo být jedno,co bylo před ním.On se kurvil až hanba.Jen mu o tom, nemusela lhát a proto na to doplatila. V seriálu byla nakonec jako oběť vymyšlené nevěry a jejího otce, který ji do toho všeho nastrčil a jako jediný z rodiny nebyl popravený. Když se král začal dvořit Janě Seymourové,posílat dárky a slibovat manželství, přišlo mi trapné, jak ženy rychle nahrazuje, ale takový, bezcitný ve skutečnosti byl a taková doba, kde ženy nic neznamenaly, jen měly úlohu rodit. No jsem zvědavá na 3.sérii. V té by to mohlo mít už větší spád s těma posledníma 4ma ženama. Nevíte, jestli se to dá už někde stáhnout?
  • snake666

    Re: Re: Re: Re: Anna Boleynová

    Hannahmiley: tak o tom pochybuju *13* *8*
  • Tudors

    Nevíte někdo, kdy bude na Nově 2. řada Tudorovců?
  • sooner.or.later

    Re: Re: Anna Boleynová

    přesně...uplně souhlasim *5*
  • hannahmiley

    Re: Re: Anna Boleynová

    Souhlasím.Kdyby si ji Jindřich nezamiloval tak by to byla absolutní nula.Chce mít akorát všechno a "nejraději by viděla Kateřinu Aragonskou viset".Ale jí potká osud horší než Kateřinu.A podle toho jak se Boleynová chová jí to přeju. *8* *15*
  • hannahmiley

    Re: Re: Re: Anna Boleynová

    Jo. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • snake666

    Re: Re: Anna Boleynová

    Hannahmiley...ty myslíš? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: Anna Boleynová

    Přijde mi jako děvka z vyšší společnosti. A pěkně vychcaná.
  • hannahmiley

    Re: Anna Boleynová

    Já si o Anně myslím to stejné jako O-ren.Ale je pravda že za to zaplatí životem a ještě ji Jindřich obviní z cizoložství.A s Kateřinou Aragonskou se nakonec rozvede ale jak k tomu dojde nevím.
  • hannahmiley

    Tudors

    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ntQ OSkd3j_I&color1=0xb1b1b1&color2=0xc fcfcf&feature=player_embedded&fs=1" ></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><e mbed src="http://www.youtube.com/v/ntQOS kd3j_I&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfc fcf&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash " allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></ object>
  • o-ren

    Re: Anna Boleynová

    Myslím si že Anna Boleynová je rozmazlená a natolik krále ovládla že je schopnej nechat Kateřinu Aragonskou popravit. *9* Prostě ji nemám zrovna dvakrát ráda.
  • grace.candrix

    Re: Anna Boleynová

    Anna je velmi ambiciozní žena, která nechce být pouhá králova děvka. Chce se stát královnou a taky se jí stane. Zaplatí za to však svým životem. Hodně si toho ještě vytrpí. Jindřich je podle mě zrůda která nehledí na city ostatních. Stará se jen o své vlastní štěstí. Podle mě je to jeden z nejhorších králů Anglie. Nemám ho ráda. Myslím že Anna měla ze všech jeho manželek největší charisma a nejhorší osud.
  • Re: Anna Boleynová

    jj to je kunda! *14*
  • Anna Boleynová

    Co si myslíte o Anně Boleynové?
  • RE: Hannahmiley

    Ježiši, vztek na svý rodiče si vybíjej doma nebo se vybul na rameni kámošce a nepiš to sem...tady tak určo někoho zajímá, že na Tebe tata "sere" kvůli Tvý maceše.....fakt už se vzpamatuj a piš o folmu a nebo VŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮBE C *5* *16* *8*
  • o-ren

    Seriál

    Moc hezkej seriál. *4* Je fakt dobrej.To muselo dát asi velkou práci to tak dobře natočit.A výborný herecký obsazení. *5* A co se týče té hannahmiley tak se do těhletěch věcí radši nepletu a já studuju na gymplu a jednoduchý to tam zrovna není a radši by se měla učit.Nic proti ní. *3*
  • simuskap

    Re: ....

    http://www.youtube.com/watch?v=bysB asca83c Třeba tu:)
  • honey15

    Re: ....

    zkus uloz.to :-) tam je skoro vše co je nějak oblíbený :-)
  • Re: Re: Re: Re: Re: TO J. ( pro Janu)

    Takže nejsou přijímačky... O můj bože. Ale pochybuju, že by tě s tvou inteligencí za normálních okolností vzali. Však ono se po půl roce ukáže, jaká si hvězda:P
    Vybíjíš si vztek, hm? A co my s tím? To tě ještě neopravňuje k tomu, nadávat každému okolo sebe. Holčičko, my jsme spolu husy nepásli, uvědom si. Tvoje rodinné vztahy jsou jistě zajímavé a propletené, ale momentálně jsi na této diskuzi jediná, kterou zajímají. Tak se laskavě hod' do pohody a jestli budeš mít zase nějaké výhrady ohledně sexu v seriálu, někam si to napiš, ale nezvěřejňuj to na netu. Díky. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší