Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo máte rádi Jane Volturi - Dakotu Fanning, tady je ní ke stažení spousta věcí.Nemusíte se registrovat, psát heslo a je to rychlý. Našla jsem tam s ní filmy Muž v ohni, Tajný život včel, Now is good, a různý videa i hudební, je to skvělý. Akorát mi to nejde otevřít přes Explorer, Ale přes Mozillu nebo Google chrome v pohodě. http://1url.cz/Dq5U
  • Ticho on je idion
  • Ty nějakej ANTIILLUMINATY jsi idi** nebo co je tu super film tak drž hubu jo je mi sice 9 let ale toje jedno oni so mohou psát co chtěj a je to pro kluky všichni moji kámoši se na to koukaj tak drž hubu a ty nějakej pravdomluve spíš ležmluve taky drž hubu jste idioti na hlavu je to super film kdybyste nějakej hráli vy je to nekonečno krát horší u mě tohle má 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% *3* jo tolik procent vy byste měli max 1%
    • Soulas *3* *3* *3* *3*
  • Saga je fakt super. *4*
  • Souhlas.
  • Film byl udelan aby bavil holcicky ve veku 12-16 let, tak ze necekejte nejakou tu dramu nebo akci. To co nepochopim je to, jak muzou byt upiri kdyz chodi na deni svetlo, vzdyt to hlavni vec co dela upir je to, ze je ve tme... Bella tak ani nezmeni vyraz ve tvari a vsechno je takove...
    homosexualni....

    A ted na me vy male usmrkanky!
    *5*
    • Si kravka. *7*
    • si blbá
      • Mas pravdu je to kravka *4*
  • O tomhle filmu Now is good, už jsem slyšela od tolika lidí, že si ho budu muset půjčit, nebo někde stáhnout. To zas budu bulet, já ráda bulím *14*
  • Dakota Fanning, co hraje upírku Jane Volturi, má nový film Now is good, i já kluk z něho byl naměkko, tak vám by se mohl, holkám líbit. Umírá v něm na leukémii, je to takový jiný film o umírání. Je k němu i skvělý videoklip od zpěvačky Ellie Goulding - I know you care.
  • Je to pitomost všech pitomostí. Tahle abnormálí dementní romantická pičovina úplně zkazila upíry a hlvně hodně dnešních holek ve věku 10-18 let. My tomu ve třídě říkame Srátga Tviglicht.
    • ty si taky Srátga Tviglicht ty blbe *16*
    • Prosimtě ty si pitomost, když se ti to nelíbí tak se na to prostě nedívej. Twilight je náhodo super a nejlepší co sem kdy viděla. *14*
  • svoban
    caute lidi nevíte kde bych stahla stmívání 4 nikde to nemužu najít dik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit