Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nnn podívej se na twilight sága rozbřesk 2.část *14* *14* *14*
    twilight sága stmívání není lepší než twilight sága rozbřesk 2.část *4* *4*
  • eliot
    Ahojky lidičky, prodám 6 plkátů Stmívání, 4- A3 a 2- A2, cena dohodou přes mail= NIGHTsun13@seznam.cz, popřípadě můžu zaslat i jejich foto *3* *4*
  • avrilka.14

    písnička

    Ahojky,prosím vás mohl by mi někdo poslat na mail tu písničku jak EDWARD nese BELLU na ten konec,aby jí ukázal kdo je??A ještě tu jak EDWARD otevírá BELLE ty dveře od auta před škoula jak tam na ně všichni čumí??Strašně mooc vás prosíím mě to totiž nejde stáhnout *4* můj mail je:lucik.27@seznam.cz *4* děkuju předem..jinak TWILIGHT FOREVER *14* *14*
    • Re: písnička

      Ráda ti to pošlu... *3*
      • iwettka

        Re: Re: písnička

        ahojky mohla bych tě poprosit také o ty písně....můj email je:Ivettka.89@seznam.cz předem moc děkuju pa *3*
        • Re: Re: Re: písnička

          Jj...pošlu ti to... *3*
  • klapulinka

    blog

    ahojte mám blog o Twilight, tak se když tak koukněte *4*
    http://www.klapulinka.blog.cz/
  • válela jsem po zemi

    Čau lidi! narazila na jeden hustej příběh od jedný holky z pozadí zatmění...tady:
    http://stmivani. pise.cz/109997-vsadis-se-bells-jedn orazovka-doporucuji-precist.html

    fakt doporučuju přečíst...válela jsem se u to smíchy po zemi..fakt jsem z toho nemohla...mno přečtětě si a uvidíte...je to fakt bomba *1* *1* *1*
    • debussygirl

      Re: válela jsem po zemi

      Tak to je fakt dobrý *1* *1* Prej musel sem vysvětlovat že nejsem homosexuál ale policista. *1* *1*
    • Re: válela jsem po zemi

      Ahoj snažila jsem se najít ten článek u kterého jsi se tak smála ale bohužel se mi to nepovedlo nemohla bys mi poslat na mail odkaz protože přes ten co je tady se na to nemůžu dostat dík
  • nnn

    No nejdřív jsem si myslela ,že je to blbost nejhorší film na světě sice jsem to v televizi neviděla ,ani jsme o tom nečetla ,ale měním názor myslím si ,že ten film bude super.
  • trapky

    jste uplne nejvic trapny, nevim, jak ten film a hlavne knizku muzete milovat... jezisi, jste trapky *13* *9*
    • bela.twilight

      Re: trapky

      nevim kdo je tady trapnej ale my to nejsme když se ti to nelíbí tak sem nic nepiš blbe nevidělas to a ještě máš keci. tak sklapni jo?! *16*
      • intoska

        Re: Re: trapky

        Proboha neblbněte prostě někomu se ten film líbí a jinému ne!nemusíte si tu hnedka vzkazovat,že jste trapky a já nevím co jiného!Diskuse není od toho,abyste se tu uráželi a nadávali si!tak laskavě napište jak se vám ten film líbil nebo nelíbil.
    • agi

      Re: trapky

      vysečr si voko ty woe mne se ten film i tak knizka fuck libi a je mi jedno co si vo tom mislis TY *10* *10* *14* *13* *5* *16*
      • intoska

        Re: Re: trapky

        mimochodem....myslím se píše s tvrdým Y
    • Re: trapky

      Je vidět kdo je tady trapnej. A vůbec proč sem vlastně lezeš,když se ti to nelíbí.
      A ani nemáš odvahu se pod to podepsat a pak kdo je tady trapnej Ahoj posílám pozdrav Petra
      • Re: Re: trapky

        s pozdravem Lucie Cerna... *9* *9* *13* *1*
    • Re: trapky

      tak každýmu se líbí něco jinačího...nám se to líbí,bo aspon mě..takže..klidááá.....takže. .klidně si to příště můžeš nechat pro sebe....děkuju..
      • elio

        Re: Re: trapky

        jojo..máš pravdu..asi je ta nej girls nennormální...myslim že se každýmu libi neco jinyho takze by bylo hodne mili pokud nemas kladny nazor tak ho sem nedavej..ja ho taky nedavam na skandara keynese.... *5* *5*
      • ferrerrka

        Re: Re: trapky

        jj souhlasim..klido si rikej svuj nazor ze se ti to nelibi,ale nechapu proc by sme meli bejt trapny..proste se nam to libi a ja na tom nic spatnyho nevidim:)
  • blanitko

    ..

    jsem myslela, že to bude nějakej strašněj horor... tak jsem po tom abych to viděla ani netoužila. pač se na horory nedívám, ale jak jsem se odhodlala na to podívat tak jsem zjistila, že je to úplně úžasnej film a teď se na něj dívím pořád... a ti herci tam... ojoj dala bych si říct... *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit