Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • isabell

    Spousta emocí:)

    Tak jsem také konečně na tom byla včera v kině a mé pocity jsou následující. Twilight mě hned po pár minutách tak vtáhl do děje, že jsem všechny emoce prožívala společně s hlavními hrdiny. Herecké obsazení si skutečně nemohli vybrat lépe, Kristen Stewart byla tak přirozená, jakoby se skučně stala Bellou Swan a Robert Pattinson nejpřitažlivějším tajemným panem dokonalým, po kterém každá dívka touží. Rodina Cullenů mohla sice dostat více prostoru, ale o to na mě působila tajemněji. Skvělá hudba výtečně doplňovala dějovou linii a vše působilo neuvěřitelně přirozeně. Jen bych vytkla, že byl děj až moc předvídatelný, ale i přes to se už těším na další díly. Nevím, jestli jsem částečně ovlivněná tím, že jsem po přečtení komentářů od filmu moc nečekala, ale stoprocentně jsem si celé dvě hodiny užila a tento prožitek stále trvá. *4*
  • n-abby-sciu

    Reklama a vulgárnosti sem nepatří!

    Příspěvky typu - hlásněte mi na blogu... koukněte mi na stránky... - mažu. Stejně tak vulgárnosti, buďme slušní, nádáváním do dobytku i hůře se nedomluvíme. *13* Takže prosím, nedávejte sem odkazy na své či jiné blogy, chápu, když to bude třeba nějaké video k filmu na youtube apod., ale ostatní příspěvky s web. stránkami budou smazány. Je to reklama, byli tu i spamy, a ty tady nesmí být přidávány. Nedivte se tedy, že některé příspěvky tady můžou chybět. Děkuju těm kdo tyto pravidla respektují. *3*
    Pozdrav všem fandům Stmívání, správce fanklubu N-abby-sciu *3*
    • nik011

      Re: Reklama a vulgárnosti sem nepatří!

      jj maz i ty: hlasnete mi prosim na blog.... to nesnasim
    • mysak.kol

      Re: Reklama a vulgárnosti sem nepatří!

      jo souhlas, omlouvám se za chyby. polepším se. *9* *4*
    • pikus.l

      Re: Reklama a vulgárnosti sem nepatří!

      Za málo, za málo *1* *1* *1*
      • n-abby-sciu

        Re: Re: Reklama a vulgárnosti sem nepatří!

        Jo jo, to já jen tak preventivně. *1*
  • sisineszka17

    NEJ FILM IN WORLD!!!

    stmívání je ten nejlepší film!!! nevím jak bych mohla popsat to jak ho strašně ju!!! řekla bych to asi nějak takhle:"život stál za hovno dokud sem neviděla stmívání!!! bella a edward (kristen a robert) je to nejlepší v mém dosavadním životě!!!"!!! rodiče mi říkají že mě to do jednoho roka přestane bavit ,ale já jim na to pořád a dokola říkám ,že twilight mě nepřejde nikdy(tedy doufám)!!!miluji to!!! je to můj život!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • charlotte5

      Re: NEJ FILM IN WORLD!!!

      Tak to máš pravdu *1* *1* Naprosto úžasný jsem na něm teď závislá *14*
  • DVD

    A jeste neco. Nevite kdy vyjde Stmivani na DVDcku? A nevite nejakou stranku, kde by se to dyvko dalo objednat ? DIKY!! A jeste neco.. Kazdymu se libi neco jinyho, to je prece jasny, co by to bylo za svet, kdyby se kazdymu libilo to samy. Ale kdyz se vam to nelibi, tak nechapu proc nedrzite hubu a cpete nam to vsem tady, kdyz tady sou jen fanousci.. Achjo, ta demence. Lucka *13*
    • roxanda

      Re: DVD

      ahojky, nevim presne, ale na netu to ma vyjit kolem 7.cervna... jukni se na net a urco to najdeds... mej se :-))♥ *15* *1*
    • kiangelka

      Re: DVD

      A newite teda jestli to vyjde na DVDčku wubec někdy ?? *1*
      • ametkaa

        Re: Re: DVD

        četla sem že by mělo vyjít až 29.května 2009 v češtině
    • Re: DVD

      Ahoj nevíte jestli je stmívání už i česky já to viděla jenom anglicky,díky *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
      • Re: Re: DVD

        Ty bys chtěla vidět Stmívání česky?! Nechápu, nepochopím... *7*
        • elizabethd

          Re: Re: Re: DVD

          No to já taky nechápu česky se to pokazí úplně ten filmík...Když je to anglicky tak tam slyšíme ten úžasnej hlas Roba,mám pravdu holky??? *3*
          • kiangelka

            Re: Re: Re: Re: DVD

            Jj naprosto :) ten hlas je ^-^ *14*
          • Re: Re: Re: Re: DVD

            byl ste někdo v kině?a bylo to česky?
          • b.e.t.u.l.i

            Re: Re: Re: Re: DVD

            jj ma uzasnej hlaas *3*
        • Re: Re: Re: DVD

          Jenom mě to zajímá docela sem zvědavá jak to bude vypadat v češtině *16* *7* *7*
          • kajinek011

            Re: Re: Re: Re: DVD

            myslím že češtinou se to všechno zkazí,jako u všech filmů
            • debussygirl

              Re: Re: Re: Re: Re: DVD

              Souhlasím, mnohem lepší je to anglicky. *3*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: DVD

              jj taky myslim..teda az na animaky:)tam to celkem jde:)
  • ferrerrka

    Vztah......

    Tak dneska sem videla twilight a musim říct ze je to super...strasne se mi na tom filmu líbí jak je vykreslenej vtah belly a edwarda...vsimli jste si jak je naprosto dokonale natočeny...každej jejich pohle a dech...mozan vam prijdu jako cvok,ale jejich vztah je proste dokonalej:)
    • mitote

      Re: Vztah......

      Taky jsem si toho všimla... každsý pohyb, každý pohled, každé slovo je vypracované do nejúžasnější dokonalosti... *14*
  • twilka

    Ahoj twilka

    Ahoj podívejte se na můj blog Twilkapage.blog.cz
  • helenka808808

    Twilight

    Twilight upa skvělý,herci skvělý stě všechno krásnej filmík :) *14* :D
  • your-darling

    =o)

    Hoy lidi...
    četla sem o novém dokumentu s názvem
    Twilight in Forks...je o tom jak sem Forks změnilo po natáčení...
    a taky sem se chtěla zeptat jestli někdo nevíte,kde tenhle dokument sehnat.... *7*
  • gabi5111

    Twilight saga

    Nič krajšie som ešte nečitala a tipujem že už ani nebudem... No prosto super tešim sa na film aj ked viem že to nebude take ako kniha...
    • volse

      Re: Twilight saga

      jo presne to nikdy neni tak uzasny *10* škoda *9*
  • nej,nej,nej

    jo ten film je bomba bomba a jeste jednou bomba ale nej z nich je edward a slyseli ste ze on robert opravdu miluje tu bellu(ted nevim jak se jeji jmeno napise normalne)a ona ho nechce ale ted sem nekde videla jak se sni liba tak nevim co je na tom pravdy:-)
    • anyxx

      Re: nej,nej,nej

      Kdyby něco tk Robert s Kristen chodí *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit