Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucik200

    Prosim odpovíte?,

    Můžu se zeptat?Moje otázka je vyspala se Bella ve Stmívání s Edwardem??Moc díky za odpovědi(mám to do slohového cv. ve škole) =D
    • deppimpact

      Re: Prosim odpovíte?,

      Nn poslední díl Rozbřesk *14*
    • mysak.kol

      Re: Prosim odpovíte?,

      Bella bude samá modřina a peří bude lítat, ale až v Rozbřesku. *3*
      • deppimpact

        Re: Re: Prosim odpovíte?,

        Je to fakt mrtě a v tom prádle nebo jak si dělá jacob prdel z Rosalie taky prdel
        • Re: Re: Re: Prosim odpovíte?,

          no To je fakt něco.....jak furt jacob ty vtipy o blondýkách a jak vona dělá chytrou že je už všechny slyšela *1* *1* a to bylo něco jak na tom ostrově bella prej jestli se od ní očekává jestli přijde nahá nebo oblečená....ty woe.....a v její kůži bych asi taky nevěděla.... *1* *1* *8* *14* *14* *14* njn...edward je edward *14* *14*
          • bellinka

            Re: Re: Re: Re: Prosim odpovíte?,

            to jo ty woe jsou tam mrte hlasky,sceny vsechno ale me osobne se asi ze vsech 4 a pul knih lubi New Moon ten uuplne zeru!!:) *15*
      • bellinka

        Re: Re: Prosim odpovíte?,

        My viime!=D...To bude zajimavy!..ona uplne nejvic stastna a on ty woe tak prudi ze ji udelal par bodrin!:)..
    • Re: Prosim odpovíte?,

      ne ,nevyspala vyspí se až v Rozbřesku ( poslední díl )
      • b.e.t.u.l.i

        Re: Re: Prosim odpovíte?,

        na svatební cestě :) *15*
        • bellinka

          Re: Re: Re: Prosim odpovíte?,

          Ty woe jsme zvedasva jak to udelaj se budu asi smat z tech polstaru i z ty postele! *15* *15* a nebo jak dostanou ten new domecek a jak na to tam hend skocej *15* *15* a pak Emmet z toho chciipam!=D *15* Prej dum jeste stoji?.. *15* *15*
          • mysak.kol

            Re: Re: Re: Re: Prosim odpovíte?,

            já se na to těším, dokážu si ty dva v té posteli představit. Bella plné vlasy peří a nasupený Edward. WOW *15* *15* *15* *15* nahý *7* to by mi nevadilo *8* naopak. ale k naší smůle to skrátí na minimum a na erotiku nedojde.
            ta věta s tím Domkem je fakt skvělá. Emett je třída. *15* *15* *15*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Prosim odpovíte?,

              Ja Emmeta uplne zeru!..na prvni miste mam ale dva Bellu a Edwarda! *15* *15* na druhym Alici a Emmeta,na tretim Carlisle a Jasper, a na ctvrtym Esme a Rose!=D *15* *15* *15* Takze jako ja fakt nwm komu mam rikad ze je bestovej kdyz me tam prijdou bestovy vsichni a achby nezapomela vlastne na prvnim mam 3=D..Jacob..Bella..Edward *15* *15* *15*
            • zanesskaaaa

              Re: Re: Re: Re: Re: Prosim odpovíte?,

              jj ono to prostě nemá chybu.. Emmett nejvííc *14* *15*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Prosim odpovíte?,

              To teda a nebo v tom pradle jak by mela byt bela v SEXY pradle *15* *15* *15* a nebo v Zatmeni jak prej ona jak to chce v ty jeho posteli a jak se potom zacne slikat a jak Edward:Mohla by ses prosim prestat svlikat Bello?..Bella:Proc?chces to udelat sam? *15* *15* *15* *15* Z toho chcipam=D *15* *15* Jo ja si tayk myslim ze z toho ty nejzabavnejsi sceny vystrihnou!:( *9* *9*
              Zejo Emmet tam ma strasne dobry kecy v Rozbresku!=D *15* *15* Uplne s tim domkem to chcipam!=D..a nebo v tom Pulnocni slunce jak jsou jakoby v ty jidelne jak je Bella poprvy ve school a tam jako padal ten snih a jak hodil tu kouly do ty zdi jak se zhroutila ty woe!=Ddebil! *15* *15* *15*
  • stmííívááání

    bylo to boží pattinson se mi sice nelíbí ale neumím si představit že by edwarda hrál někdo jinej úplně se na tu roli hodí mě se líbí spíš taylor jen ty dlouhý vlasy sou děs ale holt je to role *1* *1* film skvělej ale knížka byla asi lepší...no už se nemůžu dočkat na nový měsíc jinak kdo nečetl rozbřesk-doporučuju !! *14* je úžasnej stephenie meyer nebo jak se to píše je prostě frajerka!!
    • andreinka

      Re: stmííívááání

      jj to je pravda s těma vlasama,ale v new moon už je bude mít krátké *4*
  • kiangelka

    Jééé

    Asi se budu opakowat .. ae to jinak nejde je to totiž ten nejlepší a fáákt dost luxus filmek co jsem kdy wubec widěla *14*
    • deniska-l

      Re: Jééé

      jj toe!!! a jedno jestli se opakuješ pač je to prostě pravda a ¨ja už se nemůžu dočkat New Moon!!! *3* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Jééé

        přesně ja už se uplně těším na nový měsíc. nevíte někdo kdy přesně bude?
        • deniska-l

          Re: Re: Re: Jééé

          noo ja to nwm jistě ale všude je že to bude asi tak V LEDNU 2010... *3* ale fakt nwm....doufám že to bude dřív *5* pač do ty doby si budu pouštět jen Stmívání tak abych z toho nezblbla *15* *15* ale fakt se totálně těšim *3*
  • Ahojky

    Úžasný filmík ale knížka je o hodně lepší ve filmu toho hodně chybí. *4*
    Ale samozřejmě skvělé jsou i další díly ne jen 1. *4*
  • Kde? :(

    Ahoooj, nevíte, kde by se to dalo stáhnout? Já to nemůžu najít... :(
    • your-darling

      Re: Kde? :(

      určitě na ulozto.cz
      tak jsou všechny tři filmy...
      • smeldi

        Re: Re: Kde? :(

        jak jsi psAla tu adresu,je ten třetí díl dabingovaný ČESKY? *7*
        • your-darling

          Re: Re: Re: Kde? :(

          nee...popravdě díky bohu... *4* ...aby to zkazili dabingem,na to zatím ještě nemám nervy... *3* *9*
  • misha99bella

    narozkky

    Achojky všichni Twilight fans....dneska má Bela narozky. Všechno nej Bells *14*
    • n-abby-sciu

      Re: narozkky

      Máš pravdu, dneska je jí 22 let! *4*
  • jacicek

    vau jak to mohl někdo vimislet je to fakt nejlepší

    Viděla jsem jen půlku a stačilo mi to je to fakt ten nejhezčí film a je lepší než Avatar. Ten se mi nelíbí vau je fakt super film mislim to zatmění *3* *1* *8*
    • rosalie13

      Re: vau jak to mohl někdo vimislet je to fakt nejlepší

      A mimochodem- chtělo by to zapracovat na gramatické stránce projevu, než se zase rozhodneš někde veřejně prezentovat svoje názory. Hezký den...
      • lucik188p

        ..

        kdiš se ti to nelibi tak nato nečum
        ja si osobne mislim že jeto fakt senza film no všechni 3 co sou zatim natočeni a uš se nemužu dočkat tech dalšich dvou
        • Re: ..

          jjj tším se též
        • tyret

          Re: ..

          Kvůli tobě doufám, že se dočkáš. Ale upřímně si myslím, že peníze by se měli investovat do jiných věcí než do filmů pro puberťačky. Ale tenhle svět je postaven na debilitách, tak je to jedno. Trocha reality, děti...
    • rosalie13

      Re: vau jak to mohl někdo vimislet je to fakt nejlepší

      Já taky viděla jenom půlku a do konce života na to nezapomenu. Horší film se hledá fakt těžko. Postavy jsou nereálný a navíc tak nesympatický, že potkat je v reálu, hodim jim do ksichtu dlažební kostku. Edward je typický "klaďas", na kterém nenajdete chybičku (snad jen to, že v hlavě má slámu a vypadá, jako kdyby vylezl ze stoky) a Bella ufňukaná emařka, kterou nikdo nemá rád. Opravdu skvělý film, doporučuju všem, kdo chtějí získat teplé místečko v Bohnicích...
      • Re: Re: vau jak to mohl někdo vimislet je to fakt nejlepší

        jo?tak to teda patříš do bohnic si upadla je to nejlepší asi máš otřes mozku...nejspíš páč to neni možný...cvoku
    • smelu

      Re: vau jak to mohl někdo vimislet je to fakt nejlepší

      to jo no!!!!
  • chickenka

    Nej film..!!!

    Nejlepší fiml, co sem kdy viděla!!!! *14* <3 *14*...a knihy je taky moooc... *14* *14*
    • xxspartankaxx

      Re: Nej film..!!!

      A kde si ho vidělá?
  • ahoj holky dlouha jsme se neozvali. pořád žijete stmíním.; *14* *14* *14* *2* *1* *14* *3* *14*
  • devilishsmile

    úúúža

    hey ten filmik je ten nejlepsí který jsem kdy videla jenom kdyz to slysím,,stmívání,, tak me zabolí bricho tak je to pro me skvelý film hrozne se tesim na nový mesícikdyz tam buderob hrát mene je to te nejsQlejsi film pokud jste ho nevideli tak se podivejte určite vás to dostane jako me!!není to o zadných krvelacných upírech, toho jsem se bála nevedela jsem co to je
    i love twilight *14* *14* *14* *14* *14* <3<3<3<3<3<3<<3 :-*:-*:_* muck twilight

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit