Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • robot-xx

    rozbřesk

    ten rozbřesk už je kravina úplně nejlepší je zatmění ten rozbřesk už není ani trochu horror ale román ...vezmou se tam a budou mít dítě což mě namíchlo protože už to neni vážně ono.udělá z ní upírku takže zas to to trochu oživuje.... *9* *8*
    • iwettka

      Re: rozbřesk

      ahoj a nemohl by jsi mi ho poslat na email? můj email Ivettka.89@seznam.cz.....plosím moc
    • stridnelly

      Re: rozbřesk

      jn, taky mě to zklamalo.. ale happy end? jak pro koho *1* *1* *1*
    • Re: rozbřesk

      happy end ne????????? *15*
  • stridnelly

    Já se zblázním

    tohlento je naprosto dokonalý... jak film tak knížky... a Edward Cullen,ach bože...dokonalost sama.. holky, lituju nás všech komu se líbí Rob Pattinson *3* *14* *14* *1*
  • fries

    dvd

    lidi nevíte kdy víjde dvd stmívání?pls odpovězte
    • kikines

      Re: dvd

      v červnu koncem června nám to pošlou domů *1*
    • aldineczka

      Re: dvd

      já jsem si ho objednala,je v češtině ale přijde až 10.června...
  • mysak.kol

    prosím

    http://twilghtsagastmivani.blog.cz/ 0905/ssooouuttteeezz-o-nej-fotecku- ashley-zacina
    ahojky, hlásni tady prosím pro mě...mysak.kol dík
  • Seznam kin

    Seznam kin ve kterých bude 27.11.2008 probíhat premiera filmu Stmívání

    Síť Palace Cinemas Praha – Nový Smíchov, Slovanský dům, Letňany, Hostivař, Brno – Modřice, Velký Špalíček Síť Cinema City Kina v Praze – Flora, Zličín, Galaxie, Plzeň, Pardubice Síť Village Cinemas Praha ? Anděl, Černý most Síť Cinestar Ostrava, Olomouc, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Jihlava, Liberec, České Budějovice, Pardubice, Plzeň Golden Apple Cinema Zlín Praha Ládví *15*
  • zuza-nyje

    Néééj

    Stmívání je NÉÉÉJLÉÉÉPŠÍÍÍÍ FILM NA SVĚĚTĚĚ ale to už jsem tu psala hodněkrát...Jen chci říct at se fansové Twilight sagy kouknete na blog www.twilight-saga-lol.blog.cz je fáákt božííí a pak ještě www.cullen-vampires.blog.cz taky dost goood
    • luida

      Re: Néééj

      film je super. A na MTV Movie awards vyhrál snad všechny ceny! Nejlepší mužský herecký výkon:Robert P., nejlepší ženský herecký výkon:Kristen S., nejlepší rvačka(nebo něco takovýho):Robert s někým, nejlepší pusa:Robert s Kristen(chtěli to na podiu předvést, ale Kristen na poslední chvíli cukla a řekla: ,,thank you everybody'', Rob vypadal docela zklamaně) a myslím nejlepší film.
      • nikous22

        Re: Re: Néééj

        Jo to vypadal *15* bylo na něm vidět jak se na tu pusu těší a ona ho tak podfoukla...chudák *15*
        • kikines

          Re: Re: Re: Néééj

          Oni to měli domluvené, nevím to na 100%, ale myslím si, že to spolu táhnou .
          Je totiž hodně fotek a videí, kde to jde vidět, že tam nějaké ty simpatie jsou jenom to prostě skrývají .
    • kikines

      Re: Néééj

      Moje řeč *1*
  • jjjj

    Pro:Majushka Jo dekuju a chtela jsem jse ješte zeptat jestli je pravda,že Bella a Edward budou mít díte??Tak že tento příbeh dopadne dobře!!??
    • Re: jjjj

      Jo je to pravda budou mít holčičku Renesme.
  • kikines

    musíme

    Musíme pravidelně navštěvovat Stmívání, jinak nás ta Hannah Montana předběhne ... *5*
    • Re: musíme

      stmívání je taková píčovina*9* *9* !!!hannah montana je nej!! *14* *14*
      • kkornyy

        Re: Re: musíme

        no jasne !!! Hannah Montana je takovááááááááááááááá picovina a twilight je best je to ůůůpa nej a pochybuju ze si to bůbec videl/a!!!! *16*
      • Re: Re: musíme

        ta hanah montana nebo jak se jmenuje je tak blba a souhlasim s kikines neni realna.co si treba deti z toho vezmou?
      • kikines

        Re: Re: musíme

        Jo a proč sem píšeš komentáře a nejsi přihlášená ?
        • Re: Re: Re: musíme

          protože tu asi nemám ůčet ne?ty blbko
          • kikines

            Re: Re: Re: Re: musíme

            Tak si ho založ a nepiš sem jako anonym ty čupko asponˇ si můžeš ptát jak je ta posraná Hannah Montana blbá !
      • kikines

        Re: Re: musíme

        To teda není je to příběh o takové alé čubce takový život ani není možný není to reálné
  • anusqa

    ...

    juj tady je samí hlasuje, hlasujte a hlasujte XD ale nic Twilight je nej XD
    • maeve

      Re: ...

      Twilight je nej, Twilight je nej, Twilight je nej, Twilight je nej, Twilight je nej, Twilight je nej.............spokojená? *15* *15* *15* *15*
  • bbbbbb

    soutěž

    ahojda na blog sem dala soutěž je to SONTV (soutěž o nejlepší trapné video)... no prostě jestli znáte na Youtube nějaké video, s herci z Twilight sagy, za vás moc prosííííííííííím zapojte se podrobnosti najdete zde: http://bablbubl.blog.cz/0907/takze- soutez
    jestli že se zapojíte mooooooooooooooc děkuju =) =* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit