Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • n-abby-sciu

    Nejlepší film!!!

    Tak tohle je nejlepší film jaký jsem kdy viděla!!! Po tom co jsem na tom byla v kině jsem se do něj naprosto zamilovala! Skvělí herci, no a ten příběh naprosto bombastickej... Jestli si někdo myslí, že zamilovat se do filmu nejde, tak se vážně mýlí!!!
    Musím jít na něj podruhé...
    Navíc si koupit tu knížku, no co jsem do toho blázen. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *16*
  • teryyysek97

    WoW

    hejký fak ůža film...!!! *4* *14*
    • Re: WoW

      ahoj prosím vás mohl by tady někdodát nákou adresu kde bych stáhla stmívání?? *3*
      • xcornelia14

        Re: Re: WoW

        Uloz.to *3*
        • Re: Re: Re: WoW

          Miluju Stmívání *14* *14* *14*
  • lucik188p

    Stmívání

    všimli ste si že *4* Stmívání stmivani prvni to je super
    • smelu

      Re: Stmívání

      to je *14*
  • eliot

    smrtdívání!

    tento film nechci zhazovat,ale příjde mi to jako docela uhozenej slaďák!!!Je to hnusný jak tam po sobě lezou a on se tváří jako by se poněm plazila 80 letá bábinka :D.A nic proti ,ale ten film a upíry v něm upa posrali!!! tak za 1. všude se píše ,že upír nemůže na slunce ,ale ve stmívání je tomu jinak :D ten se klidně může jít opalovat a eště ho nějaká parta skinů či cigánů ztáhne z kůže :D :D za 2.ten jejich byteček je krásnej ,ale už vidím jak do něj poleze někdo kdo nechce být pozorován :D např.. nějaká rodinka si vyjde na hřibky a uvidí takovýho Edwarda na stromě jak tam vysává veverku :D!! tento film je trapák :D a další stojí taky za nic!!! :D ta spisovatelka nemá doma asi moc romantiky a proto si píše takovou červenou knihovnu doma :D!!!
    • kikines

      Re: smrtdívání!

      Takovýhle lidi fakt miluju..tayta diskuze je tu proto, aby se tu lidi bavili o tom, jak maj ten film rádi, zážitky z filmu, co si o tom myslí atd...(myslím tím kladný názory)slečno, měla by ses krotit a nepsát si tady to co ti projde hlavou!Mimochodem veverky Edward nesaje on radši pumy, medvědy atd..ale to jsem odbočila od témata.Když si myslíš, že je to tak hrozný zkus si sama vymyslet nějakej příběh nejlépe 4 knížky dej to na internet a pak napiš jak se to lidem líbilo a jaký jsou odezvy..Vsadím se, že to budou tak 3 lidi takže pomlč!!Je tu moc lidí co má Stmívání rádo, tvůj názor ti neberu...,ale zamysli se nad sebou.
    • pigi.kajinka

      Re: smrtdívání!

      nesnašim jak nekdo napiše na stranku filmu že se mu ten film vubec nelibi no tak at ale je dost trapne to tady psat myslim že tahle stranka je spiš pro priznivce tohoto filmu.a doma mam všechny 4 knižky a sou všechny perfektni.chvalim že spisovatelka dala na svou fantazii a neudelala to tak jak všichni lide rikaji jak upiri vypadaji(vychazeji jen večer a dalši veci....)a když to ma obrovsky uspěch po celem svete tak to dokazuje že ta spisovatelka psat umi..... *1* *1*
    • your-darling

      Re: smrtdívání!

      je to tvůj názor...
      ale za 1.Napsala to ne kvůli osobní zkušenosti,ale byl to prostě dobrej nápad..
      za 2.pořád jsou to jen trapný stereotipní upíři se špičákama a kůlem..trapný..tohle bylo originální...
      je to každýho názor a jestli máš jiný nápady napiš svojí knížku,když máš tak dokonalou fantazii a ohle ti neni dobrý..sem teda zvědavá,jak ten tvůj výtvor půjde na odbyt...
      Zamlouvám si první výtisk..prosím věnování... *8* *7*
  • andrea3518

    nevíte??

    nevíte pls kdy víjde dvd stmívání a nebo soundtrack k twilight?? pls písněte jestli víte ... *14*
    • ametkaa

      Re: nevíte??

      někde jsem četla že 25.května..
      • andrea3518

        Re: Re: nevíte??

        děkuju mocík *3* kdybyste měli další zprávy tak dejte plsík vědět *14*
  • bomba!

    tedka sem na stmívání byla v kině..už sem to dřív viděla na netu.ale rpsotě kino je kino!tomu se nic nevyrovná..upa nepopsatelnej zážitek když je to ve velkým a ještě v dobré kvalitě..prostě...fakt miluju ten film:-*..samo.že knížky jsou výdycky lepší než film..ale prostě..i ten film je dost povedenej!!!!už se těším an novej měsíc a na zatmění a tak na všechno.....tedka čtu rozbřesk a upa skvělýý:).. *3*
  • znova a znova:D

    tak lidičky..dneska už sem to nevydržela a začala číst twilight ságu znovu..sice sem teprve na začátku ale upa super..jako kdybych to četla poprvé..bomba!
    • lidus5

      Re: znova a znova:D

      No to nás tu pěkně provokuješ!!! *9* *1* Já dnes viděla knížky v obchodě...Chci je doma!! *14* *14* Jsem přemýšlela, jestli by se dali nějak propašovat přes pokldnu... *9* Nepůjčí mi někdo 1500kč?? *3*
      • mysak.kol

        Re: Re: znova a znova:D

        ty knížky mám stáhnuté z netu. nebude tě to nic stát, jestli máš zájem. písni mi *3* *15*
        • Re: Re: Re: znova a znova:D

          ahoj.prosim prosim mohla bys mi poslat pokracovani Stmívání ? jako druhou knizku myslim...na mejla vika.r@seznam.cz.Díky moc *3* *4*
        • lidus5

          Re: Re: Re: znova a znova:D

          Tak já je mám taky v notebooku, ale chci je mít doma!! Pěkně všechny na poličce *14* *14* Ale nejvíc bych chtěla ty originál *9*
          • mysak.kol

            Re: Re: Re: Re: znova a znova:D

            ach so!! tak nic. mě to takhle stačí. na poličkách mám stejně jenom borde. *15* *15* *4*
            • b.e.t.u.l.i

              Re: Re: Re: Re: Re: znova a znova:D

              jn jasny *15* sem to zkousela hend jak sem mela 2 *15*
            • debussygirl

              Re: Re: Re: Re: Re: znova a znova:D

              To mě se teda hned líp spí když si můžu lehnout a před spaním si přečíst knížku aniž bych musela sedět u PC a pak si jí pěkně dám na Tu poličku a to je paráááda a víte že když je dáte k sobě tak tvořijou měsíc a s rozbřeskem je tam i kousek asi slunce nebo nevím jestli to má bejt země bo co.
  • kajinek011

    ...

    lidi,pokud máte rádi stmívání a všechno kolem něj,tak se kukněte sem: http://cullenvampires.blog.cz/ není to můj blog,tak snad nevadí,když sem dávám odkaz. Jedná se o úžasnou Twilight hru, kterou může hrát každý z vás, tak se přidejte *4*
  • b.e.t.u.l.i

    :)

    tak tohle je nejuzasnejsi film na svete *3* skvelej....
    • ...

      hej mohli byste se podivat na moji stranku? www.natuscinblogisek.blog.cz *3* *4* *7* *4*
  • anca.trhla.anca

    Jukni

    http://twilghtsagastmivani.blog.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit