Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • antidicaprio

    izabela

    vše nej k svátku ,bello *3* *1* *1*
    • your-darling

      Re: izabela

      jé ona měla svátek co..
      tak to taky přeju vše nejlepší..
      lepší pozdě než nikdy.. *15* *14*
  • aojky:)

    aojky..chodí sme někdo kdo je z okolí KM?jestli jo a ještě ste neviděli stmívání v kině..tak mám pro vás dobrou zprávu..od 9.4 do 12.4 je to v KM v kině.tak sse upa těším..konečně!to jim taky trvalo!..a už se nemůžu dočkat až si přečtu rozbřesk.už sem ho začala číst na netu..ale už se těším an knížku.a. můžu vám říct..že co sem zatím četla kousek tak je to bomba:-*..... *3*
  • deniska-l

    stahuj...

    nevíte plsky někdo kde bych mohla stahnout Stmívání s českýma titulkama *3* všude kde sem to zkoušela to bylo jen anglicky *9* tak dííííky *4*
    • Re: stahuj...

      Ahoj....já ti ho klidně pošlu.....ale nwm jesli to přes mail půjde...poslední dobou dobou mi mail-seznam nák blbne...tak nwm....možná přes icq....mno dej esli ceš poslat *4*
      • deniska-l

        Re: Re: stahuj...

        jeee to by si myla strašně hodná ...D.en.A@seznam.cz a moje icq 357-551-553..klidně napiš rada pokecám...!!! *3* teda když budeš chtit
        • Re: Re: Re: stahuj...

          mno přes mail mi to nejde tak sem si vzala to icq a jen čekám kdy budeš online *4* *4*
  • Stmívání se mi moc líbí , je to fakt úžasnej film *14* fakt super *4*
  • můj příběh

    Ahoj lidi....Rozhodla jsem se že budu psát twilight povídky...tak si ji pls a přečtěte azanechte komentík ...pls pls moc moc
    tady je odkázek:
    http://twilight-everyday.blog.cz/ 0905/predmluva

    tohle je jenom předmluva tak si ještě pls přečtěte 1.kapitolku, ju? prosím mocík *1* *1*
    • nikola126

      Re: můj příběh

      opravdu moc hezký *14*
    • lidus5

      Re: můj příběh

      PĚKNÉ!!! Zvlášt se mi líbilo to s tím testem, že jí to dá Edward opsat... Taky bych zrovna Edwarda potřebovala k matuirtě.... *9* Až bude pokračování dej vědět! *3*
  • deppimpact

    půlnoční slunce?

    už jsem o tom taky slyšela ale newim jako co to je? *9*
    • Re: půlnoční slunce?

      Půlnoční slunce je kniha. Něco jako Stmívání ale z pohledu Edwarda.. *14* doporučuju četla sem kousek a je to super.. *3*
      • deppimpact

        Re: Re: půlnoční slunce?

        jj díky
        *14*
  • avrilka.14

    Film

    Ahojky,mohl by mi nekdo poslat odkaz na Stmívání už v normalni kvalite??Ja uz sem na to mela odkaz ale mam takovou pamet ze sme to zapomela *1* mooc prosim
    • ametkaa

      Re: Film

      Ahoj..tady to je..http://ulozto.cz/1421703/twilig ht-2008-dvdrip-axxo.avi
      • avrilka.14

        Re: Re: Film

        děkuju moc
        *3*
  • sweet.vampire07

    Anti-blog

    Hej lidi, ňáký zmrdi založili anti blog. http://anti-twilight.blog.cz/ *10* *10* *10* *10*
    • vandasek

      Re: Anti-blog

      COŽE?????!to jsou hajzli!!!!!!!!! *16*
      • sweet.vampire07

        Re: Re: Anti-blog

        www.sumrak.blog.cz další anti-blog *16*
    • Re: Anti-blog

      No jo.....co naděláme......nejlepší je si toho nevšímat...ten flm má spíš fanoušky *1*
      • roxanda

        Re: Re: Anti-blog

        ten blog je fakt hnusnej, ani tu kamuflaz neudelali poradne... *15* *8* *15*
  • Stmívání

    this is great,cool nej.film *1*
  • polianah

    jo

    twilight co to má bejt tomu někdo řiká horor?? *9*
    • your-darling

      Re: jo

      co to má bejt to chápu, ale horor tomu taky neříkám...je to děsná sladárna a romantika, ale horor fakt ne..:-) *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší