Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iwettka

    Písničky

    ahojky....prosím nemohl by jste mi někdo poslat písničky z filmu Stmívání budu vděčná za každou ....moc děkuju můj email je Ivettka.89@seznam.cz mějte se *3*
    • Re: Písničky

      pošlu pošlu... *3*
      • Re: Re: Písničky

        Ahojky poslali by ste mi taky někdo tu písničku na EliseK-14.Díkiss *3*
      • elik.cmelik

        Re: Re: Písničky

        Prosímtě nemohla by si mi je poslat taky??? *7* *9* *4*
        • Re: Re: Re: Písničky

          Napiš mi na icq(452632397)...přes mail se to posílá hrozně pomalu... *9*
  • mysak.kol

    víte to???

    ahojky, víte tady už o té bezvadné novince!!!!!!!!!!!!!! v Karlových Varech bude filmový festival!!!! Jeden z pořadatelů, pan Bartoška, vypustil do světa zprávu, že se festivalu MOŽNÁ zúčastní nejslavnější upír posledního trháku!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* kdo to asi proboha může být?? *15* *15* *15* *15* *15* *15* ROBERT ROBERT ROBERT ROBERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* JEČÍM RADSOTÍ JEŠTĚ TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEĎ *15* *15*
  • mysak.kol

    ...

    *9* tak se opět v klidu posadíme do křesel, *9* utlumíme radost *9* ...protože Robert nepřijede *9* *9* protřepeme nadšením ztuhlé paže *9* *9* a pokračujeme ve fádním životě *9* *9*
    fakt mě to lidi mrzí, ale nepřijede. na festivalu o tom nikdo nic neví. *9* *9* *9* *9* *9*
  • Miluju Twilight!!!
  • anca.trhla.anca

    Achojiky

    http://twilghtsagastmivani.blog.cz/
    Prosím jukni na můj blog...Bude se ti líbit ..mám tam bleskovky,Soutěž o nejlepší celebritu....atd tak se přihlaš ....A snad budeš naštěvovat můj blog pravidelně dikec moc:D
  • Já ale plakáty nezbíram já sbíram pocity a slova ze stmívánía na bezvýznamné plakáty
    • Kiki ty si na mě naštvaná??
  • kikines

    baseball

    Víte jak ve Stmívání hrajou baseball jen když je bouřka ?Tak je to proto, že když mají tak tvrdý odpal, že to vypadá rhlasité rány jako blesk ?Já nevím jestli jsem to pochopila dobře ... *9* *3*
    • n-abby-sciu

      Re: baseball

      Pochopila si to dobře, sama Bella se ptala proč to můžou hrát jen za bouřky, po následném odpalu řekla, že už ví proč - kvůli té ohlušjící ráně. Lidem by to prý jinak připadalo divné kdyby se během třeba hezkého počasí ozývaly rány jako hrom. *4*
      • kikines

        Re: Re: baseball

        jdeš na premiéru NM ? *3*
        • n-abby-sciu

          Re: Re: Re: baseball

          Samozřejmě. *15* *15* *15*
          • kikines

            Re: Re: Re: Re: baseball

            já taky, i když to mám do Prahy přes bůj republiky pro Twilight ságu všechno !!! *14* *1* *1*
            • kikines

              Re: Re: Re: Re: Re: baseball

              Já chci jít, ale přímo na premiéru v Praze, protože tam je to nejlepší a možná tam bude Rob a Ashley, ale nevím jestli je to prawda, ale kdo ví radši do Prahy stejně tam jedu nakupovat atd... *3*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: baseball

              A proč do Prahy? Já jedu na premiéru do Ostravského CineStaru, je to asi 40 minut vlakem. Do Prahy bych se vážně nehnala, jelikož to mám snad ještě více, než půl republiky daleko. *1*
      • kikines

        Re: Re: baseball

        díky *4*
    • kikines

      Re: baseball

      *vydává spletla jsem se
  • no johy popravdě běda nevím si rady se dvěma kamaránamy co se pohádali co stím mám děla co by si my poradila ale stmívání super čtu knížky se stmíváním a je to bomba *4* *14* *3* *1* *2* *15* *5* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1* *1* *2* *15* *14* *3* *2* *3*
    • KIKI ty čteš??? :) no to je bomba ty si jednička :)
      *2* *2* *1* *1* *1* *1* *1*
    • A jaký kamarády mě a Aju my sme se nepohadali
      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • stmivani

    www.lide.cz/prdlousek14 pište mi na lide vypadam jako kristen opravdu stmivani žeru už od zacatku roku je to desny že jo! *14*
  • nikolletka

    hmm

    jo ten film celkem ujde ale ty knížky sou lepší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší