Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    *14* Stmivani je supeeeeeeerrrrrrrr *14*
    • truelove

      Re: super

      jj stmívání je super *14*
  • Dejte sem hlas jestli souhlasíte s kiki
    • Skvělé :) výborný nápad jsem moc ospalá půkdu si lehnou nemyslíte si že je to trhlí todle by nikdo nenapsal
      *7*
  • daenroem

    zakladatel stmívání

    Zdravím všechny kdo sem chodíte a ste fanoušky Stmívání, chtěla bych jen říct, že jsem to byla kdysy já kdo tenhle odkaz založil na osobnosti.cz a jsem ráda že se to takhle ujalo a rozšířilo *3* jen tak dál *14*
    • mysak.kol

      Re: zakladatel stmívání

      tak to bychom ti měli ze srdce poděkovat a to myslím vážně, ale nejspíš by to později udělal někdo jiný, protože stmívání je prostě nepřekonatelné dílo. ale i tak DÍK *4*
  • Stmívání

    Představovala jsem si Edwarda jinak-jako nadpozemsky charismatickou bytost...Ten,co ho hraje,je vše,jen ne charismatický...Ale nechme se překvapit.Ostatní jdou. *7*
  • Edward je překrásný,
    make - up mu není cizí.
    Bella je nešika,
    maličká chudinka. *1*
    Esmé - matka na praktické účely,
    je hodná, čili.
    Carliste je blonďatý,
    ale chytrý. *3*
    Jacob je čokl,
    smrdí a to není přelud. *12* TAKOVÁ DIVNÁ BÁSNIČKA. *3*
  • tomasttttt

    Twilight

    super film
  • buffys

    hudba

    ahoj, mela bych takovou otazecku. nevite jak se jmenuje pisnicka, ktera hraje kdyz Edward vysava Belle jed z ruky?
    predem diky *4* *4*
    • ferrerrka

      Re: hudba

      Let me sign-Rob Pattinson
  • písnička

    Ahojda mam jen dotaz nevíte nekdo jak se menuje ta písnička jak je hned na začátku jak tam běží ta srnka???je beze slov a objevuje se i v jinejch částech filmu např.jak Edward nese Bellu na ten vrcholek...kdybyste to nekdo vedel tak mi to pls písněte na mejl nebo klidne sem *4*
    • Re: písnička

      ahoj...písnička se jmenuje (i když nevím jestli je to název) I know what you are. Je v tom ,,instrumentálním" soundtracku. Jestli chceš, dej vědět a já ti ji pošlu.
      • Re: Re: písnička

        Nejlepší film jakej jsem kdy videla..a taky nejdelsi zavislost jakou sem kdy mela *1*
      • debussygirl

        Re: Re: písnička

        Ahojky nechci otravovat ale nemohla by si mi prosím taky tu písničku poslat...Mám další písničky ze stmívání tak kdybys chtěla můžu ti taky některý poslat :-) *3* E-mail: Zuzulinka1994@seznam.cz
        • elik.cmelik

          Re: Re: Re: písnička

          Prosím pěkně mohl by mi taky někdo poslat ten soundtrack?
          kontakt:mail-elik.cmelik@seznam.c z
          ICQ:487741719
          prosím pěkně
          *9* *14*
      • ferrerrka

        Re: Re: písnička

        ahojky,myslis ze bys mi ji taky mohla poslat moc prosim:):):)dekuju
        • Re: Re: Re: písnička

          tak mi dej na sebe nějaký kontakt... *4*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: písnička

            ferrerrka@seznam.cz
    • flauerr

      Re: písnička

      sice mám sountrack ale bude to možná jedna z těch písniček co tam jsou a bude to asi jeden útržek z prostředku na začátku jak tam je máhled na tu horu a nápis twilight tak to zpívá the black ghost-full moon.jinak nedokážu poradit jestli ještě nemáš sountrack tak si ho stáhni a pečlivě poslouchej
      *3*
  • dejte hlas sem milovnice stmívání
    • haslerka je pip
  • narnians

    Konečně

    Tak jsem včera byla na předpremiéře a ten film je fakt super! *14*
    Bohužel jsem nečetla knihu, takže to moc nemůžu porovnávat, ale je to lepší než jsem čekala. Ale jako horor mi to teda vůbec nepřijde *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší