Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju tento film prostě úžasnej *14*
  • Kniha vs. Film

    jelikoz sem videla film dřív nez sem celta knihu tak ted si alespon uz predstavuju tváře v tý knize ted ctu nový měsíc a je skoda ze tam edvard moc nehraje a je smutný jak jí nazacátku opustí jen tak z niceho nic to jsem docela koukala *9*
    • Re: Kniha vs. Film

      taky jsme si dneska cetla novy mesic,uz se tesim az to budou hrat v kine..nemuzu se dockat,ale asi si budu muset vzit vic kapesniku!! *9* kdyz jsem to cetla a on se tam sni loucil a rek ji ze uz se nikdy neuvidi tak jsem mela slzy na krajicku *9* *9*
      • Re: Re: Kniha vs. Film

        z toho si nic nedelej, ja uz ctu rozbresk a u vsech dilu sem brecela *4* je to vazne krasny
    • Re: Kniha vs. Film

      hned jak sem viděla film sem si sehnala knížky a když sem přečetla první tři česky tak sem si sehnala Breaking dawn aspoň anglicky a to je taky dokonalý :) škoda že už je konec :(
    • ferrerrka

      Re: Kniha vs. Film

      jj ja uz sem na konci stretiho dilu takze Zatmeni...:):):)je to husty..hrozne dobre se to cte:)taky je mi lito ze v tom druhym dilu moc hrat nebude...ze ji opusti a skoro celou knizku tam neni,ale za toten treti dil stoji za to:)i kdyz to teda nechci nastvat fanynky jacoba takze mi holky prominte,ale obcas i v tom druhym dilu ale hlavne v tom tretim je to peknej debil..chapu ze tu Bellu miluje ale je na ni hnusnej,porad ji stvat proti edwardovi a tim vedet ze ji zranuje..porad ji presvedcovat ze je lepsi nez on..mno je to muj nazor ale docela me v ty knizce vytaci:):):)nevim jak vy,ale budu rada kdyz sem taky hodite svuj nazor:)
  • Ahoj dění nejsi náhodou koppova doufám ze na protože bych se tobě hodně sklamala tak doufám že to ty nejsi *13* *9*
  • VÝZVA FANOUŠKŮM STMÍVÁNÍ

    Ahoj všichni, mám pro některé z vás, ideálně ty pražské, takovou menší výzvu - připravujeme dokument o knize Stmívání, kterou tady jistě nejen kvůli tomu filmu všichni obdivujete. Součástí toho dokumentu tam chceme mít fanynky a fanoušky Stmívání, takže pokud byste se chtěli natáčení zúčastnit, určitě se neváhejte ozvat na mail: monika.nevolova@ceskatelevize.cz
    K nížka se umístila vysoko - do TOP12 v celonárodní anketě Kniha mého srdce - podívejte se na info o pořadu www.knihasrdce.cz
    Tak jestli chcete, můžete tu svou knihu podpořit svojí účastí na natáčení - potřebuju pár fanynek a třeba i fanoušků z Prahy... Pokud máte zájem, pošlete do pátku 3.7.2009 na výše uvedený mail kontakt na sebe - ideálně mail a telefon...
    Díky, Monika, Česká televize...
  • Lucik

    Ahoj lidi,mohla bych se zeptat na jednu věc?Kdo prosim zpíva Eyes On Fire/Twilight SoundtracK?Kdyby to nekdo zjistil tak mi prosim sem pisnete:D
  • your-darling

    hudba??

    Jak se jmenuje ta písnička na začátku Twilight??je super...a nemám šajn co to je???
    dík.. *14*
    • n-abby-sciu

      Re: hudba??

      Jestli myslíš tu, která zní ve scéně jak Bella jede do Forks ... The black ghosts - Full Moon.
  • heatcliff

    Odkaz

    Dobrý den všem, pokud se zajímáte o svět filmu a herece, zajděte na stránky http://coment.iplace.cz/ Můžete hlasovat i v anketě Oscar Internetu 2009! Díky *4*
    • kyra123

      Re: Odkaz

      no a hlavně když odpálí míček tak je to jak hrom *1*
  • pajanike

    Twilight

    Tenhle film je skutečně úžasnej. Slyšela jsem, že je tu jako náplast na HP 6, který byl posunut na léto 2009. Nečekala jsem moc, ale byla jsem příjemně překvapena. Robert, coby Edward, se konečně se zbavil nálepky slaďouška Diggoriho, kterou mu HP4 přinesl.
    Po filmu jsem četla i knížku a kupodivu kromě příběhu Alice a Carlisle nebyl film prakticky ochuzen o nic.
    Stmívání si mě prostě získalo. *14*
  • Stmívání

    Prosím vás nevíte někdo kdy se bude natáčet 2. díl Stmívání????????? Budu vám moc vděčná když mi to někdo napíšete.
    • elik.cmelik

      Re: Stmívání

      Ahojky natáčet se začne oficiálně v březnu *4*
  • Ahoj tak co vy a stmívání a moc dobře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit