Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Půlnoční slunce

    Ahooojky Lidičky mooooc Vás prosíím nemáte někdo Půlnoční slunce 12.kapitol jestli jo prosííím pošlete mi je na mail ni.kus@seznam.cz .... předem mooooooc mooooooc děkujuuu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1*
    • mysak.kol

      Re: Půlnoční slunce

      ok, posílám. *3* *3* *3*
      • anhenka

        Re: Re: Půlnoční slunce

        nemohla sorry překlikla sem se *1*
      • anhenka

        Re: Re: Půlnoční slunce

        plosim nemohl bys mi ji taky poslat na Anezka.Zlamana@seznam.cz díky moc *14* *14* *7*
      • Re: Re: Půlnoční slunce

        muzes mi to prosim poslat taky?
        • mysak.kol

          Re: Re: Re: Půlnoční slunce

          ok, ale je to ve wordu *3*
  • luida

    luida

    Ahoj, chci si koupit knížky ae mám jen na jednu, tak se chcu zeptat, která je nejlepší? A kde se Edward a Bella vezmou? Zbytek mi naši koupí až na Vánoce *9*
    • kikines

      Re: luida

      Nejlepší je Rozbřesk, protože si tam Bella vezme Edwarda a ...dál to psát radši nebudu nech se překvapit nebo si to stáhni z netu *3*
      • misicka24

        Re: Re: luida

        Souhlasím s tebou Rozbřesk je nelepší! *4* *14*
    • hannahmiley

      Re: luida

      Nejlepší je asi Nový měsíc a Edwrad s Bellou se vezmou až v Rozbřesku, jenže být tebou radši bych si koupila Nový měsíc protože kdyby sis koupila Rozbřeks tak bys nevěděla co se stalo v Zatmění a v Novým měsíci.
      • Re: Re: luida

        Dík a už jsem se rozhodla, že si koupím Nový měsíc, protože Stmívání jsem viděla.
  • truelove

    The Best

    Stmíváníííí je prostě skvělé,to herecké obsazení též skvěléé nejlepší je Breaking Dawn wáá *14* *14* *14*
  • No tak Stmívání je ten nejlepší film *14*
    je přímo úžasnej
    A Robert Pattison KRÁSNÝ ♥♥ no prostě dokonalost *14*
    Ale horor to fakt nebyl *13* *9*
    Ale to nevadí mě se to líbí tak či tak prostě DOKONALOST
    Ale stejně se to nedá popsat *3*
  • Ty nějakej ANTIILLUMINATY jsi idi** nebo co je tu super film tak drž hubu jo je mi sice 9 let ale toje jedno oni so mohou psát co chtěj a je to pro kluky všichni moji kámoši se na to koukaj tak drž hubu a ty nějakej pravdomluve spíš ležmluve taky drž hubu jste idioti na hlavu je to super film kdybyste nějakej hráli vy je to nekonečno krát horší u mě tohle má 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% *3* jo tolik procent vy byste měli max 1%
    • Soulas *3* *3* *3* *3*
  • edward je moc heskej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a je richlej silnej a heskej jemu nigdo nemuže odolat *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • nic proti tomu co jsi napsala nemám naopak souhlasím ,ale první se nauč gramatiku a pak něco piš. *3* *3*
    • soulasim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahoj jak je tak co vy a stmívání doufám že se vám daří obdivování stmívání
  • joliett

    Twilight

    Ahoj všem, ten film je fakt hustej a Rob mě tam dostal, do té doby jsem ho ani neznala a když jsem ho tam poprvé uviděla (ta scéna jak vchází dveřma do jídelny) tak jsem si řekla "cože"? tohle že má být hlavní postava? to teda není zrovna žádnej krasavec. No, ale během filmu mě teda pěkně dostal, ta jeho mimika a pohled a jsem z něho uplně paf. No ale vlastně jsem se Vás fandů tohodle filmu chtěla zeptat na takovou blbost: NEVÍTE NĚKDO, PROČ MUSEJ CULLENOVI TEN BASEBALL HRÁT KDYŽ JE BOUŘKA? Film jsem viděla 3x ale tohle jsem nějak nepochopila, jsem totiž blondýna tak možná mi to bude trvat trochu dýl tak se na to rač zeptám *1*
    • ducker

      Re: Twilight

      Jistě protože když jsou blesky tak taky samozřejmně musí být hromy.A oni pokaždé když míček odpálily taik jsi uslyšela pořádný hrom.No já sama nevím asi to bylo tou pálkou nebo co. *14*
      • Re: Re: Twilight

        Ne to bylo tou jejich obrovskou sílou. V knížce je to vysvětlené. Kdyby to hráli za hezkého počasí bylo by t slyšet a lidi by pátraly potom co ty zvuky způspbuje.
        • nik011

          Re: Re: Re: Twilight

          diky konecne to vim:)
  • barbie-14

    Twilight

    Stmívání je pro mě ten nejlepší film.Mám ho strašně ráda,stejně jako jejich postavy.Už se těším do kina na New Moon,Zatmění a Rozbřesk.Všechny knížky mám a už je mám přečtěné a myslím,že filmi budou mít ůspěch.Všem doporučuji aby si přečetli i knížky! *14* *3* *14*
  • klapulinka

    chirurgové

    koukáte teď někdo na chirurgi?je to vždycky odpoledne a mě se zdá, že tam hraje malou roli i Elizabeth Reaser. Měla by tam být jako Eva (neznámá pacientka po plastice) bohužel jsou tam titulky dosti omezené, tak jsem se chtěla zeptat, jestli si to taky myslíte, nebo mi to jenom tak připadá?? *7*
    • joliett

      Re: chirurgové

      jj, je to ona *3*
    • lidus5

      Re: chirurgové

      Nj pravda, pravda! Já si říkala, že ji odněkud znám.... *1*
    • n-abby-sciu

      Re: chirurgové

      Elizabeth Reaser tam má doopravdy malou, postupem času již větší roli... je to zmíněno v jejím životopise - http://zivotopis.osobnosti.cz/eliza beth-reaser.php , i v její filmografii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit