Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anca.trhla.anca

    Neber to jako reklamu:D

    http://twilghtsagastmivani.blog.cz/
    neber to jako rekalmu ale jukni jestli si fanda Twilght sagy najdeš tam toho strašněě moc:D a napiš jak se ti webíík líbil:D
  • janushe

    Dabing

    Tedka sem četla že Edwarda by měl mluvit Jan Maxián a Bellu by měla dabovat Jitka Moučková ..nwm jag vy ae já stejnag budu mít radši jejich původní hlasy:) *3*
    • mysak.kol

      Re: Dabing

      mě ta jména nic moc neříkají, koho ten Maxián daboval? a ta Moučková? V tomhle jsem mimo *9*
    • ferrerrka

      Re: Dabing

      to stoprocentne:)dabing je proste dabing:)to uz nebude takovy:)
  • Tak si to přečti ještě jednou aby sis to připoměla
  • LOVE

    TENHLE FILM JE NEJLEPŠÍ JÁ HO MILUJUUUUUUUUUUUU
    • lucik200

      Re: LOVE

      Já taky jsem do něj zamilovaná. *14*
    • gabi5111

      Re: LOVE

      no aj ja ho zbožnujem uz citam 3 knihu *4* a to som si ich kupila pred 2 tyzdnami *1*
      • n-abby-sciu

        Re: Re: LOVE

        Je to vážně skvělý film. Já jsem na tom s knihami byla podobně, 1. díl jsem měla za 2 dny přečtený a ty další díly vždy během 3 dnů. *1*
        • gabi5111

          Re: Re: Re: LOVE

          no presne len u mna bol ten problem ze som bola na prazdninach tak som nemohla stale citat... ale inak ma nikdy nezaujal ziadny film takto ako Twilight saga...
          • misicka24

            Re: Re: Re: Re: LOVE

            Já jsem měla přečtený všechy 4 díly za 8 dní. Hltala jsem to jedným dechem. Nic lepšího jsem snad nikdy nečetla. *14*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: LOVE

              no tak to budem dobre napäta pokial mi pride kniha *1* ale podla mna sa zoberu... a dik ze ste mi to nepovedali *4* *14*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: LOVE

              Jojo, je to tajemství, ale sama si můžeš přebrat jak to asi dopadne. *4*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: LOVE

              To je prece tajemstvioiii *15* *15*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: LOVE

              ale zoberu sa že??? a pride Jacob na svadbu??? iba toto chcem vedet pokial mi nepride 4 =DDD
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: LOVE

              Já se u Breaking down musela ještě držet na uzdě, řekla jsem si, že každý den 200 stran abych to neměla přečtené hned a spoň trošku víc si to užila. *1* Teda bylo to těžké, ale nakonec jsem to takhle zvládla - do těch 3 dnů. *4*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: LOVE

              no tak to berem aj ja. dnes som docitala 3knihu. som precitala dnes okolo 400 stran a ako neviem ako vydrzim pokial mi pride 4 kedze u nas este po slovensky nieje... ako nechapem preco je to take spomalene asi si stiahnem na nete verziu po česky *1*
  • ICQ

    ja bych chtela jeho icq nebo myspace *8* *8* *14* *14*
  • lucik200

    Od kolika?

    Ahoj fandové Twilight chtěla bych se vás zeptat jestli nevíte od kolika let bylo Twilight v kinech a od kolika let bude New Moon. *14* Děkuji za odpovědi:D
    • mysak.kol

      Re: Od kolika?

      no nevím, jestli jsem tě pochopila, ale pokud myslíš věkovou hranici, tak ta není.
      • lucik200

        Re: Re: Od kolika?

        jo díky,trochu jsem to divně napsala...
  • bellinka

    Výzva

    POZOR POZOR o5 vyzivam fandy Twilight na nas napad pokud nekdo tady nw jaky ozvete se rada vysvetlim znovu!
  • brokemyheart

    ahojik

    ahoj podle mě je to nej film co sem kdy viděla, už se těším na další díly *3*
  • leila00

    Pokuď chcete Stmívání a ještě k tomu v dobré kvalitě tak mi napište na mail Leila00@seznam.cz. Pošlu vám odkaz kde to stáhnou a k tomu pošlu i titulky (: Jinak taky jsem slyšela, že dvojka bude až v roce 2010 ale doufám, že to stihnou dřív ):
  • mafinka

    Kniha

    Prosím vás kolik je teda těch knížek? Já mám stáhnuté Stmívání,Nový měsíc,Zatmění,Rozbřesk a prý má být ještě jeden díl *7*
    • n-abby-sciu

      Re: Kniha

      Knihy jsou jen 4.
      5. kniha - Midnight sun (Stmívání z pohledu Edwarda) má zatím jen 12 kapitol, Stephenie odložila psaní knihy na neurčito kvůli úniku prvních kapitol na internet.
      • mafinka

        Re: Re: Kniha

        Děkuju moc za informaci *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit