Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • isabell

    Midnight Sun

    Prosím vás, nevíte někdo jestli jde někde na netu stáhnout překlad Midnight Sun od kapitoly 9-12?
    Jinak premiéra New Moon se opravdu přesunula až na r. 2010, snad se to ještě změní *9*
  • mafinka

    Facebook

    Jo a založila jsem Robertovi na Facebooku fanklub tak se přidejte ať tam nejsem sama *9* http://www.facebook.com/search/?q=pattinson&init=quick#/group.php?gid=183790384922&ref=search&sid=1631262435.3548165251..1
  • kordelie

    twilight

    je to nejlepší film v mým životě a proto v něm také hrají dobří herci miluji ROBETA PATTISONA a vy určitě také? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • bellunqa

      Re: twilight

      Upa se mi filmek líbil, ae mám jeden problém.Nelíbí se mi Robert, ae Edward *14* zajímavý, co ... ae je to tak :D njn ... jsem odjakživa vybíravej člověk *14*
  • kikinka9114

    ***

    On je fakt krasnej !! a moc a ona taky!!! mohli by to dat do hromady!!! to by pak podle me byli par snuůů!!!FAKt celej film upa dokonalej!!!A reknu vam ze sem si zamilovla Upíííry *14* *14*
    • robot-xx

      Re: ***

      to sice jo ale v jednom článku říkala že spolu byli na rande a ta kirsten steward pettisona nechce takže....pettison nejspíš chodí s tou alic ,,,,jestli se nemýlím *5*
      • ferrerrka

        Re: Re: ***

        mno ja zase cetla ze on je do ni fakt zamilovanej,ale ona ma uz tri roky nejakyho pritele a on ji prej uz dokonce pozadal o ruku,ale ona toho svyho miluje a roberta nechce,ten je z toho prej spatnej a nejak nezvlada tu svoji popularitu atd...nevim co je na tom pravdy..proste drby:D *1*
  • Nej ..!!

    Tohle je tn nej film sem úplně do něj zblázněná!!!chtěla bych taky upíra *4* *4* *3* *3* *3* *1* *1* *14*
  • Upa uza filmik

    Ahojky lidi.tenhle film je strasne kraaaaaasnej nevi te nekdo jestli neni na nekteri strance a muze se na nje koukat online???DYztak diky moc *5* *3*
    • Re: Upa uza filmik

      stáhni si ho na www.uloz.to
      ;)
    • Krááásnýýý

      Jako upe nejvíc mě dostal! dneska sem ho sice viděla poprví, ale...Já nemám ráda slaďáky typu "a žili šťastě a do smrti" Ale tendle film je fakt naprosto úžasnej a nejvíc ten kukuč Edwarda *1* Jedním slovem krááása:)
  • lentilka77

    ůžasný

    Dnes jsem ten film shlédla a musím říct že se mi moc líbil *1* Opravdu ůžasný filmík a ůžasný příběh *1* Mno A Ten Edward Je oparavdu ůžasnej herec ty jeho pohledy no ůžasný prostě *14* Doporučuju všem *5*
  • pink.princess.-.

    Ukolébavka

    Ahoj..nevíte někdo kde se dá stáhnout ta ukolébavka pro Bellu,nebo nemáte jí jako MP3 a nemohli byste mi jí plss poslat??
    • stridnelly

      Re: Ukolébavka

      jo mam... *1*
      • Re: Re: Ukolébavka

        Ahojj prosím poslala bys mi ho na mail děkuju *4* na email manasovmisa@seznam.cz
    • pink.princess.-.

      Re: Ukolébavka

      Už jsem jí našla..xD Ae ted zas potřebuju film Stmívání s českejma titulkama,ale v partech...aby nebyl celej najednou..nevíte o něčem plss? Už jsem otravnáá..já vim..xD
  • domnika

    NEJ FILM!

    Podle mě je ten film upee BEST! Strašně se mi líbil!!! Knihu jsem ještě nečetla, ale půjdu si jí koupit ;-) :D
    • Re: NEJ FILM!

      Knihu si kup, uvidíš kolik ti toho chybí aby jsi poznala pravé Stmívání;)
  • Lidi nevite kde bych mohla stahnout stmivani 4 z ulozto mi to nejde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit