Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hilarynka125

    Bude i pokračování?

    myslíte že bude i Twilight 2 ??? *3*
    • kiki.nnka

      Re: Bude i pokračování?

      2. díl je New Moon, ne Twilight 2 :) New Moon- nový měsíc
    • Re: Bude i pokračování?

      Já jsem někde četla že ano.
  • Filmecek stmivani

    Ahoj prosim vas lidi nevite nekdo kde bych mohla najit film stmivani ke stazeni?nikde to nemzu najit napiste mi prosim co nejvice stranek nebo i pres programy treba.diky moc:) *4*
  • vandasek

    Jablko a Twilight

    hele lidi co má stmívání společného s tím jablkem? *7*
  • b.e.t.u.l.i

    pokracko

    ahojda lidicky kdo by mel zajem precist si moje vlastni pokracovani k rozbresku napiste a rada vam dam odkaz.. *3* chtela bych znat vase nazory na to *15*
    • Re: pokracko

      urcite v tom pokracuj,cetla jsem vsechny tvoje povidky,jsou fakt super *4*
    • mysak.kol

      Re: pokracko

      četla jsem to a je to hrozně hezký, mrzelo mě, že to tak rychle skončilo, ale snad budeš pokračovat a já si přečtu víc. jen bacha na opakování slov, ale jinak skvělé. líbilo se mi to *5* *3* *3*
    • Re: pokracko

      Ahojky....určitě bych si to chtěla přečíst, ale nevím kde?? kdepak je odkaz?
      • b.e.t.u.l.i

        Re: Re: pokracko

        http://www.stmivani.eu/10-fanfictio n-od-vas/temny-uplnek-1-ztrata/
        ta dy *15* a jestli se vam to bude libit dejte vedet a ja vam poslu dalsi odkazy nebo si to muzete najit samy :D
        • andrea3518

          Re: Re: Re: pokracko

          ¨Tak já se taky připojuju a dávám sem odkaz na tu svou (je to blbost, ale budu ráda když si to přečtete už mám 6 kapitol) http://www.stmivani.eu/10-fanfictio n-od-vas/dead-live-1-kapitola/ *14*
          • b.e.t.u.l.i

            Re: Re: Re: Re: pokracko

            je to tvoje ctu a je to moc pekny *15* jen skoda ze to nezverejnujes moc casto... vzdycky se nemuzu dockat dalsi *9*
    • lidus5

      Re: pokracko

      Je to pěknééé! Mě se to líbí moc!! Pokračuj... *4* *3*
  • Film

    Ahoj prosim vas moc moc kdybyste mi mohl kdokoliv poslat film stmivani na email: jana.lutkova@seznam.cz nebo stranku kde to jde stahnout tak byste byli skveli,prosim prosim dekuju *3* *4* *14* *4*
  • jjjj

    Ahojte všecí chtela byjsem jse zeptat s kým teda bude Bella jestli s Edwardem nebo Jacobem!!!mužete mi prosím odpovedet dekuji
    • Re: jjjj

      Ahoj Míšo Bella samozřejmě bude s Edwardem ale přizná si že miluje i Jacoba ale Edwarda více mno....a s Edwradem to v Rozbřesku potvrdí oficiálně
      • Re: Re: jjjj

        já to pochopila tak, že ho miluje renesmee ne bella jako jestě než se narodila tak ho k sobě přitahovala a vypadalo to jako by ho balila bella. no toe divný chápu že ste asi ten můj příspěvek nepochopili nevim totiž jak bych to řekla prostě si přečtěte knižky a pochopíte ja už je mam všecky přečteny krom 12 kapitol pulnocniho slunce ale du uz na to *1* *14* *14* *14*
        • debussygirl

          Re: Re: Re: jjjj

          A ty máš půlnoční slunce celý??
          • Re: Re: Re: Re: jjjj

            mate nekdo midnight sun (pulnocni slunce) ale cele??? napiste na email LIZ4@seznam.cz diky
  • ...twilight saga...

    takže tenhle film se ve srovnání s knížkou vůbec nepovedl...knížka je úžasná...nelepší..vim že to nejde udělat přesně ale mohla se ta režisérka aspon snažit ne? *16* ale kdybych to neměla porovnávat s tou knížkou tak je ten film moc pěknej akorat trošku zamtenej..asi to chtěla mít víc akční *15*
    • Re: ...twilight saga...

      jn mas pravdu taky si to myslim
    • Re: ...twilight saga...

      to máš pravdu že je knížka lepčí a hezčí a já než se kouknu na film tak si radši přečtu knížku!!!!!! *1*
    • odysseus

      Re: ...twilight saga...

      je pravda ze knizka mi prijde lepsi,ale ten film je taky moc dobre...oni ho nemohli udelat stejnej jako knizku..a)bylo by to moc dlouhy b)kdo by na to chodil? a podle me jsou tam fakt uzasny efekty a tak...treba ty skoky v baletnim studiu nebo to lezeni po stromech... a ver mi, ze se ta rezizerka urcite snazila *1* *4* *1* *4*
  • vandasek

    twilight

    ahojki plsky neumim stahovat filmy a tak jsem chtela poprosit jestli yb jste mi nekdo neposlal ten film treba mailem esi to de dik za odpoved
    • elik.cmelik

      Re: twilight

      Ahojky,klidně bych ti to poslala ae do mailu se to nevejde je to na to moc veliký *9*
      • vandasek

        Re: Re: twilight

        aha *9* a kde jsi to stahla?hlavner mi uznikdo nerikejte uloz.to bo tamje prekrocen nejaky vat nebo tak neco
        • abigail113

          Re: Re: Re: twilight

          Já jsem film stáhla přes torrent na www.isohunt.com Je to celkem rychlý, spolehlivý a žádný omezení jako na uloz.to
  • ahoj holky či kluci přeju vaselé vánoce a šťestný nóvý rok se stmíváním
  • b.e.t.u.l.i

    twilight :)

    cawes :) chtela bych se zeptat tam v jidelne jak ji edward rika ze co kdyz neni hrdina ale padoucj nebo ta nejkak ... rika Whai if I´m not a superhero nebo jeim hero? *4* diky :)
    • ferrerrka

      Re: twilight :)

      rika hero:)
      • b.e.t.u.l.i

        Re: Re: twilight :)

        jj jasne dik *3* sem si to taky myslela ale tady je totiz na nejaky tapete superhero a to mi prislo divny...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit