Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miss.pajinqa

    Good

    No twilight upe good filmek. Nejdřív jsem si myslela že to bude blbbost *9* ale pak jsem se na to přece jenom podívala. A neměla jsem slov. Good filmek *4*
    • lucik200

      Prestante sa naparovat dabing vas je priserný!

      Milý Česi som zhrozena vaseho dabingu, meli by ste s tým niečo urobiť ... dela vam to hroznou ostudu hlavne na Slovensku si z vás robí srandu!
      • Re: Prestante sa naparovat dabing vas je priserný!

        hee slovensko má čo řikať tkže si tady na nás nevotvírej hubu !!! vy ste teda wo proti nám tk úžasný ze si este budete vyskakovat jo??? *1* *1* *1* já bych zalezla na slovensko a mlcela. nechte nás na pokoji *4* jestli se vám to nase nelíbí tk si t predabujte slovensky a čumte si na to treba do zblbnutí.v cesku si zase deame prdel z vás tkze je t vyresený. podpořte mě češi!!! *15*
      • petulkamilashekpsmj

        Re: Prestante sa naparovat dabing vas je priserný!

        máš absolutní pravdu.Dabing máme příšernej,bohužel s tím nic dělat nemůžeme.Na druhou stranu se mi jiné filmy líbí víc nadabovaný v češtině než ve slovenčtině,protože vaši dabéři mají takový tišší a jemnější hlas.prostě ne moc výrazný.Např. Harry Potter se mi ve slovenštině vůbec nelíbí.Je to věc názoru.Samozřejmě většina Čechů bude chránit česky nadabované filmy.Slováci naopak....
      • nik011

        Re: Prestante sa naparovat dabing vas je priserný!

        co ti je do toho di si na nejakou slovenskou stranku a tady neopruzuj, jinak tenhle dabing je fakt hroznej:(
      • anyxx

        Re: Prestante sa naparovat dabing vas je priserný!

        HaHa,widěla sem Báthory w slowenčtině-božhe můj ty waši dabéři sou na hown* a když sem slyšela jk nějakej wáš maník dabowal Jirku Mádla *1* chudák Jirka, ste z něj udělaly úpe debila! tady jk mluwíte wy a použíwáte naše slowa,akorát ste je přeměnily *8* ,Lačééés
      • luida

        Re: Prestante sa naparovat dabing vas je priserný!

        Hele Slovensko taky není svatý!!!!! To Slovensko se ve 2.světový dalo ze strachu k Hitlerovi!!!! A pak jste prosili, abyste se zase mohli k nám připojit!!!
  • Hlasujte!

    ahojky hlasujte pro nej filmik tady http://pinkqueeen.blog.cz/0903/new- soutez
    dikec ...a ahojky =)))
  • lucik200

    Nevim co mate?

    Nechapu co mate porad s tim dabingem,ted jsem shledla film poprve s dabingem cesky,sice nemohu srovnavat s nemeckou verzi,ale neni to nic tak hrozneho!!!Me se to zda jako normalni nadabovanej film!Podle me odvedli slusnou pracu! *4*
    • lucik200

      Re: Nevim co mate?

      Vubec ta nechapu! S českým dabingom je to fakt hruza ... myslela som si.že češi dabuju o hodne lepe! A nechapu proc tady pises nemeckou verziu keď sa to natočil v Anglii! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    • Re: Nevim co mate?

      no tak když jsem to viděla po prvé tak jsem to viděla originál (několikrát) a když jsem se na to koukla s dabingem tak jsem si na to nemohla zvyknout...ale nakonec jsem si zvykla, protože mě neba číst titulky...Ale jinak jsem na netu našla jak to dabovali španělé a francouzi atd.. no to by jste měli tepr sslyšet *14* *10*
    • kajinek011

      Re: Nevim co mate?

      slušnou práci?Ty si ze mě děláš srandu? Sice jsem ten film viděla asi jen tak 3x, tak když jsem ho zapla s tím českým dabingem,málem mě kleplo. První hlas co jsem slyšela:Bella, no fajn to ještě nebylo tak strašné.Zkusila jsem to přetočit dopředu,tam edward, no to už bylo horší. Ale Alice, no konec, když jsem viděla jak skočila tím oknem a pak promluvila..jaj. Dyť ti co určovali dabing ani pořádně nevěděli o čem to je, nepochopili smysl jejich slov a totálně je převrátili, mohli si přečíst aspoň knížku, aby věděli co to je. Ty hlasy bych možná pak nějak překousla...
      • misicka24

        Re: Re: Nevim co mate?

        To jsi fakt děláš srandu! Byla chyba se podívat první z Dabingem jinak by jsi viděla a hlavě slyšela ten rozdíl a jak oslovují Alici. No málem mě kleplo! *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • lucik200

    Jáááá A film

    ten film je biží.....jsem do něj přímo zamilovaná
  • adi

    I loveee Twilight *14* *14* *14*
  • stmívání

    fakt senza filmík nejlepší co sem kdy viděla.!!!Těšim se na další díly!!!
    The best.... *14* *1*
  • =)

    Mám strašně ráda tenhle filmík.. *14* Je opravdu dobrej.. *14*
  • lajla

    ...

    Hele prosím newíte jak se jmenuje ta písnička co hraje úplně na konci?jak běží titulky...dík za odpovědi :) *3*
    • píseň u titulků

      Ta písnička co hraje při titulkách...je od Linkin Park - Leave out all the rest...nevim jestli se to tak přesně jmenuje... *3*
    • pajuska87

      Re: ...

      Jak běží titulky to si nepamatuju,ale vím, že jak to končí,jak spolu tančí v tom altánku tak to je Flightless Bird, American Mouth (Iron & Wine) *3*
      • lajla

        Re: Re: ...

        Mno a přesně potomhle tam ta písnička je...jak de ze schodů ta Victorie tak jsou tam takový bubny jakoby a takowej tenkej hlas tam zpívá :)
  • eliot

    Hnus!!!!!!!

    upa nejhorší film na světě sladák až to bolí!!!!!!!! no prostě fuuuuuuuuuuuuuuj forever !!!!! *5* *5* *5*
    • sell

      Re: Hnus!!!!!!!

      každý má svuj názor ,ale nemusis to rikat na verejnosti protoze nikdo to ma hodne rad *14*
    • your-darling

      Re: Hnus!!!!!!!

      pro někoho..jako třeba pro tebe??
      pro fanoušky dokonalej slaďák... *4*
      pro mě až moc sladkej,ale přece úžasnej... *14*
  • twilight- je nejlepší- podívejte se

    ahojky.. dlouho jsem sem nepsala... twilight je podle mého názoru ten nejlepší film a předpokládám, že new moon bude ještě lepší... jinak jsem vám sem chtěla napsat adresu mého blogu, kde najdete vše o sáze a o samotných hercích.... www.nessie-cullen.blog.cz .... doufám, že vám nevadí, že jsem sem dala odkaz :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit