Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zanesskaaaa

    Díly

    Ahojte nevíte kolik pokračování má ten fil jako jestli toho je vííc děkuji za odpovd.. jináč hrozně hezkej fil a hlavně Edward *14* *14* *14* *14*
    • Re: Díly

      Tohle je série...knížky a pak je podle toho natočenej film...1.díl:Stmívání 2.díl:Nový měsíc 3.díl:Zatmění 4.díl:Rozbřežek ...nejlepí filmík *4* *14* *14* *1*
    • Re: Díly

      myslim ze bude mit 4 ale nevim to jiste vim jenom ze jsou 4 knihy stmivani,novy mesic,zatmeni a rozbresk tak by to mohli udelat filmy podle knih stejne jako udelali stmivai *4*
      • kikinecka.kikisek

        Re: Re: Díly

        ahoj jeste je myslim ze patej ted newim jaks eto jmenuje ale ma to bejt jako prvni dil ale z pohleda edwarda jiank rozbresk je uplne konecnej co se tyce belly, edwarda a vsech ostatnich... jo a jeste ale se ta knizka nenapsala protze spisovatelka ji psala ael pbejvila se na netu tak to spisovatelka oddalila na dobu neurcitou (napsani ty knizky) ahoj
  • že se někdo hlásí na jiné jméno a když to někdo zjistí tak už se nepřihlásí
  • deniska-l

    hlasuuujte!!!

    ahooojky chtěla bych vás všechny poprosit, abyste hlasovali pro Roba http://www.accessatlanta.com/entert ainment/content/entertainment/stori es/2009/02/09/pop-culture-vampire.h tml má nějak málo hlasů *9* tak díííky že pro něj hlásnete budu moooc ráda *3* *5*
  • jeto supééééééér fimík......................... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5*
  • je to šupa film

    je to nejlepší film kterej sem kdy videla byla sem na tom dokonce 2krát v kině mocinky moc se mě ten film líbí
  • volse

    12 kapitola

    ahoj lidi pls nemáte nekdo 12 kapitolu midnight sun dekuji na volsanska1@seznam.cz *3*
    • mut.com

      Re: 12 kapitola

      ahojik,prosimte,ja mam jen jednu kapitolu midnight sun,muzes mi poslat ten zbytek co mas????nikde to nemuzu nejit...bylo by to super...lepsi na icq 353 999 709 , *3*
  • mysak.kol

    http://seventeen4ever.blog.cz

    mám na blogu bleskovku, tak se zapojte. Hurá do boje....dík
  • článek...

    Lidičky přečtěte si tohle....to jsem náhodou objevila na myspace...http://dailyfill.com/news /Kristin-Stewart-Denies-Shes-Dating -Robert-Pattinson-Which-Means-Theyr e-Probably-Dating/14902/6/ *1*
    • kikinecka.kikisek

      Re: článek...

      ahoj hele mohla bys mi sem napsat o cem je ten clanek??ja nejsem zrovna dobra v ajine a proste si to neumim prelozit....dekuji moc *4* *4* *4*
      • Re: Re: článek...

        no ze Kristen Stewart nemůže zastavit mluvení kolik asi má ráda její představitel. A ona nemůže zastavit rčení oni nejsou položku.

        "Rob a já jsem dobří přátelé. My jsme prošli přes hodně společně, tak my cítíme velmi blízce, " STWEART říká její hrát v Nylon MAGAZINE'S březnová záležitost.

        "Jestli my jdeme ven na veřejnosti, každý malý detail je prohlédnutý, mít rád způsob jak já stojím vedle něho. A to je jako, já znám tohoto hocha opravdu [doplněk] dobře, " ona říká. "To je jen přírodní že my druh sklánějící se na sobě navzájem, protože my jsme dán do plechovky ne zastavit mluvení kolik asi má ráda její představitel. A ona nemůže zastavit rčení oni nejsou položku.

        "Rob a já jsem dobří přátelé. My jsme prošli přes hodně společně, tak my cítíme velmi blízce, " STWEART říká její hrát v Nylon MAGAZINE'S březnová záležitost.

        "Jestli my jdeme ven na veřejnosti, každý malý detail je prohlédnutý, mít rád způsob jak já stojím vedle něho. A to je jako, já znám tohoto hocha opravdu [doplněk] dobře, " ona říká. "To je jen přírodní že my druh sklánějící se na sobě navzájem, protože my jsme dán do většiny … psychiatrický případ situace."

        Stewart a PATTINSON bude repetici jejich role za soumraku pokračování, nov, který začíná filmování v březnu a je nastavený na otevřít v listopadu 20, 2009. Třetí film v sériích, zatmění, přijede červen 30, 2010.

        A do té doby, oni budou přiřazení typu navždy a nikdy nebude pracovat znovu, tak oni mohli také shromáždit se.
        nejvíce … psychiatrický případ situace."

        Stewart a PATTINSON repetice jejich role za soumraku pokračování, nov, který začíná filmování v březnu a je nastavený na otevřít v listopadu 20, 2009. Třetí film v sériích, zatmění, přijede červen 30, 2010.

        A do té doby, oni budou přiřazení typu navždy a nikdy nebude pracovat znovu, tak oni mohli také shromáždit se.

        To je fakt stručný... *1*
    • Re: článek...

      pošli ho znovu
      • Re: Re: článek...

        Mrkni se na www.dailyfill.com...tam je ten článek na hlavní stránce...už jsem o tom psala na lidech.cz
    • Re: článek...

      No ten odkaz nefunguje...tak se spis mrknete na dailyfill.com-tam je to jako clanek na hlavni strance...nechapu proc se mi to predtim blbe nakopirovalo.. *7*
  • sisineszka17

    apotamkin

    nevíte někdo tu stránku jak tak bella našla něco o tom apotamkinovy???jestli mi napíšete budu štěstím bez sebe!!!! *9*
    • Re: apotamkin

      Můžeš to najít přes GOOGLE, stejně jako Bella, stačí pokračovat stejně:)
      • luida

        Re: Re: apotamkin

        Hledala jsem to až do 15.strany a pak mě to přestalo bavit! Zkoušela jsem:cold, cold one, cold one:apotamkin a NIC!!! Ale stránku jsem uvedla výše!
    • luida

      Re: apotamkin

      to si asi vytvořili oni kvůli filmu!
      • mysak.kol

        Re: Re: apotamkin

        ty stránky vytvořili kvůli filmu. ve skutečnosti to jsou odkazy na vydavatelství, které vydalo twilight v USA. Někde to psali.
      • sisineszka17

        Re: Re: apotamkin

        možná ale pořádně mě to .... že to nemůžu nikde najít!!!aspoň kdyby to bylo tomu podobný ,ale nikde nic!!! *5* *16* *8* *9* *10*
  • mysak.kol

    noty?

    ahojky, prosím prosím, nemáte někdo notičky na klavír? Jakoukoliv písničku ze stmívání. Byla bych velkým dlužníkem. *8*
    • Re: noty?

      Tady máš noty na Bellinu ukolébavku.. *5*
      http://love-web.blog.cz/0903/bell ina-ukolebavka-noty
      • mysak.kol

        Re: Re: noty?

        hele dík, fakt moc. Mám ohromnou radost a ty mou vděčnost *4* díky díky díky díky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit