Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bella a eduard jsou krásný pár mají krásnou dceru. stmívání je opravdu krásný film máš pravdu Nikolo. mam kamarádku která je do stnmívání blázen můžete dyštak napsat něco o stmívání nebo o eduarduvi a belle, cullenových.( mě se taky líbý alice a jasper *14* *14* *14* stnívání,nový měsíc, zatmění( je škoda že ještě neni v čestině ROZBŘESK,STMÍVÁNÍ 4
  • sisineszka17

    Jen kdyby náhodou...

    teda víte co nemůžu pochopit???že někdo kdo stmívání nikdy neviděl tak jen tak z ničeho nic říká že je stmívání blbost!!!to e fakt blbost! *7*
  • deppimpact

    JACKOB

    Mě by nevadilo,že tam hraje já wim,že vše co dělá je pro Bellu,ale Bella má prostě Edwarda a ten je prostě lepší přiznejme si já ho měla ráda ,ale když řekl,že Cullenovi jsou"SMRDUTÝ PIJAVICE" tak to mě naštval!!!!!! *4*
  • Oficiálí trailer k NM na světě

    Ahojky lidi....už jste ho viděli?? Ten nejoficiálnější trailer k Novýmu měsíci?? bože já z něj nemůžu....kdyby ho někdo neviděl...tadýk:

    http://twilig ht-everyday.blog.cz/0906/upe-oficia lni-trailer-k-new-moon-na-svete
    *14* *14* *14* já už se tak strašně těším *14* *14* *14*
    • Re: Oficiálí trailer k NM na světě

      oprava: *7* *3*
      http://twilight-everyday.blog.cz/0906/upe-oficia lni-trailer-k-new-moon-na-svete
      • Re: Re: Oficiálí trailer k NM na světě

        Sry lidi furt mi to nák přeskakuje takže snad konečně:

        http://twilight-every day.blog.cz/0906/upe-oficialni-trai ler-k-new-moon-na-svete
        • Re: Re: Re: Oficiálí trailer k NM na světě

          Ale já už se z toho zblázním...furt mi to tam hází mezery...snad to už konečně půjde
          http://twilight-everyday.bl og.cz/0906/upe-oficialni-trailer-k- new-moon-na-svete
          • Re: Re: Re: Re: Oficiálí trailer k NM na světě

            Sry lidi ale nejde to....

            prostě si najeďte na www.twilight-everyday.cz (bez mezer - pokud tam zase nenaskočí) *3*
            a v menu pod new monn to najdete *1*
  • ducker

    Dabing

    Čaute lidičky nevím proč každému vadí dabing mě se zdá být uplně v pohodě jasně že to není jako jejich pravé hlasy,ale dá se to taky. *14*
    • lucypotter

      Re: Dabing

      když jsem viděla poprvé film s českým dabingem,přišlo mi to divný,hlavně ten Edwardův hlas,ale už jsem si zvykla *4*
      • ducker

        Re: Re: Dabing

        Já nevím jak vám ale mě se ten dabing líbí nemám nic proti němu ani v nejmenším *3*
  • Super !!!

    To je bestovej film.. viděla sem to jen na netu s českýmy titulky ale stejně!!! škoda že sem to propasla chtěla sem na to jít do kina :(.. těším se na pokraování new moon!!!
    • pink.princess.-.

      Re: Super !!!

      Ahojky..kde to je na netu s českejma titulkama? Já to nemůžu sehnat..:( Pls poradtee...
    • flauerr

      Re: Super !!!

      jo to má být prý síla zkoukni pokud si to ještě neudělal/a triler ale pozor oni do toho míchal na youtube i jiný filmy s nima myslin roberta a kristen "tester trailer new moon"
  • Twilight: The Complete Illustrated Movie Companion

    Holky, help!!!!!
    Nevite prosim kde se da koupit knizka Twilight: The Complete Illustrated Movie Companion ???
    Nasla jsem jen odkazy na americke nebo anglicke stranky.Na neoluxoru je to vyprodany...
    Nevite nekdo kde se to da koupit v CR???
    MOC DEKUJI!!!
    *14*
    • mysak.kol

      Re: Twilight: The Complete Illustrated Movie Companion

      ahojky, knížky nevím, ale já si je stáhla z netu. Taky se to čte fantasticky, pokud ti neva nepohodlí. Já to hltala tak, že mi prostředí bylo fuk. Jestli chceš? *3*
  • atrtrfuzi to nemá být horor ale romantika když máš rad/a horory tak se déívej na horory ale ne na stmívání jasný.DOUFÁM ŽE SE MNOU VĚTŠINA SOUHLASÝ ŽE TI CO MAJÍ RÁDI HORORY TAK SE MAJÍ KOKAT NQA HORORY A NE NA ROMANTIKU
  • ahoj holky ty co milujete stmívání tak pošlete hlas na jméno love
  • hledáme fanoušky

    ahojky ve spolek ! hledáme nové fanoušky pro Stmívání a Nový měsíc *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit