Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • roxanda

    stmívání

    ahojky holky... film jsem videla jednou v kine a asi petkrat na internetu... *1* , ted ctu treti dil a je to uplne luxusni... nevíte nahodou nekdo, kdy by stmivani melo vyjid na dvd??? a jestli nekdo ma nejake informace o novym mesici, tak jestli mi je nekdo pisne... moooc dekuji za jakoukoli odpoved... *4* *1* *1*
    • debussygirl

      Re: stmívání

      Já sem film v kině viděla 2x a je to ten nejdokonalejší film na světě a na internetu aspoň 20x. A teď sem třetí díl dočetla a máš pravdu je super. Někde jsem četla že by Stmívání mělo bejt na dvd až v dubnu a Nový měsíc v kině až koncem roku :-( zatím se měj papa *3*
      • elik.cmelik

        Re: Re: stmívání

        Ano,Stmívání je skvělej film viděla jsem ho milionkrát!Přečetla už jsem všechny 4 díly a je to naprosto dokonalý!Premiéra Nového měsíce by měla být v Listopadu v ¨ČR v prosinci. *9* Kdo si počká ten se dočká! *4* *14*
  • SSUUPPEEEEEEEEEEEEEEEERRR

    Miluju Robíka teda edwarda *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zuza-nyje

    Prosím pomoc

    Ahojky, potřebuju někoho kdo četl celou ságu stmívání a zná jí dobře...Potřebovala bych s něcím pomoct, celkem to chvátá...Prosííím písněte někdo do vzkazů mooc to potřebudu, budu mooc vděčná tomu kdo mi pomůže prosím...
    • pikus.l

      Re: Prosím pomoc

      Jsem tu děvče tak se ptej *7*
  • Nemáš vůbec zač Kiki
    Jo a taky se těšim na 4. Rozbřesk :)
    Sem jdna z největších faninek ♥ *14* ;)
  • co si přejete na vánoce? *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • b.e.t.u.l.i

    Rozbresk

    tady na osobnostech jeste rozbresk neni co :D :(
    • nanny.18

      Re: Rozbresk

      Ne a není tady ani Zatmění a ten 5 díl
  • já si přeju něco stmívání já totíž stmívání žeru a moccccccccccccccccc *14* *14*
  • Trochu zklamání

    Tak jsem byla včera v kině na Twilight a mé pocity jsou následující:
    Ze začátku jsem se trochu lekla, jestli to nepřeženou s akčností, ale mé obavy byly zbytečné.
    Edward je v knížce popisován jako charismatický, pohledný mladík, ale Robert ani trochu charismatický není! Je to pouze hezoun, co v každé scéně vypadá, jako že se rozbrečí.
    Vadily mi retrospektiva (pohledy do minulosti). Nevypadaly reálně. Při scéně, kdy Carlisle proměňoval Edwarda jsem se smála přes celé kino, jelikož to vypadalo, jako scéna z nějakého gay filmu *1*
    Běh Edwarda s Bellou na zádech radši nebudu komentovat.
    Pro ty, co nečetli knížku občas může být něco nějasné, občas jsou ve filmu vynechaná místa, která něco vysvětlují.
    A teď konečně k tomu, co se mi líbilo.
    Moc se mi líbilo ztvárnění a vybrání herců Cullenovi rodiny. Obzvlášť Alice *3*. Také se mi líbilo prostředí, ve kterém bylo natáčeno, působilo magickým a přitažlivým dojmem. Ve filmu byla pěkná hudba.
    Kirsten skvěle ztvárnila Bellu, nemám jí co vytknout.
    Nejvíce se mi však líbila scéna s baseballu, tu si budu ještě hodně dlouho pamatovat *14*
    Celkově mě film trochu zklamal, čekala jsem, že bude více realistický, ale přijde mi, že film trochu ztrapňuje čtenáře knížky. Já jsem ale moc velký kritik, takže už končím *3*
    Celkově bych filmu dala 8 hvězdiček z 10.

    PS: Nevíte někdo, kdy vyjde Rozbřesk? *14*
  • Mrs.Wesley
    Já bych řekla že se jim nejvíce povedl první díl a docela i druhý ale ty další dost odbili
    • a už jsi zase dady ty jsi fakt FŠUDE!!! *15*
      • Mrs.Wesley
        *1* já vím
      • Mrs.Wesley
        No a?*10*
  • Nádhera!!

    Opravdu moc krásnej filmeček. Nikdy mě žádný film nezaujal jako tenhle. Fakr nádhera....ale co nebudu se opakovat :-P Asi ani nemam zmiňovat, že jsem taky celá blázen do Edwarda *1*
    • leila00

      Re: Nádhera!!

      To já taky XD Edward je úžasnej a film taky *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit