Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katula96

    já teda spíše chválím

    můj nový nejoblíbenější film,už se těším až si koupím i knížky,ten film mě prostě dostal.díky stephanie meyerová!!!!!!!!!!!!!!!
  • Já vím to teda je i sama sebe jsem se překonla to víš stmívání dělá divi
  • DOTAZ

    Hey, je Stmívání, Nový Měsíc, Zatmění, Rozbřesk a ještě něco?:D Díky :))) *4*
    • anca.trhla.anca

      Re: DOTAZ

      Achoj!!!Hele 5 knížka je ale vůbec se newí jestli se vidá:-D Je psaná z pohledu Edwarda:-D je už napsaná a Robert si jí musel přečíst aby se dobře dostal do role!!Ale newíse jestli se tato knížka vidá ani není officiální název. *4* *4*
      • Re: Re: DOTAZ

        Díky :)
  • sda

    sad
  • chickenka

    New Moon

    Já sem někde četla, že New Moon má být v kině až v roce 2010!? *3*
  • dsa

    sad
  • rozbřesk 2část... wow někde jsem to našla když jsem dávala vyhledavát rozbřesk k přečtení... jinak koupit knížku jedině... *4* i když v knihkupectví je to zrovna vyprodáno *7* ale přes net se to dá sehnat... http://rozbresk.tk/ heslo :praha (malím písmem) jestli teda máš namysli toto *3*
    • no myslim fil :)
      • film 2díl rozbřesku ještě není... :-/ škoda , až někdy v listopadu bude jinak ukázky by prý měli být teď v únoru
  • antiks

    NEJLEPŠÍ

    HEJ TAK TOHLE JE FALT BOMBA VČERA JSEM NA TOM BYLA POPRVÉ A JSEM NAPROSTO UCHVÁCENÁ MYSLÍM SI ŽE SE MNOU BUDE KAŽDÝ SOUHLASIT UPLNĚ HO MILUJU JE TO TEN BEST FILM JAKÝ JSEM KDY VIDĚLA I LOVE TWILLING
    • bellunqa

      Re: NEJLEPŠÍ

      Já to viděla nedávno ... jojo máš naprostou pravdu, upe to bylo nejlepší ... :) ete to ci vidět, ae škoda, že už ne v kině :( prostě to bylo upe bomba! xD
  • stmívání - hra

    Ahoj lidi..... pojďte si zahrát hru Twilight..... možná to znáte, pokud někdo chodí na abarin
    táákže.. je to ve psané verzi, přihlásíte se, vytvoříte postavu, zapíšete se do jeskyně a hrajete = píšete co postava dělá, mluví atd.....pokud byměl někdo zájem přihlaste se pls pls na abarin.cz, vytvořte si postavu, pak najeďte na
    http://www.abarin.cz/verbiri/defa ult.asp?action=ShowSelected&id=4948
    a zapište se....doufám že chápete *1* tak pls pls přihlašte se někdo (hlavně si přečtěte podmínky jeskyně oki?) *3*
    • Re: stmívání - hra

      Pokud by ta stránka někomu nešla tak najeďte na abarin.cz na verbíři a najeďte na Twilight....tam už to najdete *3* *3*
  • Je nejlepší *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit