Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rowenova

    k Twilight

    Knihy jsou super a film Stmívání se jim opravdu povedl :))) *14*
    • Re: k Twilight

      jj moc kwasny ted ctu rozbresk a uplne nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *15*
  • 99.christina

    Stmívání

    Sem tady =)
    • n-abby-sciu

      Re: Stmívání

      Taktéž... je tady ještě bellinka?
      • 99.christina

        Re: Re: Stmívání

        Nevím , psala před chvílí ještě na Kristen, doufám že dojde a okdud jsi ty?
        • n-abby-sciu

          Re: Re: Re: Stmívání

          Jsem z jedné malé vesničky, kousek od Frýdku-Místku.
          • bellinka

            Re: Re: Re: Re: Stmívání

            ¨no jasne muzem ja mam 452976128
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Jo..kazdopadne me to bavi!=D *15* *15* *15*
            • sisineszka17

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              TO E SUPER NE? *1*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              jj dcl se rozjizdime=D
            • sisineszka17

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              jejda tady se to pořádně rozjíždí!
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Ok, už tě mám v kontaktech. *3*
          • 99.christina

            Re: Re: Re: Re: Stmívání

            Tak to se na premiéře uvidíme =) =) Ale asi se nepoznáme no =D =D =D
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Za chvilku jsem zpět, kdyžtak můžeme pokecat na icq, mám ho na profilu.
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              jasny chapu me tam asi nejvic rozesmala to zlomeni ruky! *15* *15* *15* to me fakt rozsekalo! *15* *15* a ejste jka on Bello zapomela si(bouchne do hrudi) jsme vlkodlak *15* *15* *15* (nwm presne jak to tam je) *15* *15* to me opravdu dostava *15* *15*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Dobrou noc a krásné sny. *3* No stydím se, že jsem na to zapoměla a jak já naprostý "Twilightolic" na to můžu zapomenout? Zatmění je prostě vtipné... šachy - Edward x Alice, stan Edward x Jacob a Bellino "můj Jacobe", Jacobové snažení a zloměná ruka belly. *1* Taky ten pokus o "větší sblížení s Edwardem" a následný kompromis... je toho ví, ale teď mě napadlo prostě tohle
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              proc se stydis? *15* *15* *15*
              ..proc mas Zatmeni nejvtipnejsi? *15* *15*
              ...
              Paaa dobrou noc
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              ok už musim ahojte
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              No vidíš, tak teď se upe stydím, protože to je moje 2. nej... *9* Pro mě je to taky tak s NM akorát, že Zatmění mám jako nejvtipnější a Rozbřesk jako nejzajímavější, no a Stmívání jako asi nejromantičtější. *4*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              ja tedA Bella's Lullaby!:):)
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              ja jaksi nestiham odepisovat *15* *15* *15*
              .....
              jj bude to zajimavy ale zase NM bude nejsmutnejsi!:)..a zatmeni nejromantictejsi a Rozbresk asi nejvtionejsi protze s ebudu smata le tayk to bude takovy to jau...az ji treba praskne to zebro!.. *9* *9* *9* *9*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              A zase (jako každý večer) si pouštím moje písničky... jak soundtrack, tak i the score - ty naprosto zbožňuju. Máte nějakou oblíbenou soundtrackovou? Já miluju Full Moon, neopovrhnu Supermassive black hole z baseballové scény, Decode a Eyes on fire...
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              NM je asi jediná kniha, u které jsem vážně brečela... spíš je celkem zábava mě u čtení sledovat, buď se směju, chichotám, nebo si nahlas říkám "ale to ne"... prostě tolik různých emocí... *4*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              bellinka
              no tak ta postelova pasaž bude užasna *1* ale nato si budeme muset ešte počkať *1* *1* a poriadne dlho ale stoji to zato nie?? *15* *15*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Taky jsem strašně zvědavá, ale mnohem víc jak to bude všechno v Rozbřesku... ale pššt, ty jsi to ještě nečetla ne? To bude teda něco. Těším se jak malé dítě... Asi nejzajímavější scéna z filmu to bude. *1*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              n-abby-sciu
              to je proste natom to najlepsie ked mas vlastne knihy možes si ich zobrat hocikam a citak kolko krat chceš *1* a ja som tiez vela krat pri nejaky pasazach zacala plakat... proste niektore som nemohla len tak prejst aby sa mi aspon hlas nezatriasol...
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Jo jo presne tak ja jse taky brecela pri cteni porpvy NM!..bylo to dojemny!..ale teda ne zrovna u too jka Edward odesel!=D *15* *15* *15*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              presne presne tak!!=D..ano ano ano *15* *15* *14* ...Jo presne ta jak tam bdudou spat dyz jsem to cetla jak budou ve 4 uz spolu jako spat tak si rimam no jsn sy to budou v postely budou se libat no a to jak to zrovna budou delat tak se zatmi a najendou bude rano!=D *15* *15* *15*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Já jsem dneska zase začala číst New Moon a už to ani nepočítám po kolikátý. Jsem teprve u 4. kapitoly, venku je hezky, a tak jsem si to četla jen tak na chvilku. Ale u 3. kapitoly, kdy si vždycky vzpomenu na moje první čtení New Moonu a jak jsem měla slzy v očích a u slov ŘÍJEN, LISTOPAD, PROSINEC, LEDEN jsem se prostě rozbrečela, se zamyslím jaké jsem měla první pocity z těch knih... naprosto úžásné, mohla ybch to prožívat znovu a znovu. *4*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              no tak to sme dve ale ako vidim sme obe tvrdohlave tak by sme si aj ponadavali a to nechcem v žiadnom pripade *15* *15* *15* ale Jacob je krajsi ako Edward podla mna... no to som aj ja cakala ze bude najak moc zranena... a som zvedava ako daju v 3 tu pasaž co chcela Bella po 1 krat spať s Edwardom *15* *15* to tam predsa musia dať *15*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              No o to se raci ain nepokousej jo!...ja jsme v tomhle dost zakerna!!takze nerikej dvakrat! *15* *15*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              jj ale je to hrozny jak tam vynechavaj jestli v NM nedaj pste jak to tam je tak ja budu dcl nasrana!...
              i na tech motorkach ja cekal ze se Bella vyseka vic! *15* *15* *15* jako ne ze ybc ji to pralal ale tam to psaly jak jela rychle *15* *15* *15* a pritom pak se skoro nevymlatila *15* *15*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              bellika hadať sa stebou to by ma nikdy ani nenapadlo *15* *15* *15* nechcela som ta urazi ked už tak *15* *15* *15* *15*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              presne postel je postel ja som jednotku precitala ani nie za den mozno 15 hodin dokopy som to žrala strašne *1* a to ked si možes predstavovat to je užasne moja kamoška najprv citala knihy tak ked isla s kina tak bola sklamana ze to nebolo podla jej predstav bohvie co si ta nasnivala *1*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Heleee jeko myslim ze se nebudem hadat o Jacoba nebo o Edwarda dopadlo by to spatne!! *15* *15* *15*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              bellinka daš prosim ta link na ten blog?? *1*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Presne ja kdzy jsme nemela ty knihy tak jsem si je vsechny precetla na netu i Rozbresk protze ten jeste ani nebyl!..a pste pora dkdyz jsem si je precetla poprvy v postylce tak to bylo o necem jinymi dzy jako ja jsme ty knihy mela taky ale pujceny a to je zas e neco jinyho pste vlastni je vlastni a postel je postel"! *15* *15*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              bellinka ako ja nejako Jackoba neoblubujem lebo mi tam nejako zavadza *1* som sa bala ze bella bude snim ked ho ma tak rada ale naštastie to tak nieje to by bolo blbe keby odrazu bude s inym *1*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              som to niekde čitala... hej az za 16 dni naštastie uz to mam objednane tak mi to hned pride ale uz som si stiahla e-book po česky z netu ale takto ma to nebavi citat lepsie je to v posteli *1*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              No jasny no ale pste kniha je kina,presne muzes is to predstavovat§.ale ja jsme blazen ja si ctu kazdej vecir pste ty casti co se mi libi!=D *15* *15* nejcastejs Zatmeni(to jak Jacob a Bella si vyznavaj lasku):):) *14* *14* *14* *14* *14*
              ....
              Od kamosky blogu ma tam skoro kazdej den novinky!:):)
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Tak ta se tam vůbec nehodí. Victoria má mít takový "kočičí" obličej, ne "jsem tak roztomilá, dej mě do výlohy" *1* a myslím, že Rachel je jako Victorie hodné dobrá... no uvidíme, snad je to jen kec.
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Až za 16 dní?? Já umírala, když jsem zjistila, že mi to přesunuli z února na březen. *16* A odkud to máš, že to bude hrát jiná herečka?
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              BRYCE DALLAS HOWARD - no zbohom ved ta sa mi tam ani nehodi poriadne *1*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              n-abby-sciu
              no tak to maš pravdu že bez knihy by film ani nebol len mna štve to ze u nas ešte nevišla 4 kniha az za 16 dni a to ma porazi do tedy *1*
              bellinka
              no uvidime kolko zaujimaveho vynechaju v 2 ale predsa to je jasne film je film to je uplne ine.. ale pri knihe možes snivat a predstavovt si to uplne inak *1*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              bude ji hrat BRYCE DALLAS HOWARD
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              nn bude ji hrat nekdo jiny teda az v Zatmeni!
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Pokud vím, tak Victorii bude hrát opět Rachel Lefevre. to jsem taky zvědavá kolik tam toho bude, sand co nejvíc! *1* Knihy mám o mnohem víc raději, je tam toho mnohem, mnohem více a navíc bez knih by film ani nebyl. *4*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              no jasn ze v dobryy!...ja mam tda taky knihy raci!:)..i kdyz zase Stmivani mam raci jako film nez knihu kniha nejni to pravy!:)..
              ...
              Jo tak jsme s eidvila ze to tam nedaly!..to yb byl nahodou starnda!!
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              no presne ale nic stym uz nenarobime... a to fakt bude hrat Viktoriu nejaka ina herecka??? to bude fakt blbe... a uvidime kolko daju do 2 =D
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Tak jsem tady taky. *4* A s gabi5111 souhlasím, tu pasáž tam klidně mohli ještě vmáčknout, určitě by to bylo takové oživení a ten kdo nečetl knihy by alespoň věděl zase o něco víc.
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              pomlčis ako v dobrom ze?? *1* lebo knihy su ovela lepsie a napriklad nechapem preco vynechali tu pasaz co robili ten pokus aby zistili krvnu skupinu to by sa podla mna do filmu uplne hodilo...
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              jj je!
              No jako o celym filmu nemluvim a o knizkach?!..raci pomlcim! *15* *15* *15*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              no tak ta hlaška je fakt podarena *1* ale aj tak zbožnujem cely film a knihy ešte viac *14*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              jj me se nejvic libi pste La Push baby! *15* *15* To je nejlepsi *15* *15*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Tak já teda taky leím do peřin. Dobrou noc a krásné sny... *4*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              La Push baby, La Push. Pojedu, když to přestaneš říkat. Moc oblíbená hláška. *1*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Nerada to rikam ale jsme ospala jak pes *15* *15* *15* *15* *15*
              Takze taky pobezim ale zitra prijdu!:):)..takze se ozvete kazdej kdo tu bduete *15* *15* *15* *15* Tak dobrou noc a krasne sny *14* *14* *14*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              asi tak nak *15* *15* *15* La Push baby *15* *15* *15*
              ....
              achjo no tak papa no jasn yze plny upiru a vlku jakoo *15* *15*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Doboru a díky, to bude další pěkný sen. *4* *4*
            • 99.christina

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Dobře, tak já ti zítra napíšu a nějak se domluvíme =) Já už dneska letím =D =) Tak ahjte, mějte se pěkně a sny plné upírů *1* *1* *1*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              A vlk v La Push. *1*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Vy o vlku a vlk za humny *15* *15* *15* *15* *15*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Stmívání

              Asi ne, ale kdyžtak se můžeme třeba domluvit přes icq, já sama třeba ani nevím jak některý lidi co s nima jdu vypadají, no hlavně že jsou fanoušky a znají třeba mou kamarádku, která je jedna z těch co tohle zařizují. *1*
  • maia.xx

    Nejuzasnejsi filmik na svete!!!

    Nejdriv sem myslela ze na to nepujdu, ale jak sem se pozdejc presvedcila byla by to hrozna chyba!Ten film je stokrak, tisickrat lepsi nez cela ta saga o harrym Potterovi. *14*
    • pajuska87

      Re: Nejuzasnejsi filmik na svete!!!

      No jo máš pravdu *3* ,už čtu i 2.díl Nový měsíc,je to zatím takový smutný,ale uvidíme jak se to vyvine
      • Re: Re: Nejuzasnejsi filmik na svete!!!

        no v new moon si edwarda moc neuzijeme ale 3 a 4 stoji za to *3* *4* *14*
  • Super.

    Tohle je super film. *4* *1*
  • Neeeeej film!!!

    Na ten film už jsem se nemohla dočkat a takz mě vůbec nezklamal, byl to jeden z nejkrásnějšéch filmů, co jsme kdy viděla. Líbil se mi fakt moc. Na konci mi dokonce tekly slzy a ještě když Bella málem umřela. PRostě krása a ta láska co k sobě cítili..jéé:))nejlepší film!!<3
  • karan

    Krááááása

    Ted jsem se na něho dodívala.Můžu říct, že je to nejkrásnější film, který jsem kdy viděla.Na konci mi tekly slzičky *1* .Fakt kráásný. *14*
  • alice-cullen

    SUPER FILMÍK!!!

    Nedávno jsem na stmívání byla v kině a klidně bych šla znovu!!! *14* Je to super filmík *14* a supr knížka. VŠEM DOPORUČUJU!!! PS: Edwardovi (robert pattison) a Bells( kirsten stewart) to spolu sekne!!! Vybrali skvělí herce prostě COOL film!!!!!!!! *3*
  • pickwick

    Bože kam to spěje filmový svět

    Pili mi krev. Všichni. Dementi,dementní upíři.Je nevýslovně otravný a umělý film.s dobrým filmem to moc společného nemá.Už dlouho mě žádný film takhle nevytočil. Zpomalené záběry, detaily věčně zachmuřených tváří, naprostá absence byť jen špetky nadhledu a humoru, tupá frázovitost veškerých dialogů, směšnost létacích a akčních scén, prostě zoufalství pro přiblblé puberťáky.Je mi z toho zle..
  • ane.tt

    knížka

    já jsem se chtěla zeptat,jak se jmenuje ten spisovatel/ka co to psal tyhlety všechny knížky...já vůbec nwm,tak kdyžtak děkuju...ráda bych si je přečetla...doufám,že budou v knihovně,nebo v knihkupectví...
    *3*
    • robot-xx

      Re: knížka

      Stephanie Meyer *3*
    • elizabethd

      Re: knížka

      Ahojky spisovatelka se jmenuje:Stephenie Meyer *3* *3*
    • luczyi

      Re: knížka

      Sérii napsala Stephenie Meyer :)
  • nicicotleta

    prosim

    prosim nevie nahoudou kde tady v cesku se daji koupit neco z twilight new moon ja nwm treba polstare povleceni tricka mikiny atd jestli vyte tak my napiste na osobnosti nicicotleta prosim prosim potrebuju to vedet *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit